Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Basi po śmierci Zenka! Nie wyjedzie do Adama i zrezygnuje z walki o Jasia?

2022-08-04 9:34

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Basia (Sławomira Łozińska) zakończy żałobę po tragicznej śmierci Zenka (śp. Jan Pęczek) i znów zacznie cieszyć się życiem! Grzelakowa zdecyduje się na poważne zmiany, które nie dotkną tylko jej osoby, ale i domu, który przejdzie kompletną rewolucję! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Basia zostanie w Polsce i nie zdecyduje się na wyjazd do syna Adama (Bartosz Porczyk), który zabrał ze sobą Jasia (Dawid Okafor)! Czy Grzelakowa definitywnie odpuści sobie walkę ukochanego wnuka?

Basia pozbiera się po śmierci Zenka w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Basia wiele wycierpiała w obecnym sezonie „Barw szczęścia”. Przede wszystkim musiała pożegnać ukochanego męża Zenka, który zmarł w tragicznym wypadku samochodowym w drodze na jej imieniny. Śmierć Grzelaka wiązała się z odejściem Jana Pęczka, który zmarł po walce z długą i nieuleczalną chorobą pod koniec września ubiegłego roku. Zenek był jeszcze wspominany w „Barwach szczęścia” aż w końcu produkcja zdecydowała o zakończeniu jego wątku. Tuż po śmierci Zenka, Basia pogrążyła się w żałobie i nie miała na nic ochoty. Na pogrzeb Grzelaka niespodziewanie wrócił Adam, który namawiał matkę i Jasia na wyjazd z kraju, ale Basia nie zgodziła się zostawić Zenka, a w efekcie straciła i wnuka! Jakubik musiał pilnie ewakuować się z Polski, w związku z czym wywiózł ze sobą i Jasia, zostawiając zrozpaczoną Basię zupełnie samą. Jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Grzelakowa w końcu stanie na nogi i zdecyduje się na poważne zmiany w swoim życiu!

Patrz też: Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Jak zmieni się życie Basi w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Basia zakończy żałobę po zmarłym Zenku i odzyska dawne siły! Być może wpływ na to będzie miała jej nowa znajomość z Arturem Chowańskim (Jacek Rozenek), który doskonale rozumie jak czuje się Grzelakowa po starcie męża, gdyż sam tak naprawdę ciągle nie pogodził się ze śmiercią Marty (Katarzyna Zielińska). Jednak zaczął powoli wstawać na nogi i wyznaczać sobie cele, na które prawdopodobnie zdecyduje się i wdowa po Zenku! Grzelakowa porzuci ciemne dresy i znów postawi na kolorową garderobę. Oprócz tego, zdecyduje się na gruntowane porządki w domu i zarządzi remont, który przeprowadzi Damian (Michał Lesień-Głowacki), czym aktor pochwalił się już na swoim Instagramie i chłopak Luizy (Julia Zielinska) – Aro (Martin Bogdan). Rewolucja w domu będzie oznaczała tylko jedno! Basia nie wyjedzie do Adama i Jasia i zostanie w Polsce w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia podda się operacji usunięcia piersi i jajników! Utraci na kobiecości, ale wygra życie! – ZDJĘCIA

Czy Basia odpuści sobie walkę o Jasia w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Basia zdecyduje się zostać w Polsce, ale nie wiadomo, czy przestanie walczyć o Jasia. Z pewnością Grzelakowa nie będzie chciała mieszkać z daleko od Zenka ani w miejscu, gdzie ciągle będzie musiała się ukrywać z racji mrocznej przeszłości syna, ale także nie chciała narażać na to swojego wnuka. Może rewolucja w domu Grzelaków będzie wiązała się z powrotem Jasia? A może zostanie przeprowadzona, aby Basia mogła zacząć nowe życie? Tego dowiemy się już w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

Barwy szczęścia. Basia pierwszy raz po śmierci Zenka będzie się śmiała
Najnowsze