Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!

2020-09-07 12:26 Ag
Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!
Autor: AKPA Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!

Emilia Komarnicka-Klynstra, czyli Agata z "Na dobre i na złe" jest w ciąży i wkrótce drugi raz zostanie mamą! Radosną nowiną gwiazda "Na dobre i na złe" podzieliła się ze wszystkimi na Instagramie, tuż przed występem na festiwalu w Opolu. Mąż Emilii, Redbad Klynstra-Komarnicki potwierdził, że oczekują narodzin drugiego dziecka, a ich 2-letni syn Kosma będzie miał rodzeństwo. Czy w związku z ciążą Emilii Komarnickiej w "Na dobre i na złe" Agata też będzie spodziewała się dziecka?

Aktorzy z "Na dobre i na złe" zostaną drugi raz rodzicami!

Emilia Komarnicka-Klynstra i jej mąż Redbad Klynstra-Komarnicki będą mieli drugie dziecko. Niedawno aktorzy z "Na dobre i na złe" świętowali trzecią rocznicę ślubu, a teraz podzieli się ze wszystkimi swoim szczęściem.

Tuż przed występem na festiwalu w Opolu Emilia na swoim Instagramie umieściła intrygujący wpis. "Zaśpiewamy we troje" - napisała pod zdjęciem, do którego pozowała z mężem tuż przed wejściem na scenę. Tym samy gwiazda "Na dobre i  na złe" ogłosiła, że jest w kolejnej ciąży. Początkowo fani serialowej Agaty z "Na dobre i na złe" nie dowierzali i upatrywali ukrytego znaczenia w jej słowach.

Patrz też: Na dobre i na złe. Michał Żebrowski zapowiada powrót Falkowicza! Będzie wyglądał zupełnie inaczej

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wątpliwości rozwiał jednak Redbad Klynstra-Komarnicki, który z dumą ogłosił, że on i Emilia znów zostaną rodzicami. Zaraz po występie na festiwalu w Opolu wyznał dziennikarzom, że rola ojca jest dla niego wielkim wyzwaniem i zarazem największym życiowym spełnieniem.

- Drugie dziecko na pewno spotęguje to doświadczenie - stwierdził aktor z "Na dobre i na złe" i dodał, że cieszy się również dlatego, że jego syn będzie miał rodzeństwo.

Sprawdź też: Na dobre i na złe, odcinek 779 ZWIASTUN: Sprośne zabawy Agaty i Maksa w szpitalu. Pobije jej ukochanego Szczepana - WIDEO

Dokładnie 9 maja Kosma, syn Emilii i Redbada obchodził 2. urodziny, a już za kilka miesięcy na świecie pojawi się kolejne dziecko pary z "Na dobre i na złe", która 12 sierpnia świętowała trzecią rocznicę ślubu. Choć aktorzy poznali się na planie serialu wiele lat temu, to ich miłość narodziła się później, podczas wspólnej pracy nad spektaklem "Małe zbrodnie małżeńskie".

Jeszcze nie wiadomo czy ciąża Emilii Komarnickiej-Klynystra wpłynie na zmianę scenariusza "Na dobre i na złe". Poprzednio kiedy aktorka spodziewała się dziecka jej bohaterka wyjechała z Leśnej Góry na ponad dwa lata. Być może teraz Agata też będzie w ciąży. Ale to zależy nie tylko od decyzji Emilii, lecz również produkcji serialu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#justmarried @redbad photo by @meszams Post udostępniony przez Emilia Komarnicka-Klynstra (@emilia_komarnicka_klynstra)
Opole 2020. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży!
Autor: AKPA Opole 2020. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży!
Najnowsze