Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Wyjątkowy prezent Renaty dla Dominiki! Tak odpłaci jej się za pomoc w odzyskaniu Damiana?

2022-08-07 21:13

Atmosfera na planie „Barw szczęścia” tuż po powrocie aktorów z wakacyjnej przerwy jest rewelacyjna! Po długiej przerwie wspólne zdjęcia znów mają Dominika (Karolina Chapko) i Renata (Ania Mrozowska) czyli kelnerki z „Feel Good”, które nie wróciły z pustymi rękami! Renata podarowała przyjaciółce przepiękny prezent, którym Karolina Chapko pochwaliła się na swoim Instagramie! Czy w ten sposób chciała odpłacić się Dominice za szpiegowanie nowego związku Damiana (Michał Lesień-Głowacki) i Żabci (Hanna Klepacka) w „Barwach szczęścia” i pomoc w odzyskaniu Wójcika?

Przyjaźń Renaty i Dominiki w „Barwach szczęścia” nie zna granic!

Renata i Dominika wiele przeszły w „Barwach szczęścia”, ale zawsze mogły liczyć na siebie. Obie zostawiły za sobą nieciekawą przeszłość i zaczęły nowe życie jako kelnerki w „Feel Good”. Wkrótce dołączył do nich również Damian alkoholik i dawny klient Dominiki, z którą próbował jeszcze raz ułożyć sobie życie, ale na marne. Dominika nie była już nim zainteresowana w przeciwieństwie do Renaty, z którą Wójcik był w końcu bardzo blisko. Niestety, po drodze Renata poznała Romanowskiego (Maciej Jachowski) i zostawiła dla niego Wójcika, mimo iż związek z czarującym biznesmenem okazał się totalną klapą! W tym czasie Damian w „Barwach szczęścia” nie próżnował i zaczął układać sobie życie z Żabcią, choć Dominice udało się z niego wyciągnąć, że to jeszcze nic poważnego i zagrzać Renatę do walki do ukochanego!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia podda się operacji usunięcia piersi i jajników! Utraci na kobiecości, ale wygra życie! – ZDJĘCIA

Niezwykły prezent Renaty dla Dominiki w „Barwach szczęścia”!

Karolina Chapko i Ania Mrozowska dopiero co wróciły na plan „Barw szczęścia” po wakacyjnej przerwie. Jednak serialowa Renata nie pojawiła się na nim z pustymi rękami i postanowiła obdarować Dominikę pięknym, ręcznie uplecionym wiankiem z kwiatów, czym bardzo ucieszyła Dominikę, która pochwaliła się prezentem na swojej relacji na Instagramie.

- Dobrze nam w @barwyszczescia.official sis zrobiła mi dziś wianek – podpisała pod wspólnym zdjęciem z Renatą, na którym pozuje z wiankiem.

Czy tym prezentem Renata pragnie odpłacić się Dominice w „Barwach szczęścia” jej pomocą w ponownym zdobyciu serca Damiana?

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

Renacie uda się odzyskać Damiana w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

Pewnym jest, że Renata w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach pójdzie za radą Dominiki i zrobi wszystko, aby odzyskać Damiana. Oddech na piersi rywalki poczuje również Żabcia, która da Renacie jasno do rozumienia, że nie ma na co liczyć, gdyż Wójcik jest tylko jej! Ania na jej oczach zacznie namiętnie całować Damiana, a następnie zaprosi go do siebie na seks! Zachowanie Żabci wcale nie zniechęci Renaty, która i tak spróbuje poderwać Wójcika, ale spotka się z odmową! Damian już nie będzie nią zainteresowany, choć Renata się nie podda i w końcu wyciągnie Wójcika na wspólną romantyczną randkę nad Wisłę! Czy to będzie jej ostateczne zwycięstwo nad Żabcią? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Ostra walka Natalii i Klemensa w sądzie! Zboczony Ryman będzie grał na dwa fronty

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Najnowsze