Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

Na dobre i na złe, odcinek 802: Kasia umrze przed porodem? Falkowicz będzie ratował dziecko, a nie żonę

2021-02-27 16:38

Straszna śmierć w "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze? U Falkowicza (Michał Żebrowski) i Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) w 802 odcinku "Na dobre i na złe" rozegra się dramat! Ciężarna żona profesora, którą umieści w szpitalu, bo będzie miał przeczucia, że ukochanej i dziecku grozi niebezpieczeństwo będzie bliska śmierci. Do tragedii dojdzie niespodziewanie! W 802 odcinku "Na dobre i na złe" serce Kasi przestanie bić, a umierająca żona Falkowicza będzie błagać go, żeby ratował dziecko, a nie ją. Czy Smuda przeżyje, a lekarze z Leśnej Góry odkryją co jej jest?

"Na dobre i na złe" odcinek 802 - środa, 17.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć spojrzy w oczy Falkowiczowi i jego ciężarnej żonie w 802 odcinku "Na dobre i na złe" tuż przed narodzinami ich dziecka! Stan Kasi Smudy pogorszy się dość nagle, niedługo po tym jak profesor profilaktycznie umieści ciężarną żonę w szpitalu, bo będzie się obawiał, że jej i nienarodzonemu dziecku coś grozi. Jak podaje "Świat Seriali" Kasia straci przytomność, a żaden z lekarzy ginekologów nie będzie wiedział co się z nią dzieje.

Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) i Vaclav Homolka (Matej Matejka) będą przerażeni, że Smuda dosłownie umiera na ich oczach. Dosłownie w ostatniej chwili w 802 odcinku "Na dobre i na złe" ciężarną uratuje siostra, Alina Fisher (Katarzyna Skrzynecka). Jeszcze tego samego dnia zbierze się konsylium w sprawie ciężarnej żony profesora. A coraz bardziej przerażony Falkowicz zauważy niepokojące objawy u żony. - Pragnienie się nie zmniejszyło, wręcz przeciwnie! Do tego doszły bóle w kończynach dolnych i omdlenia!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

Przypadkiem Kasi w 802 odcinku "Na dobre i na złe" zajmą się nie tylko ginekolodzy, ale także neurochirurg Artur Bart (Piotr Głowacki). Pojawi się bowiem podejrzenie, że Smuda, która kilka lat temu cudem przeżyła wypadek samochody i wiele miesięcy była w śpiączce, ma jakieś zmiany w mózgu. Tomografia nie wykaże jednak nic niepokojącego. Aż wreszcie w 802 odcinku "Na dobre i na złe" Alina wpadnie na pomysł, że jej siostra może mieć zespół Conna.

- Conn obniża potas, to by się zgadzało - oceni Bart. - To by też tłumaczyło wysoki kortyzol - doda Homolka.

Powrót Falkowicza do Na dobre i na złe. Przyjmie poród, dobierze się do siostry żony i spadną na niego straszne wieści o córce!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie Dawida

Z każdą chwilą w 802 odcinku "Na dobre i na złe" z Kasią będzie coraz gorzej. Nagle złapie się za serce i nie będzie mogla oddychać. Konieczna będzie reanimacja, bo serce Smudy przestanie bić. Obecny przy tym Falkowicz wpadnie w panikę.  - Andrzej, gdyby coś mi się stało, ratuj dziecko... - poprosi Kasia po odzyskaniu przytomności.

Początkowo Falkowicz nie zdoła nic powiedzieć, ale widząc jak źle jest z żoną złoży jej ważną obietnicę. - Dobrze, kochanie, obiecuję... Cudem uda się przywrócić Kasi krążenie i prawidłowy rytm serca, ale Radwan w 802 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie się bać, że następnego razu Smuda może nie przeżyć. Nikt nie będzie wiedział co się z nią dzieje!

Na dobre i na złe odc. 800. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 800. Halinka (Joanna Jarmołowicz), Vaclav Homolka (Matej Matejka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 800. Halinka (Joanna Jarmołowicz), Vaclav Homolka (Matej Matejka), Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Falkowicz (Michał Żebrowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze