M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy. Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

M jak miłość. Rodzina Mostowiaków się powiększy! Barbara będzie miała kolejną prawnuczkę - ZDJĘCIE

2021-02-28 10:19

Radosne wieści zza kulis "M jak miłość"! Wszystko wskazuje na to, że rodzina Mostowiaków się powiększy, a Barbara (Teresa Lipowska) znów zostanie prababcią. Właśnie kręcono sceny hucznej imprezy w bistro, która zgromadzi niemal wszystkich Mostowiaków, Rogowskich i Zduńskich oraz ich przyjaciół. A do tego w gronie bliskich pojawi się kolejne dziecko. Na uroczym zdjęciu z planu "M jak miłość" Barbara pokazała się już z kolejną prawnuczką. Kto będzie w ciąży i urodzi? Poznajcie szczegóły!

Nowe dziecko u Mostowiaków w "M jak miłość"! Kto będzie w ciąży i urodzi?

Takich scen w "M jak miłość" nie było już dawno. Właśnie powstały ujęcia do wyjątkowego wydarzenia w rodzinie Mostowiaków i Zduńskich. Na planie "M jak miłość" kręcono odcinek, w którym głównymi bohaterami będą Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik), a także góralska rodzina Franki z Bukowiny Tatrzańskiej oraz Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek). Wokół nich zbiorą się bliscy przyjaciele, członkowie rodziny z seniorką rodu na czele. Barbara Mostowiak będzie gościem honorowym na imprezie z ważnej okazji urządzonej w bistro Kingi.

Poznajcie szczegóły: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków - WIDEO

Ale na tym nie koniec niespodzianek w "M jak miłość", bo u Mostowiaków pojawi się kolejne dziecko! To serialowa Kinga, czyli Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie szczęśliwej babci Barbary z nową prawnuczką. Jak to możliwe? Kto będzie w ciąży i tak szybko urodzi? Prawnuczką Mostowiakowej zostanie... Pola (Hania Nowosielska), córka Kamila Gryca (Marcin Bosak). Tak wynika z uroczych ujęć Teresy Lipowskiej z cudowną 5-letnią Hanią.

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1572: Marysia odkryje kłamstwa Uli. Straciła dom, a teraz Rogowska zobaczy co jest w stanie zrobić dla pieniędzy

Oczywiście więź, która może ich połączyć w nowych odcinkach "M jak miłość" ma związek z tym, że Barbara z wielkim sercem podchodzi nawet do przyjaciół swoich wnuków i prawnuków! Chciałaby, żeby rodzina Mostowiaków wciąż się rozrastała, żeby przybywało w niej dzieci i by ona mogła otaczać się kochającymi osobami. Dowód? Przecież jak własne wnuki kocha Marcina (Mikołaj Roznersk) i Izę (Adriana Kalska)! Szaleje na punkcie ich dzieci - Szymka (Staś Szczypiński) i Mai (Laura Jankowska) - czemu da wyraz kiedy zaprosi Chodakowskich do domu w Grabinie w 1571 odcinku "M jak miłość". Barbara będzie przeżywała małżeńskie problemy tej pary! Nic dziwnego, że kiedy na wyjątkowej imprezie w bistro wkrótce w "M jak miłość" Barbara zobaczy Polę, to zacznie ją traktować jak kolejną prawnuczkę. Zobaczcie ich zdjęcie razem!

M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska), Pola (Hania Nowosielska) na planie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska), Pola (Hania Nowosielska) na planie
Najnowsze