Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Żmuda Trzebiatowska nie zagra już Sikorki?! Dostała główną rolę u konkurencji

2022-08-05 19:58

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zniknie z "Na dobre i na złe"? Aktorka pożegnała się z planem serialu, a teraz okazuje się, że zagra u konkurencji. Żmuda Trzebiatowska dostała dużą rolę w nowej produkcji Polsatu, gdzie obsadzono ją w roli, która w niczym nie przypomina charakterem dobrej i ciepłej Sikorki. Gwieździe będzie partnerował Sebastian Fabijański, który wcieli się w rolę Szczepana, policjanta i ukochanego Judyty (Marta Żmuda Trzebiatowska). Serial powstaje na podstawie bestsellerowego thrillera autorstwa Saskii Noort, holenderskiej pisarki. Czyżby serialowa Hania zniknęła z "Na dobre i na złe", bo chce sprawdzić się w nowej roli?

Hania Sikorka zniknie z "Na dobre i na złe"? 

Nowy sezon "Na dobre i na złe" odbędzie się bez Hani Sikorki? Na pewno nie, bo lekarka nie zniknie z Leśnej Góry, a aktorka pożegnała się z planem tylko na okres wakacji. Wyszło jednak na jaw, że Żmuda Trzebiatowska dostała dużą rolę w nowym serialu Polsatu pt.: "Sąsiedzi". Wcieli się w rolę Judyty, atrakcyjnej i spontanicznej trenerki fitness, która ma dość "luźne" podejście do życia. Na ekranie będzie partnerował jej Sebastian Fabijański. Aktor i raper zaprezentuje się w roli Szczepana, ukochanego Judyty i pewnego siebie policjanta. 

Na szczęście nowa rola Marty Żmudy Trzebiatowskiej nie wyklucza jej z gry w "Na dobre i na złe". Widzowie czekają na kontynuację wątku Hani i Michała (Mateusz Janicki), którzy rozstali się przez zawirowania z Piotrem (Mikołaj Roznerski). Korban umarł, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" powróci jego sobowtór - Miłosz (Mikołaj Roznerski). To spowoduje duże zawirowania w życiu matołków. 

Przeczytaj też: Wojtuś musiał odejść z M jak miłość. 14-letni Feliks Matecki już tak nie wygląda. Ale wydoroślał! – ZDJĘCIA

Marta Żmuda Trzebiatowska w nowej roli. O czym będzie serial "Sąsiedzi" na Polsacie?

Serial "Sąsiedzi" powstaje na podstawie bestsellerowego thrillera autorstwa holenderskiej pisarki – Saskii Noort. Historia skupia się na trzech parach. Pierwszą z nich będą Judyta (w tej roli Marta Żmuda Trzebiatowska) i Szczepan, drugą Ewa (Marianna Zydek) i Piotr (Michał Żurawski) oraz trzecią Lilianna (Jowita Budnik) i Kacper (Mirosław Baka). Ewa i Piotr przeprowadzą się na osiedle, gdzie zacznie się ich koszmar. Kobieta straci dziecko, na które tak czekali, a w przeżyciu bardzo trudnych momentów pomogą im sąsiedzi. Trzy pary zbliżą się do siebie i zaczną sobie pomagać w codzinnych problemach, ale nie wszystko będzie tak oczywiste, jak można by się spodziewać. Największy wpływ na nadchodzące problemy będą mieli Lilianna i Kacper, którzy w końcu nie wytrzymają tajemnic i kłamstw, które wciąż narastają. 

"Sąsiedzi" to thriller, który ma trzymać w napięciu i budzić ciekawość. Serial będzie dostępny w serwisie Polsat Box Go, ale również w telewizji na antenie Polsatu. Póki co nie jest znana dokładana data premiery.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze