Barwy szczęścia. Ostra walka Żabci i Renaty o Damiana w nowym sezonie! Była kochanka Ryśka pokaże, do czego jest zdolna

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Ostra walka Żabci i Renaty o Damiana w nowym sezonie! Była kochanka Ryśka pokaże, do czego jest zdolna

Barwy szczęścia. Ostra walka Żabci i Renaty o Damiana w nowym sezonie! Była kochanka Ryśka pokaże, do czego jest zdolna

2022-06-08 8:47

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach szykuje się ostra walka o Damiana (Michał Lesień-Głowacki)! Renata (Ania Mrozowska) po nieudanym związku z Romanowskim (Maciej Jachowski) pożałuje, że odrzuciła dla niego Wójcika i postanowi o niego zawalczyć, ale Żabcia (Hanna Klepacka) ją przejrzy i nigdy jej na to nie pozwoli! Ukochana Ryśka (Sebastian Stankiewicz) w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej zademonstruje na oczach Renaty, że Damian należy wyłącznie do niej i pokaże jej, na co ją stać! Akcja Żabci przyniesie oczekiwane rezultaty, gdyż nawet Wójcik nie będzie miał żadnych wątpliwości, z którą z nich chce być! Poznajcie szczegóły!

Renata i Żabcia zawalczą o Damiana w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach! Pójdą na całość, aby zdobyć serce Wójcika

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Renata mocno pożałuje, że odrzuciła Damiana dla Romanowskiego, który okazał się oszustem i o mały włos nie wpakował ją do więzienia za handel narkotykami! Kelnerka uniknęła odpowiedzialności, gdyż współpracowała z policją i wyłożyła im przestępcę na tacy, ale niesmak pozostał! W końcu Romanowski był taki czarujący i Renata dała mu się uwieść, mimo iż wszyscy ją przed nim ostrzegali łącznie z Damianem! W międzyczasie Wójcik zaczął szukać miłości na Swaterze, gdzie trafił na Żabcię, która od razu wpadła mu w oko! Choć ich pierwsza randka skończyła się atakiem gazem pieprzowym na Damiana, to kolejne były już coraz lepsze, a Ania utwierdzała się w tym, że znalazła idealnego mężczyznę. W końcu to dla niego w finale sezonu „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną dała kosza Vincenzo (Alessandro Curti), który mocno o nią zabiegał i nie mógł pogodzić się z porażką! Jednak w nowym sezonie na drodze szczęścia Żabci pojawi się kolejna przeszkoda!

Patrz też: Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Renata postanowi pójść za radą Dominiki (Karolina Chapko) i spróbuje odzyskać Damiana! Szczególnie, gdy dowie się od przyjaciółki, że Luiza (Julia Zielińska) przeceniła relację ojca z Żabcią, ale mocno się rozczaruje, gdyż od Wójcika jak podaje swiatseriali.interia.pl usłyszy już zupełnie coś innego, gdy Renata zaproponuje mu, że mogliby dać sobie jeszcze jedną szansę!

- Ktoś pojawił się w moim życiu... – wyzna jej Damian, a Renata od razu zorientuje się, że wybranką Damiana jest Żabcia!

Żabcia w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej szybko zorientuje się, że Renata ma chrapkę na jej faceta i postanowi skutecznie odwieść ją od tego pragnienia! Ania nie będzie marnować czasu i da kelnerce jasno do zrozumienia, aby odpuściła sobie Damiana raz na zawsze! Żabcia najpierw namiętnie pocałuję Wójcika na jej oczach, po czym zaproponuje, aby przenieśli się do hotelu i dokończyli dzieła! Seks Ani i Damiana zmieni wszystko!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Justin nowym właścicielem hotelu Stańskich! Rafał Zaborski uczyni go swoją prawą ręką

Po upojnej nocy z Żabcią w hotelu w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Damian nie będzie miał już żadnych wątpliwości, z którą kobietą powinien być! Wójcik kolejny raz spotka się z Renatą, ale tym razem wyzna jej, że może zaoferować jej jedynie przyjaźń, gdyż swoje dalsze życie chce budować tylko z Żabcią! Słowa Damiana będą dla Renaty prawdziwym ciosem i to Ania wyjdzie zwycięsko z pierwszej potyczki o serce Wójcika, jednak zdradzamy, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej przyjaciółka Dominiki tym razem tak łatwo się nie podda i kolejny raz spróbuje odbić Żabci ukochanego!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Tomasz Kępski wróci do Polski, ale bez Iwony! Tylko kochanka i syn z nim zostaną – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze