Wiktoria wróci do Na dobre i na złe? Będzie w ciąży z Jose i urodzi bliźniaki! Spełni się przepowiednia wróżki

i

Autor: Artrama Wiktoria wróci do Na dobre i na złe? Będzie w ciąży z Jose i urodzi bliźniaki! Spełni się przepowiednia wróżki

Wiktoria wróci do Na dobre i na złe? Będzie w ciąży z Jose i urodzi bliźniaki! Spełni się przepowiednia wróżki

2021-03-03 9:41

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) odeszła z "Na dobre i na złe" półtora roku temu, ale pojawi się szansa, że wróci do Leśnej Góry z Hiszpanii z ukochanym Jose (Marcin Krajewski) i dwójką dzieci! W 802 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki przekaże Blance (Pola Gonciarz) radosną nowinę - będzie w ciąży i w dodatku urodzi bliźniaki! Tym samym spełni się przepowiednia wróżki, która już dawno w "Na dobre i na złe" przewidziała, że Consalida znów zostanie matką, a jej życie zmieni się nie do poznania. Powrót Wiki to tylko kwestia czasu?

"Na dobre i na złe" odcinek 802 - środa, 17.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2

Katarzyna Dąbrowska odeszła z "Na dobre i na złe" w 753 odcinku, który został wyemitowany w październiku 2019 roku. Aktorka grająca Wiktorię Consalidę pożegnała się z serialem, ale produkcja została jej możliwość powrotu. Dlatego Wiki wyjechała do Hiszpanii, gdzie razem z ukochanym Jose zamieszkała w domu po zmarłej babci. Pozostała w kontakcie z przyjaciółmi z Leśnej Góry oraz ze swoją córką Blanką. Niedawno w "Na dobre i na złe" dała o sobie znać w tragicznych okolicznościach. Blanka odebrała telefon od Wiki, która znalazła się w samym środku walki z epidemią koronawirusa. Doktor Consalida przyznała jak bardzo jest jej ciężko poradzić sobie z tym, co dzieje się w hiszpańskim szpitalu.

Patrz też: M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

W 802 odcinku "Na dobre i na złe" kolejne wieści od Wiki będą wyjątkowo radosne dla Blanki. Bo Wiktoria zawiadomi ją, że jest w ciąży i spodziewa się bliźniąt! Tym samym młoda lekarka będzie miała rodzeństwo. Szczęśliwa córka Wiki od razu opowie o wszystkim Krzysztofowi Radwanowi (Mateusz Damięcki), któremu aż rzuci się na szyję! Niewykluczone, że ciąża Wiki w "Na dobre i na złe" oznacza, że uwielbiana przez widzów bohaterka niedługo wróci do Leśnej Góry.

Katarzyna Dąbrowska zostawiła sobie otwartą furtkę i w każdej chwili może znów zagrać "Na dobre i na złe". Fakt, że Wiktoria będzie w ciąży i urodzi bliźniaki bezpośrednio nawiązuje do przepowiedni wróżki Kwiatkowskiej (Jowita Budnik), którą spotkała w urokliwym miasteczku na wybrzeży Costa del Sol zanim jeszcze podjęła decyzję o przeprowadzce. To z ust wróżki Consalida usłyszała, że ona i Jose zostaną rodzicami!

Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

Ciąża Wiki w 802 odcinku "Na dobre i na złe" ucieszy nie tylko Blankę, ale także jej przyjaciół z Leśnej Góry. Niestety zbiegnie się w czasie z dramatem jaki rozegra się w życiu Falkowicza (Michał Żebrowski), który będzie drżał ze strachu o życie ciężarnej żony Kasi (Ilona Ostrowska) i ich nienarodzonego dziecka.

Na dobre i na złe odc. 802. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 802. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe, odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Blanka (Pola Gonciarz), Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Blanka (Pola Gonciarz), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)
Najnowsze