M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków - WIDEO

2021-02-26 15:13

W "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) wezmą ślub, a wesele wyprawią w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)? Na planie "M jak miłość" właśnie powstały wyjątkowe ujęcia do jednego z nowych odcinków, w którym rodzina Mostowiaków zbierze się w licznym gronie na ważnym wydarzeniu. Huczna impreza w bistro zgromadzi niemal wszystkie bliskie osoby dla Pawła i Franki. Gośćmi specjalnymi będzie górale ze swoją kapelą, czyli rodzina ukochanej Zduńskiego. Fani "M jak miłość" nie mają wątpliwości, że będzie ślub! Zobaczcie WIDEO.

Czy Paweł i Franka w "M jak miłość" wezmą ślub?

Największe gwiazdy "M jak miłość", takie jak Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Rafał i Marcin Mroczek mają za sobą pracowity dzień na planie serialu. Na swoich profilach na Instagramie aktorzy pochwalili się ważnym wydarzeniem, które nastąpi tuż przed finałem tego sezonu "M jak miłość", a które zgromadzi w "Bistro za rogiem" niemal całą rodzinę Mostowiaków, Zduńskich i ich przyjaciół. Właśnie powstały ujęcia do hucznej imprezy, jaka niebawem odbędzie się w kawiarni Kingi. Wśród gości nie zabraknie góralskiej kapeli, a podczas zabawy Franka zaśpiewa razem ze swoją muzykalną rodziną z Bukowiny Tatrzańskiej.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

Czyżby chodziło o ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" i wesele w gronie najbliższych? Oczywiście wszystko owiane jest tajemnicą, a aktorzy zachęcają fanów serialu, by uzbroili się w cierpliwość, bo efekty nagrywanych właśnie scen będzie można obejrzeć w "M jak miłość" dopiero za jakieś trzy miesiące, czyli w końcówce tego sezonu. Wśród komentarzy pod zdjęciami z planu przeważają jednak te, że Paweł ożeni się z Franką i stąd obecność górali na imprezie. Bo przecież Franka jest góralką, która pochodzi z Bukowiny Tatrzańskiej!

M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi wszystkich Mostowiaków - WIDEO

Nie przegap: M jak miłość. To Franka zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

O tym czy w "M jak miłość" będzie ślub Pawła i Franki widzowie przekonają się za jakiś czas. Tymczasem serialowa Kinga, czyli Katarzyna Cichopek nie wytrzymała i pod zdjęciem zza kulis serialu umieściła bardzo znaczący wpis, który nie pozostawia złudzeń.

"Rodzina to jest siła ?? nowy początek, nowe kolorowe Bistro za Rogiem jak myślicie, jakie teraz będzie?" - napisała gwiazda "M jak miłość", sugerując, że impreza ma związek nie ze ślubem Pawła i Franki, ale zmianami w bistro. W swojej relacji na Instagramie także Marcin Mroczek podpowiedział, że chodzi o nowe otwarcie bistro, które uświetni góralska kapela i występ Franki.

Z tej okazji Dominika Kachlik, która gra Frankę musiała się nauczyć góralskiej gwary. Mogła jednak liczyć na pomoc ekranowej rodziny!

M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Franka (Dominika Kachlik) na planie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze