M jak miłość, odcinek 1453: Choroba Basi. Wyrodna matka Ala się od niej odwróci?

2019-09-11 22:20 Ag
M jak miłość, odc. 1453. Basia (Gabriela Raczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1453. Basia (Gabriela Raczyńska)

Basia (Gabriela Raczyńska) z "M jak miłość" zachoruje, a jej matka Ala (Olga Frycz) w ogóle się tym nie przejmie? W 1453 odcinku "M jak miłość" choroba Basi poróżni Pawła (Rafał Mroczek) z Julką (Joanna Kuberska). Obecna dziewczyna Zduńskiego ośmieli się bowiem skrytykować Alę za to jak okrutnie traktuje córkę. Ostatnio przecież dała jasno do zrozumienia, że jej nie chce, bo teraz musi się skupić na sobie i problemach w nowym małżeństwie. Paweł wybuchnie i w 1453 odcinku "M jak miłość" zacznie bronić... Ali!

"M jak miłość" odcinek 1453 - poniedziałek, 16.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Napięcie, które w 1453 odcinku "M jak miłość" da się wyczuć w związku Julki i Pawła będzie spowodowane nie tylko chorobą Basi, ale także zachowaniem Ali. Była żona Zduńskiego powierzyła mu opiekę nad swoją córkę, bo obecnie jej głowę zaprzątają problemy z ciągle chorującym synem Maksem i mężem Markiem (Hubert Wróblewski). Nic dziwnego, że ciężar opieki nad Basią spadł na Pawła i jego obecną kochankę.

Co prawda Julka lubi dziewczynkę i nigdy nie traktowała jej jako przeszkody do szczęśliwego życia u boku Zduńskiego, ale poniosą ją emocje gdy dowie się, że choroba Basi w 1453 odcinku "M jak miłość" nie zrobiła na Ali większego wrażenia. Nie zrobi bowiem nic, by sprowadzić córkę do Anglii. - Napiszę do Ali, żeby nie zamartwiała się o Basię... - Paweł będzie tłumaczył Alę przed Julką. Z marnym skutkiem.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1453: Julka w ciąży? Paweł nie będzie chciał dziecka!

Bo Julka powie wprost co myśli o traktowaniu Basi przez Alę. - Paweł, ja nie chcę się wtrącać, ani niczego komentować, bo nic mi do tego, ale ja tego nie rozumiem. Mały jest chory, oni z Markiem mają jakiś kryzys, ale to nie usprawiedliwia wszystkiego. Ja sobie nie wyobrażam, żeby jedno z moich dzieci zamieszkało z... - nie dokończy, bo zorientuje się jak zabrzmiał jej zarzut.

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1455 po wakacjach 2019: Szymek znajdzie pistolet Marcina! Dojdzie do tragedii?

W 1453 odcinku "M jak miłość" Zduński gniewnie i z wyrzutem zapyta kochankę co miała na myśli. - Z kim? Z ojcem? Szybko jednak złagodzi ton, żeby nie urazić Julki, która nie chciała przecież nic złego. Poza tym stanie w obronie swojej byłej żony. - To jest decyzja Basi. I tu nie chodzi tylko o mnie, ale też o dziadka Stefana, o Damiana o szkołę! Przecież wiesz, że dla Ali to nigdy nie była i nie jest łatwa decyzja...

- Wiem, a ty jesteś fajnym facetem, wiesz? - doda Julka przytulając się do ukochanego.

Między parą dojdzie jednak do kolejnej kłótni z powodu dziecka, o którym będzie marzyć Julka (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Najnowsze