M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

2021-02-26 8:35

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" znów będzie chodził! Nadzieja na to, że sparaliżowany po postrzale Morawski odzyska władzę w nogach i wstanie z wózka inwalidzkiego pojawi się w 1574 odcinku "M jak miłość". Przypadkiem Janka zajmie się bowiem Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), wybitny chirurg ortopeda, uznawany przez wielu za cudotwórcę! To Barbara (Teresa Lipowska) namówi Olka, żeby zajął się Jankiem. Lekarz uzna, że tylko ryzykowna operacja Janka może mu przywrócić sprawność. Sonia (Barbara Wypych) wreszcie odzyska ukochanego?

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Sparaliżowany Janek z "M jak miłość" nie będzie do końca życia inwalidą, bo Olek Chodakowski przywróci mu władzę w nogach! Przełom nastąpi w 1574 odcinku "M jak miłość" kiedy dzięki Barbarze Mostowiak wybitny ortopeda zgodzi się przyjąć Morawskiego w klinice w Warszawie. Janek pojedzie tam razem z matką, Weroniką Sobańską (Ewa Kasprzyk), nie robiąc sobie specjalnie nadziei na to, że wstanie z wózka inwalidzkiego. Ale Olek w 1574 odcinku "M jak miłość" po dokładnej analizie przypadku policjanta uzna, że jest duża szansa na to, że będzie znów chodził. Od razu uprzedzi jednak pacjenta, że operacja będzie bardzo ryzykowna. I może się nie udać.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Marcin po rozstaniu z Izą zacznie pić! Będzie go błagać, żeby do niej wrócił - WIDEO

- Nie chcę składać obietnic bez pokrycia. To bardzo skomplikowany zabieg. Nie ma miejsca na najmniejszy błąd. Trudno mi teraz przewidzieć, jaki będzie efekt końcowy. To będę mógł ocenić dopiero w trakcie operacji. Mówiąc w dużym uproszczeniu, zabieg polega na utworzeniu rusztowania zewnętrznego, czegoś w rodzaju egzoszkieletu łączącego wszystkie odłamane elementy w jedną całość. I jeśli to się uda... - powie Olek w 1574 odcinku "M jak miłość".

Matka Janka ze wzruszeniem będzie słuchała diagnozy Olka. Mimo, że w 1574 odcinku "M jak miłość" Chodakowski przyzna, że rdzeń kręgowy po postrzale został poważnie uszkodzony. Sobańska odzyska jednak nadzieję, że jej syn będzie chodził. Dużo bardziej sceptyczny będzie Janek, który od razu zapyta o koszty operacji. Na szczęście zabieg będzie refundowany przez NFZ. Nawet tak wspaniała wiadomość nie sprawi, że w 1574 odcinku "M jak miłość" Janek się ucieszy.

M jak miłość. Janek zostawi Sonię! Zażąda od Rafała, żeby trzymał ją z daleka. Bandyci będą chcieli ich zabić

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1574: Iza ukryje przed dziećmi, że Marcin odszedł! Okłamie nawet teściową Aleksandrę - WIDEO

Powód? Nie będzie chciał robić sobie i Soni nadziei, że jeszcze wszystko się ułoży, że mogą być razem szczęśliwi. Bo w 1574 odcinku "M jak miłość" Morawski wciąż żył w strachu, że zabójca z mafii, który strzelił do niego w dniu ślubu będzie chciał dokończyć swoje dzieło. I dopadnie nie tylko jego, lecz także Sonię. Dlatego przed domem matki Janka w 1574 odcinku "M jak miłość" cały czas będzie stała policja, strzegąca bezpieczeństwa policjanta i jego bliskich.

W dniu, w którym Sonia dowie się, że Janek będzie chodził pozna też całą prawdę o tym dlaczego ją zostawił. W 1574 odcinku "M jak miłość" Rafał przerwie milczenie i powie jej o bandytach, którzy wciąż chcą go zabić!

M jak miłość, odcinek 1570, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość, odcinek 1570, Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1570, Janek (Tomas Kollarik)
Najnowsze