M jak miłość, odcinek 1455 po wakacjach 2019: Szymek znajdzie pistolet Marcina! Dojdzie do tragedii?

2019-09-10 21:58 Ag
M jak miłość, odc. 1445. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1445. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)

W "M jak miłość" będzie jeszcze bardziej dramatycznie. Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie zaznają spokoju póki Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) będzie na wolności. Strach przed psychopatą zmusi Marcina do tego, by przyniósł do domu pistolet. W 1455 odcinku "M jak miłość" 4-letni Szymek (Staś Szczypiński) zauważy broń taty. Co wydarzy się dalej? Czy w mieszkaniu Chodakowskiego dojdzie do strzelaniny?

"M jak miłość" odcinek 1455 - poniedziałek, 23.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Tylko w jeden sposób w "M jak miłość" Marcin będzie w stanie obronić Izę i swoje dzieci - Szymka i Maję (Laura Jankowska) przed Arturem!

Bo ani Chodakowski, ani Lewińska nie uwierzą, że ich największy wróg uciekł do Argentyny. Póki policja nie złapie Skalskiego zakochani nie będą bezpieczni. Żadne z nich nie będzie przeczuwało, że psychopata jest tak blisko, cały czas obserwuje ich dom (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2019, odcinek 1452: Iza w sukni ślubnej pogoni Marcina! Zaliczą wpadkę? - WIDEO

Strach przed byłym mężem sprawi, że w 1455 odcinku "M jak miłość" Iza wciąż będzie ćwiczyła na kursie krav magi. Jej ochroniarzem będzie Andrzejek (Tomasz Oświeciński), którego Marcin poprosi o czuwanie nad ukochaną. Chodakowski udoskonali swoje zdolności posługiwania się bronią.

Na strzelnicy, pod okiem Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) wciąż będzie uczył się strzelać na wypadek starcia z Arturem. W 1455 odcinku "M jak miłość" po skończonych zajęciach przyniesie do domu pistolet. I to będzie wielki błąd, bo broń zauważy przypadkowo Szymek.

Przeczytaj też: Ślub Izy i Marcina w M jak miłość. Była kochanka Chodakowskiego świadkową na ślubie!

Syn Marcina uzna ją za świetną zabawkę? Na szczęście 4-latek zanim dotknie pistoletu wspomni Izie o tym, co widział. Przerażona Iza poprosi narzeczonego, by pozbył się pistoletu z domu gdzie są dzieci. Co zrobi Chodakowski? Posłucha Izy nim dojdzie do tragedii?

Nagły wypadek w domu? PIERWSZA POMOC! Sprawdź>>>

Najnowsze