Na dobre i na złe, odcinek 752: Wiktoria w Hiszpanii z Jose. Urodzi mu bliźniaki

2019-10-10 15:55 sz
Na dobre i na złe odc. 752. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 752. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)

W "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) będzie w ciąży i urodzi bliźniaki?! W 752 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki i Jose (Marcin Krajewski) spotkają się w pięknej Hiszpanii, a ich miłość wybuchnie ze zdwojoną siłą. Consalida postanowi zostać tam na zawsze... Czy założy rodzinę z Jose? Sprawdź, co wydarzy się w 752 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 752 - środa, 16.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Wiktoria w 752 odcinku "Na dobre i na złe" wyjedzie razem z Blanką (Pola Gonciarz) do Hiszpanii! Dlaczego? Otóż znajdzie się chętny na kupno domu po babci Consalidzie. Na miejscu dziewczyny spotkają się z Jose. 

Przeczytaj też >>> Na dobre i na złe, odcinek 753: Pożegnanie z Jędrkiem! Wiktoria przez Falkowicza odda Jędrka jego matce

Na dobre i na złe odc. 752. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)
Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 752. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Jose (Marcin Krajewski)

W 752 odcinku Wiki i Blanka wpadną też na obcą Polkę, która spróbuje zmusić je do zapłacenia za niechcianą wróżbę.
- Wszystko się sprawdza! Mam dla pani fajną opcję - krzyknie, chwytając mocno dłoń Wiktorii. - Same zmiany, będzie pani miała bliźniaki. Ile pani ma lat? Zdąży pani! Wszystko dobrze, tylko pani niech tym mężczyznom tak nie wierzy, bo to się źle kończy.

Czy Consalida w "Na dobre i na złe" zajdzie w ciążę i urodzi dwójkę maluchów? Szanse na spełnienie się przepowiedni są nikłe, jednak samo założenie rodziny w 752 odcinku okaże się bardzo prawdopodobne! Wkrótce Wiktoria rozpocznie nowe życie u boku Jose... Kto wie, jak potoczą się ich losy?

Zobacz też >>> Na dobre i na złe. Katarzyna Dąbrowska odchodzi z serialu. Wiktoria wyjedzie na zawsze do Hiszpanii

Najnowsze