Wiktoria wróci do Na dobre i na złe? Będzie w ciąży z Jose i urodzi bliźniaki! Spełni się przepowiednia wróżki

2021-03-03 9:41 ag
Wiktoria wróci do Na dobre i na złe? Będzie w ciąży z Jose i urodzi bliźniaki! Spełni się przepowiednia wróżki
Autor: Artrama Wiktoria wróci do Na dobre i na złe? Będzie w ciąży z Jose i urodzi bliźniaki! Spełni się przepowiednia wróżki

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) odeszła z "Na dobre i na złe" półtora roku temu, ale pojawi się szansa, że wróci do Leśnej Góry z Hiszpanii z ukochanym Jose (Marcin Krajewski) i dwójką dzieci! W 802 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki przekaże Blance (Pola Gonciarz) radosną nowinę - będzie w ciąży i w dodatku urodzi bliźniaki! Tym samym spełni się przepowiednia wróżki, która już dawno w "Na dobre i na złe" przewidziała, że Consalida znów zostanie matką, a jej życie zmieni się nie do poznania. Powrót Wiki to tylko kwestia czasu?

"Na dobre i na złe" odcinek 802 - środa, 17.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2

Katarzyna Dąbrowska odeszła z "Na dobre i na złe" w 753 odcinku, który został wyemitowany w październiku 2019 roku. Aktorka grająca Wiktorię Consalidę pożegnała się z serialem, ale produkcja została jej możliwość powrotu. Dlatego Wiki wyjechała do Hiszpanii, gdzie razem z ukochanym Jose zamieszkała w domu po zmarłej babci. Pozostała w kontakcie z przyjaciółmi z Leśnej Góry oraz ze swoją córką Blanką. Niedawno w "Na dobre i na złe" dała o sobie znać w tragicznych okolicznościach. Blanka odebrała telefon od Wiki, która znalazła się w samym środku walki z epidemią koronawirusa. Doktor Consalida przyznała jak bardzo jest jej ciężko poradzić sobie z tym, co dzieje się w hiszpańskim szpitalu.

Patrz też: M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

W 802 odcinku "Na dobre i na złe" kolejne wieści od Wiki będą wyjątkowo radosne dla Blanki. Bo Wiktoria zawiadomi ją, że jest w ciąży i spodziewa się bliźniąt! Tym samym młoda lekarka będzie miała rodzeństwo. Szczęśliwa córka Wiki od razu opowie o wszystkim Krzysztofowi Radwanowi (Mateusz Damięcki), któremu aż rzuci się na szyję! Niewykluczone, że ciąża Wiki w "Na dobre i na złe" oznacza, że uwielbiana przez widzów bohaterka niedługo wróci do Leśnej Góry.

Katarzyna Dąbrowska zostawiła sobie otwartą furtkę i w każdej chwili może znów zagrać "Na dobre i na złe". Fakt, że Wiktoria będzie w ciąży i urodzi bliźniaki bezpośrednio nawiązuje do przepowiedni wróżki Kwiatkowskiej (Jowita Budnik), którą spotkała w urokliwym miasteczku na wybrzeży Costa del Sol zanim jeszcze podjęła decyzję o przeprowadzce. To z ust wróżki Consalida usłyszała, że ona i Jose zostaną rodzicami!

Koniec Agaty w Na dobre i na złe. Zerwie zaręczyny z gwałcicielem Maksem Begerem! Zawód miłosny wygna ją z Leśnej Góry

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

Ciąża Wiki w 802 odcinku "Na dobre i na złe" ucieszy nie tylko Blankę, ale także jej przyjaciół z Leśnej Góry. Niestety zbiegnie się w czasie z dramatem jaki rozegra się w życiu Falkowicza (Michał Żebrowski), który będzie drżał ze strachu o życie ciężarnej żony Kasi (Ilona Ostrowska) i ich nienarodzonego dziecka.

Na dobre i na złe odc. 802. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 802. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe, odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Blanka (Pola Gonciarz), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Blanka (Pola Gonciarz), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze