M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków - WIDEO

2021-02-26 15:13 ag
M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków
Autor: Instagram M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków

W "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) wezmą ślub, a wesele wyprawią w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)? Na planie "M jak miłość" właśnie powstały wyjątkowe ujęcia do jednego z nowych odcinków, w którym rodzina Mostowiaków zbierze się w licznym gronie na ważnym wydarzeniu. Huczna impreza w bistro zgromadzi niemal wszystkie bliskie osoby dla Pawła i Franki. Gośćmi specjalnymi będzie górale ze swoją kapelą, czyli rodzina ukochanej Zduńskiego. Fani "M jak miłość" nie mają wątpliwości, że będzie ślub! Zobaczcie WIDEO.

Czy Paweł i Franka w "M jak miłość" wezmą ślub?

Największe gwiazdy "M jak miłość", takie jak Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Rafał i Marcin Mroczek mają za sobą pracowity dzień na planie serialu. Na swoich profilach na Instagramie aktorzy pochwalili się ważnym wydarzeniem, które nastąpi tuż przed finałem tego sezonu "M jak miłość", a które zgromadzi w "Bistro za rogiem" niemal całą rodzinę Mostowiaków, Zduńskich i ich przyjaciół. Właśnie powstały ujęcia do hucznej imprezy, jaka niebawem odbędzie się w kawiarni Kingi. Wśród gości nie zabraknie góralskiej kapeli, a podczas zabawy Franka zaśpiewa razem ze swoją muzykalną rodziną z Bukowiny Tatrzańskiej.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

Czyżby chodziło o ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" i wesele w gronie najbliższych? Oczywiście wszystko owiane jest tajemnicą, a aktorzy zachęcają fanów serialu, by uzbroili się w cierpliwość, bo efekty nagrywanych właśnie scen będzie można obejrzeć w "M jak miłość" dopiero za jakieś trzy miesiące, czyli w końcówce tego sezonu. Wśród komentarzy pod zdjęciami z planu przeważają jednak te, że Paweł ożeni się z Franką i stąd obecność górali na imprezie. Bo przecież Franka jest góralką, która pochodzi z Bukowiny Tatrzańskiej!

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Nie przegap: M jak miłość. To Franka zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

O tym czy w "M jak miłość" będzie ślub Pawła i Franki widzowie przekonają się za jakiś czas. Tymczasem serialowa Kinga, czyli Katarzyna Cichopek nie wytrzymała i pod zdjęciem zza kulis serialu umieściła bardzo znaczący wpis, który nie pozostawia złudzeń.

"Rodzina to jest siła 💪🏻 nowy początek, nowe kolorowe Bistro za Rogiem jak myślicie, jakie teraz będzie?" - napisała gwiazda "M jak miłość", sugerując, że impreza ma związek nie ze ślubem Pawła i Franki, ale zmianami w bistro. W swojej relacji na Instagramie także Marcin Mroczek podpowiedział, że chodzi o nowe otwarcie bistro, które uświetni góralska kapela i występ Franki.

Z tej okazji Dominika Kachlik, która gra Frankę musiała się nauczyć góralskiej gwary. Mogła jednak liczyć na pomoc ekranowej rodziny!

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze