Na Wspólnej, odcinek 2944: Roma zniknie na zawsze. Postawi Marcie jeden warunek - ZWIASTUN

2019-09-16 9:38 Ag
Na Wspólnej odc. 2944. Roma (Julia Kamińska), Marta (Joanna Jabłczyńska)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2944. Roma (Julia Kamińska), Marta (Joanna Jabłczyńska)

Roma (Julia Kamińska) z "Na Wspólnej" nie spocznie, póki nie osiągnie swojego celu. A będzie nim odzyskanie Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)! Ani dla Marty, ani tym bardziej dla Mikołaja nie jest już tajemnicą jaką wredną intrygantką jest Lenarska. Mimo to w 2944 odcinku "Na Wspólnej" Roma jeszcze raz spróbuje swoich sztuczek, by nabrać Martę. Obieca Konarskiej, że zniknie z jej życia na zawsze jeśli ta zgodzi się spełnić jeden jej warunek. Zobaczcie zwiastun 2944 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2944 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Nie ma rzeczy, której w "Na Wspólnej" nie była w stanie zrobić Roma, żeby zniszczyć Martę, zastąpić ją w roli gwiazdy programu telewizyjnego, a przy okazji nieźle się zabawić z jej bliskim przyjacielem Mikołajem. Knuła, kłamała, zdradzała swojego męża Macieja (Rafał Sisicki), ale wreszcie zarówno Marta jak i Mikołaj przejrzeli na oczy i zobaczyli prawdziwą twarz intrygantki.

Sprawdź też: Lilka z M jak miłość przechodzi do Na Wspólnej? Wyrzucą ją z serialu TVP za zdradę?

Nie tak szybko w "Na Wspólnej" Marta zdoła się jednak pozbyć fałszywej przyjaciółki. W 2944 odcinku "Na Wspólnej" Roma niemal będzie ją błagać, żeby wstawiła się za nią u Leśniewskiego. - Muszę się skontaktować z Mikołajem... Zniknę z twojego programu i z twojego życia - obieca ze łzami w oczach, ale Marta się nie nabierze na jej minę ofiary i niewiniątka. Zwłaszcza, że będzie musiała pomóc Mikołajowi uporać się z gigantycznymi problemami po tym jak ukradli mu 150 tysięcy złotych w klubie go-go. (CZYTAJ WIĘCEJ >>>)

Nie zgodzi się na warunki Romy, w ogóle nie zechce z nią negocjować w żaden sposób. Tyle tylko, że nie tak łatwo Lenarska usunie się z jej życia. Przecież wciąż pracują razem w telewizji! Kilka dni później Marta wpadnie na pomysł jak ostatecznie załatwić sprawę z Romą. A jej plan zaakceptuje nawet producent Brycki (Piotr Duda).

<iframe src="//get.x-link.pl/e134f7d4-5bdd-86fe-9a53-5ee95cebec6a,793c24a9-ed6a-a346-9053-dcff73ab0837,embed.html" width="854" height="480" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen="" allow="autoplay; fullscreen" scrolling="no"></iframe>

Niedługo potem w "Na Wspólnej" Marta załatwi Romę jej własną bronią. Podczas oficjalnego spotkania w telewizji Brycki wspomni, że dotarły do niego niepokojące wieści dotyczące Lenarskiej. Stwierdzi, że jej czas w programie dobiegł końca. Po chwili, ku ogromnemu zdumieniu Romy, pogratuluje jej awansu i wyjaśni, że odtąd będzie pracowała nad nowym programem, z inną ekipą, z dala od Marty!

Co zrobi Roma? Przyjmie ofertę, bo od Mikołaja usłyszy, że nigdy nie będą razem. Leśniewski zażąda wręcz, by nie zbliżała się do niego, bo ma jej dosyć.

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2948: Szokująca prośba Romy do Marty. Pomoże jej odzyskać Mikołaja?