Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

2021-02-27 16:38 ag
Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

Straszna śmierć w "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze? U Falkowicza (Michał Żebrowski) i Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) w 802 odcinku "Na dobre i na złe" rozegra się dramat! Ciężarna żona profesora, którą umieści w szpitalu, bo będzie miał przeczucia, że ukochanej i dziecku grozi niebezpieczeństwo będzie bliska śmierci. Do tragedii dojdzie niespodziewanie! W 802 odcinku "Na dobre i na złe" serce Kasi przestanie bić, a umierająca żona Falkowicza będzie błagać go, żeby ratował dziecko, a nie ją. Czy Smuda przeżyje, a lekarze z Leśnej Góry odkryją co jej jest?

"Na dobre i na złe" odcinek 802 - środa, 17.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć spojrzy w oczy Falkowiczowi i jego ciężarnej żonie w 802 odcinku "Na dobre i na złe" tuż przed narodzinami ich dziecka! Stan Kasi Smudy pogorszy się dość nagle, niedługo po tym jak profesor profilaktycznie umieści ciężarną żonę w szpitalu, bo będzie się obawiał, że jej i nienarodzonemu dziecku coś grozi. Jak podaje "Świat Seriali" Kasia straci przytomność, a żaden z lekarzy ginekologów nie będzie wiedział co się z nią dzieje.

Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) i Vaclav Homolka (Matej Matejka) będą przerażeni, że Smuda dosłownie umiera na ich oczach. Dosłownie w ostatniej chwili w 802 odcinku "Na dobre i na złe" ciężarną uratuje siostra, Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka). Jeszcze tego samego dnia zbierze się konsylium w sprawie ciężarnej żony profesora. A coraz bardziej przerażony Falkowicz zauważy niepokojące objawy u żony. - Pragnienie się nie zmniejszyło, wręcz przeciwnie! Do tego doszły bóle w kończynach dolnych i omdlenia!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

Przypadkiem Kasi w 802 odcinku "Na dobre i na złe" zajmą się nie tylko ginekolodzy, ale także neurochirurg Artur Bart (Piotr Głowacki). Pojawi się bowiem podejrzenie, że Smuda, która kilka lat temu cudem przeżyła wypadek samochody i wiele miesięcy była w śpiączce, ma jakieś zmiany w mózgu. Tomografia nie wykaże jednak nic niepokojącego. Aż wreszcie w 802 odcinku "Na dobre i na złe" Alina wpadnie na pomysł, że jej siostra może mieć zespół Conna.

- Conn obniża potas, to by się zgadzało - oceni Bart. - To by też tłumaczyło wysoki kortyzol - doda Homolka.

Powrót Falkowicza do Na dobre i na złe. Przyjmie poród, dobierze się do siostry żony i spadną na niego straszne wieści o córce!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie Dawida

Z każdą chwilą w 802 odcinku "Na dobre i na złe" z Kasią będzie coraz gorzej. Nagle złapie się za serce i nie będzie mogla oddychać. Konieczna będzie reanimacja, bo serce Smudy przestanie bić. Obecny przy tym Falkowicz wpadnie w panikę.  - Andrzej, gdyby coś mi się stało, ratuj dziecko... - poprosi Kasia po odzyskaniu przytomności.

Początkowo Falkowicz nie zdoła nic powiedzieć, ale widząc jak źle jest z żoną złoży jej ważną obietnicę. - Dobrze, kochanie, obiecuję... Cudem uda się przywrócić Kasi krążenie i prawidłowy rytm serca, ale Radwan w 802 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie się bać, że następnego razu Smuda może nie przeżyć. Nikt nie będzie wiedział co się z nią dzieje!

Na dobre i na złe odc. 800. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 800. Halinka (Joanna Jarmołowicz), Vaclav Homolka (Matej Matejka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Halinka (Joanna Jarmołowicz), Vaclav Homolka (Matej Matejka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze