Na dobre i na złe, odcinek 783: Powrót Wiktorii z Hiszpanii? Blanka dostanie tragiczne wieści od Wiki - ZWIASTUN

2020-10-07 20:46 Ag
 Na dobre i na złe, odcinek 783: Powrót Wiktorii z Hiszpanii? Blanka dostanie tragiczne wieści od Wiki
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 783: Powrót Wiktorii z Hiszpanii? Blanka dostanie tragiczne wieści od Wiki

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) wróci do "Na dobre i na złe"? Ponad rok temu doktor Consalida wyjechała z Leśnej Góry do Hiszpanii, a w 783 odcinku "Na dobre i na złe" jej córka Blanka (Pola Gonciarz) odbierze niepokojący telefon od Wiki. Po przeprowadzce za granicę lekarka znajdzie się w samym centrum tragicznych wydarzeń w związku z epidemią koronawirusa. W 783 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka usłyszy od matki tragiczne wiadomości. Wiki nie będzie przygotowana na to, co się tam dzieje! Zobaczcie ZWIASTUN "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 783 - środa, 7.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Wiktorii do "Na dobre i na złe" w związku z epidemią koronawirusa będzie dość niespodziewany! Ponad rok temu Wiki wyjechała do Hiszpanii gdzie rozpoczęła nowe życie z ukochanym Jose (Marcin Krajewski). Zamieszkała w domu swojej zmarłej babci na Costa del Sol. Od tamtej chwili w Leśnej Górze zaszło wiele zmian. W szpitalu została Blanka, która jest w stałym kontakcie z mamą. To właśnie jej w 783 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki przekaże co się u niej dzieje, jak sobie radzi w Hiszpanii gdzie dalej pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali.

Patrz też: Na dobre i na złe, odcinek 785: Tragiczny wypadek Hani! Michał nie będzie mógł jej uratować

Telefon od Wiktorii w 783 odcinku "Na dobre i na złe" zaniepokoi Blankę, bo Consalida będzie na pierwszej linii frontu w walce ze śmiertelnym wirusem Covid-19. Córka Wiki zacznie drżeć ze strachu o zdrowie i życie mamy. - Jak się czujesz?

- Jakoś... Jestem strasznie zmęczona. To co się tutaj dzieje, nikt nie był na to przygotowany... Jest tylu chorych, brakuje sprzętu, respiratorów, wszystkiego... Boję się, że za chwilę będziemy musieli podejmować decyzję komu ratować życie. Uważaj na siebie! Muszę kończyć córeczko - doda Wiki, której głos będzie wyjątkowo smutny.

- Kocham cię, uważaj na siebie!- Ja ciebie też... - powie na pożegnanie Wiktoria.

Sprawdź też: Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!

I choć w 783 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka i widzowie usłyszą Wiki, to nie zobaczą jej twarzy. Katarzyna Dąbrowska odeszła z serialu i nic nie wskazuje na to, by miała się w nim jeszcze kiedyś pojawić.

Na dobre i na złe odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)
Na dobre i na złe odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 753. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)