Na Wspólnej, odcinek 2948: Szokująca prośba Romy do Marty. Pomoże jej odzyskać Mikołaja?

2019-09-10 12:34 jkk
Na Wspólnej odc. 2929. Marta (Joanna Jabłczyńska), Roma (Julia Kamińska)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2929. Marta (Joanna Jabłczyńska), Roma (Julia Kamińska)

W 2948 odcinku "Na Wspólnej" Roma (Julia Kamińska)... przejdzie samą siebie! Najgorsza manipulantka serialu postanowi prosić o wstawiennictwo Martę (Joanna Jabłczyńska), przeciw której knuła przez większość odcinków! Czy Marta ugnie się pod naporem łez i pomoże Romie odzyskać Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)? Chłopak właśnie zaczął wychodzić na prostą po zerwaniu z toksyczną kobietą... Dalsze losy trójkąta zobaczymy już w 2948 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2948 - środa, 25.09.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2948 odcinku serialu "Na Wspólnej" zobaczymy, jak Roma wreszcie dostanie za swoje. Niestety niczego jej to nie nauczy: wróci do swoich nawyków i znów będzie próbowała manipulacji, aby odzyskać Mikołaja! 

Faktem jest, że w 2948 odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy jak bardzo bezwzględny potrafi być Mikołaj. Ale czy Roma na to nie zasłużyła? Większość widzów zapewne odetchnie z ulgą, że chłopak porzucił wreszcie kobietę, która nie raczyła mu powiedzieć, że ma męża i dziecko... A Mikołaj chciał się z nią żenić!

Marta w 2948 odcinku "Na Wspólnej" po ostatecznej rozmowie z Mikołajem, użyje znów swojego sprytu i wpadnie na pomysł, jak tym razem wykorzystać Martę, by odzyskać chłopaka. I choć trudno w to uwierzyć po wszystkich świństwach, które Roma zaserwowała swojej szefowej - właśnie do niej uda się po pomoc!

O dramacie w studio telewizyjnym "Na Wspólnej" (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Roma wpadnie na pomysł, aby namówić Martę do zorganizowania ponownego spotkania z Mikołajem. Czy serce Marty zmięknie w 2948 odcinku "Na Wspólnej" pod wpływem klasycznych sztuczek manipulantki? Raczej nie, skoro intrygantka usłyszy od Konarskiej, że największemu wrogowi nie życzyłaby takiej dziewczyny jak ona...

Marta będzie w 2948 odcinku serialu "Na Wspólnej" niejako atakowana z obu stron: swój błąd zrozumie Mikołaj i będzie ją błagał, że do niego wróciła. Co z tym wszystkim zrobi Marta? Przekonamy się już w 2948 odcinku "Na Wspólnej".   

Najnowsze