Lilka z M jak miłość przechodzi do Na Wspólnej? Wyrzucą ją z serialu TVP za zdradę?

2019-09-14 10:40 Ag
M jak miłość odc. 1451. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1451. Mateusz (Krystian Domagała), Lilka (Monika Mielnicka), Barbara (Teresa Lipowska)

Zaskakujące przejście z "M jak miłość" do "Na Wspólnej"? 19-letnia Monika Mielnicka, która od niespełna roku w "M jak miłość" gra Lilkę Banach, dziewczynę Mateusza Mostowiaka (Krystian Domagała), już wkrótce pojawi się w konkurencyjnym serialu TVN. Przyjęła bowiem rolę Poli w "Na Wspólnej", uczennicy ze szkoły Danki Zimińskiej (Lucyna Malec). Po raz pierwszy na ekranie pojawi się w 2959 odcinku "Na Wspólnej". Czy dla Moniki Mielnickiej oznacza to koniec "M jak miłość"? Zostanie ukarana za zdradę?

Czy Monika Mielnicka z "M jak miłość" odejdzie do "Na Wspólnej"?

Monika Mielnicka, nastoletnia gwiazda "M jak miłość", powoli wyrasta na jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Debiutowała na ekranie trzy lata temu w filmie Andrzeja Wajdy "Powidoki", ale to rola Lilki Banach w "M jak miłość" sprawiła, że stała się rozpoznawalna. Rośnie też jej popularność, co widać przede wszystkim po komentarzach na profilu Mielnickiej na Instagramie.

Patrz też: Dramat gwiazdy M jak miłość. Katarzyna Cichopek wyleciała z serialu, bo była za gruba!

Jako serialowa Lilka w "M jak miłość" po raz pierwszy pojawiła się w rodzinie Mostowiaków w październiku zeszłego roku. Dokładnie w 1392 odcinku widzowie poznali nową dziewczynę Mateusza, która wywróciła do góry nogami życie jedynego syna Marka (Kacper Kuszewski) i zmarłej Hanki (Małgorzata Kożuchowska). Dla niej Mateusz postanowił opuścić ojca i macochę Ewę (Dominika Kluźniak) i zostać w Grabinie.

Związek Mateusza i Lilki w kolejnych odcinkach "M jak miłość" będzie jeszcze bardziej burzliwy. I doprowadzi do niezłego zamieszania w domu w Grabinie.

Tymczasem "Świat Seriali" podaje, że Monika Mielnicka może już niedługo odejść z "M jak miłość". Dlaczego? Bo 19-letnia aktorka z Białej Podalskiej wkrótce pojawi się w "Na Wspólnej" - telenoweli emitowanej w konkurencyjnej stacji! Czy to spodoba się produkcji "M jak miłość"? Nie od dziś aktorzy z najpopularniejszego serialu TVP pojawiają się gościnnie w innych produkcja.

Ostatnio w "Na Wspólnej" zagrał też Arkadiusz Smoleński, czyli serialowy Bartek (WIĘCEJ TUTAJ >>>). Z reguły gwiazdy ustalają takie szczegóły z produkcją. Ale zdarza się i tak, że aktorzy muszą się pożegnać z którymś z seriali. Tak było w przypadku Filipa Gurłacza, który grał policjanta Roberta Wrońskiego, ale po tym jak zaczął grać w serialach "Zakochani po uszy" w TVN7 i "Echo serca" w TVP1, został zamordowany w "M jak miłość".

Przeczytaj też: Niechciana ciąża w M jak miłość. Barbara Mostowiak znów będzie prababcią. Nigdy nie pozna wnuka

Odcinki "Na Wspólnej" z Moniką Mielnicką jako Polą Kamińską - uczennicą Danki- trafią do emisji w październiku 2019. Być może rola Poli w "Na Wspólnej" przyniesie jej jeszcze większą sławę niż udział w "M jak miłość". To się okaże już wkrótce.

Najnowsze