Nowa Małgosia w M jak miłość. Wojtuś pozna ją w trudnym momencie. Będzie dla niego jak matka?

2019-09-12 20:14 Ag
M jak miłość odc. 1453. Wojtuś (Feliks Matecki)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1453. Wojtuś (Feliks Matecki)

W "M jak miłość" pojawi się nowa Gosia, która niespodziewanie wkroczy do życia Wojtusia (Feliks Matecki). Zastąpi mu prawdziwą mamę Małgosię (Joanna Koroniewska), która wiele lat temu zniknęła i zerwała kontakt z rodziną? W 1453 odcinku "M jak miłość" Wojtuś po raz pierwszy wspomni o niej swojej przybranej matce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Nie będzie chciał zbyt wiele mówić, ale okaże się, że Gośka wspiera go w bardzo trudnych chwilach... Kim będzie nowa Gosia w "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1453 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Na razie nie ma co liczyć na powrót Małgosi do "M jak miłość". Po odejściu z serialu Joanny Koroniewskiej bohaterka nie została uśmiercona, ale jej losy pozostają tajemnicą. Ostatnio wypisała się ze szpitala psychiatrycznego w USA gdzie przebywała na leczeniu i ślad po niej zaginął. Zerwała bowiem wszelkie kontakty z rodziną.

Sprawdź też: M jak miłość. Małgosia wróci z USA z inną twarzą! Joanna Koroniewska już nie zagra. Kto ją zastąpi?

Ale zamiast tej najsłynniejszej Małgosi Mostowiak w 1453 odcinku "M jak miłość" do życia Wojtusia wkroczy inna Gosia. Kim ona będzie? Chłopiec wspomni o nowej koleżance Joasi podczas rozmowy na temat tego, co jest dla niego ważne i co ostatnio przeżył po tym jak rozstał się z ukochaną Olą (Oliwia Dąbrowska).

Wojtuś wspomni, że po ciężkim zawodzie miłosnym teraz chce się skupić na piłce nożnej i intensywnych treningach. W 1453 odcinku "M jak miłość" Joasia będzie zaskoczona takim podejściem syna. - Co z innymi aktywnościami? Tylko tym się teraz będziesz zajmował? A co ze spotkaniami z kolegami, z Olą? Ojej, przepraszam, widzę, że to już naprawdę nieaktualne...
- Na dziewczyny przyjdzie czas. Na razie je sobie odpuściłem. Teraz liczy się dla mnie turniej międzyszkolny - wyjaśni Wojtek. 

Chodakowska postanowi ustrzec chłopca przed popełnieniem wielkiego błędu, nie będzie chciała, żeby cokolwiek go w życiu ominęło. - To pięknie, że jesteś tak zaangażowany, ale przegiąć w drugą stronę też nie jest dobrze!

I wtedy w 1453 odcinku "M jak miłość" Wojtuś po raz pierwszy powie mamie o Małgosi. - Gośka mówi, że jak się chce coś osiągnąć, to trzeba się temu poświęcić!
- Gośka? Jaka Gośka? No jaka Gośka? Wojtuś, nie wstydź się... Tak to jest w życiu, coś się kończy, coś zaczyna. Jeżeli jakaś relacja się kończy, to trzeba dać szansę drugiej...

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1453: Choroba Basi. Wyrodna matka Ala się od niej odwróci?

Okaże się, że Gosia jest nową koleżanką Wojtka w szkole, dziewczynką, przy której zapomniał o złamanym sercu i która popchnęła go do tego, by walczyć o swoje marzenia.

Najnowsze