Na Wspólnej, odcinek 2944: Marta uratuje Mikołaja przed Romą! Odzyska jego pieniądze? - ZWIASTUN

2019-09-13 13:43 Ag
Na Wspólnej odc. 2944. Mikołaj (Krzysztof Wieszczek), Marta (Joanna Jabłczyńska)
Autor: TVN Na Wspólnej odc. 2944. Mikołaj (Krzysztof Wieszczek), Marta (Joanna Jabłczyńska)

Afera z kradzieżą w klubie go-go w "Na Wspólnej" nagłośniona w mediach! Okradziony z 150 tysięcy złotych Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) ubłaga Martę (Joanna Jabłczyńska), by pomogła mu odzyskać utracone oszczędności. W 2944 odcinku "Na Wspólnej" dziennikarka z kamerą wkroczy do klubu i rozpęta burzę wokół pigułek gwałtu, które podano Mikołajowi. Zobaczcie zwiastun 2944 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2944 - środa, 18.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

Czy w "Na Wspólnej" Mikołaj odzyska pieniądze, które ukradli mu w nocnym klubie podczas pijackiej nocy? Udało mu się nagrać jedną z kelnerek, Andżelikę (Agata Puterko), która ujawniła, że szefostwo klubu w ten sposób "wzbogaca" się kosztem naiwnych klientów.

Żeby poszło łatwiej, odurzają ich pigułkami gwałtu. - Oni takie przekręty robią raz na kilka tygodni, żeby nie było afery... - wyjawiła Leśniewskiemu.

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2945: Julka zaginie! Co stanie się z córką Igora?

W 2944 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj poprosi Martę, by nagłośniła sprawę w swoim programie "Powiedz Marcie". Dziennikarka, z oporami, ale jednak zgodzi się mu pomóc. Razem wkroczą do klubu go-go, ale wezmą też ze sobą kamerę i operatora.

Dziwnie pewny siebie Leśniewski najpierw żąda od właściciela zwrotu całej kasy! Po chwili Marta zacznie nagrywać relację na żywo. Do Konarskiej zwróci się też o wsparcie Roma (Julia Kamińska). Przebiegła asystentka i była kochanka Mikołaja za wszelką cenę będzie chciała go odzyskać. - Muszę się skontaktować z Mikołajem... Zniknę z twojego programu i twojego życia... - obieca Marcie, jeśli zgodzi się jej pomóc. Ale ona odmówi.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2950: Ślub Danki i Marka! Szokujące nowiny na weselu - ZDJĘCIA

Najnowsze