Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

2022-08-05 19:58

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zniknie z "Na dobre i na złe"? Aktorka pożegnała się z planem serialu, a teraz okazuje się, że zagra u konkurencji. Żmuda Trzebiatowska dostała dużą rolę w nowej produkcji Polsatu, gdzie obsadzono ją w roli, która w niczym nie przypomina charakterem dobrej i ciepłej Sikorki. Gwieździe będzie partnerował Sebastian Fabijański, który wcieli się w rolę Szczepana, policjanta i ukochanego Judyty (Marta Żmuda Trzebiatowska). Serial powstaje na podstawie bestsellerowego thrillera autorstwa Saskii Noort, holenderskiej pisarki. Czyżby serialowa Hania zniknęła z "Na dobre i na złe", bo chce sprawdzić się w nowej roli?

Hania Sikorka zniknie z "Na dobre i na złe"? 

Nowy sezon "Na dobre i na złe" odbędzie się bez Hani Sikorki? Na pewno nie, bo lekarka nie zniknie z Leśnej Góry, a aktorka pożegnała się z planem tylko na okres wakacji. Wyszło jednak na jaw, że Żmuda Trzebiatowska dostała dużą rolę w nowym serialu Polsatu pt.: "Sąsiedzi". Wcieli się w rolę Judyty, atrakcyjnej i spontanicznej trenerki fitness, która ma dość "luźne" podejście do życia. Na ekranie będzie partnerował jej Sebastian Fabijański. Aktor i raper zaprezentuje się w roli Szczepana, ukochanego Judyty i pewnego siebie policjanta. 

Na szczęście nowa rola Marty Żmudy Trzebiatowskiej nie wyklucza jej z gry w "Na dobre i na złe". Widzowie czekają na kontynuację wątku Hani i Michała (Mateusz Janicki), którzy rozstali się przez zawirowania z Piotrem (Mikołaj Roznerski). Korban umarł, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" powróci jego sobowtór - Miłosz (Mikołaj Roznerski). To spowoduje duże zawirowania w życiu matołków. 

Przeczytaj też: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Marta Żmuda Trzebiatowska w nowej roli. O czym będzie serial "Sąsiedzi" na Polsacie?

Serial "Sąsiedzi" powstaje na podstawie bestsellerowego thrillera autorstwa holenderskiej pisarki – Saskii Noort. Historia skupia się na trzech parach. Pierwszą z nich będą Judyta (w tej roli Marta Żmuda Trzebiatowska) i Szczepan, drugą Ewa (Marianna Zydek) i Piotr (Michał Żurawski) oraz trzecią Lilianna (Jowita Budnik) i Kacper (Mirosław Baka). Ewa i Piotr przeprowadzą się na osiedle, gdzie zacznie się ich koszmar. Kobieta straci dziecko, na które tak czekali, a w przeżyciu bardzo trudnych momentów pomogą im sąsiedzi. Trzy pary zbliżą się do siebie i zaczną sobie pomagać w codzinnych problemach, ale nie wszystko będzie tak oczywiste, jak można by się spodziewać. Największy wpływ na nadchodzące problemy będą mieli Lilianna i Kacper, którzy w końcu nie wytrzymają tajemnic i kłamstw, które wciąż narastają. 

"Sąsiedzi" to thriller, który ma trzymać w napięciu i budzić ciekawość. Serial będzie dostępny w serwisie Polsat Box Go, ale również w telewizji na antenie Polsatu. Póki co nie jest znana dokładana data premiery.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze