Dramat gwiazdy M jak miłość. Katarzyna Cichopek wyleciała z serialu, bo była za gruba!

2019-09-15 22:08 Ag
M jak miłość, odc. 1442. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1442. Kinga (Katarzyna Cichopek)

Aktorka z "M jak miłość" ma za sobą dramatyczne przeżycia! Katarzyna Cichopek wyleciała z planu serialu i usłyszała potworne komentarze pod swoim adresem. Dopiero niedawno serialowa Kinga z "M jak miłość" zdecydowała się powiedzieć głośno o tym co ją spotkało. Nie dość, że zarzucono jej, że jest za gruba, to jeszcze straciła rolę w ważnej produkcji. Poznajcie szczegóły wyrzucenia Cichopek z serialu.

Dlaczego Katarzyna Cichopek straciła rolę w serialu?

"M jak miłość" bez Katarzyny Cichopek nie istnieje! Aktorka jest jedną z najjaśniejszych gwiazd serialu. Kingę Zduńską gra od samego początku, czyli od 19-stu lat. Przez ten czas stworzyła postać, którą uwielbiają widzowie. Wielu fanów "M jak miłość" nie wyobraża sobie serialu bez Kingi, jej męża Piotrka (Marcin Mroczek) i czwórki uroczych dzieci - Lenki (Marysia Głowacka), Miśka (Aleksander Bożyk) i bliźniaczek - Emilki i Zuzi.

Patrz też: Nowa Małgosia w M jak miłość. Wojtuś pozna ją w trudnym momencie. Będzie dla niego jak matka?

Gwiazda "M jak miłość" wiele razy dementowała krążące plotki o odejściu z serialu. Mówiła, że będzie wcielała się w Kingę póki produkcja nie zdecyduje inaczej (WIĘCEJ TUTAJ >>>).

W jednym z wywiadów Cichopek opowiedziała jednak o tym jak wyrzucono ją z serialu! Jeszcze przed rolą Kingi w "M jak miłość" dostała angaż w jednej z polskich produkcji. Niestety twórcy szybko z niej zrezygnowali. Problemem nie było jej zachowanie, ale wygląd.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1454: Rozpacz Kingi po napadzie! Mogła zginąć przez włamywacza - ZDJĘCIA

- Jako nastolatka należałam do Ogniska Teatralnego przy Teatrze Ochoty u Jana i Haliny Machulskich. Dzięki nim trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba. Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie – powiedziała Cichopek w rozmowie z magazynem "Gala". 

Najnowsze