Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Renata nie odpuści sobie Damiana. Uknuje podłą intrygę przeciwko Żabci!

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Renata nie odpuści sobie Damiana. Uknuje podłą intrygę przeciwko Żabci!

Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Renata nie odpuści sobie Damiana. Uknuje podłą intrygę przeciwko Żabci!

2022-06-07 13:56

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Renata (Ania Mrozowska) gorzko pożałuje, że wybrała Romanowskiego (Macieja Jachowski), który okazał się jej życiową porażką, a nie zakochanego Damiana (Michał Lesień-Głowacki). Kelnerka postanowi pójść za radą Dominiki (Karolina Chapko) i zawalczyć o Wójcika z jego nową ukochaną Żabcią (Hanna Klepacka)! Sęk w tym, że Ania w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 od razu przejrzy jej zamiary i przyśpieszy swoją relację z Damianem i to na oczach Renaty, dając jej jasno do zrozumienia, że powinna dać sobie spokój! Jednak kelnerka wcale nie zrezygnuje i również wymyśli podłą intrygę wymierzoną w kierunku Żabci! Poznajcie szczegóły!

Renata zawalczy o Damiana w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022! Będzie działać przeciwko Żabci

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 szykuje się ostra walka o Damiana, który pod koniec obecnego sezonu zaczął układać sobie życie z Żabcią. Para poznała się na Swaterze i mimo iż pierwsza randka nie potoczyła się najlepiej, gdyż Ania zaatakowała Damiana gazem pieprzowym, to już kolejne układały się po myśli Żabci, której coraz bardziej zaczęło zależeć na Wójciku! Żabcia również nie była mu obojętna, szczególnie gdy na jego drodze pojawił się Vincenzo (Alessandro Curti) również bardzo zainteresowany Anią! Żabcia wybrała jednak Damiana, o czym ze szczegółami poinformowała Renatę jego córka Luiza (Julia Zielińska), aby w ten sposób zemścić się na niej, że go odrzuciła i wybrała Romanowskiego, z którym kompletnie jej nie wyszło. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 Renata tak łatwo nie odpuści sobie Damiana i spróbuje go odzyskać!

Patrz też: Barwy szczęścia. Aresztowanie Aldony w nowym sezonie! Żona Borysa mocno odleci po narkotykach

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Renata pójdzie za radą Dominiki, która poradziła jej zawalczyć o Damiana. Kelnerka wzięła Wójcika na zwiady i z krótkiej rozmowy wywnioskowała, że między nim a jego nową ukochaną jeszcze nie ma nic poważnego, dlatego ciągle jest dla niej szansa! Niestety, Dominika nie miała świadomości jak bardzo się myliła, o czym jak podaje swiatseriali.interia.pl dowie się również sama Renata w bezpośredniej rozmowie z Damianem, gdy zapowie mu, że chciałby spróbować z nim jeszcze raz!

- Ktoś pojawił się w moim życiu... – wyzna jej, a Renata szybko odkryje tożsamość jego nowej dziewczyny.

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 zamiary Renaty szybko przejrzy również Żabcia, która postanowi wybić jej to z głowy! Ania na jej oczach zacznie namiętnie całować Damiana, a później zaprosi go do hotelu, gdzie będą uprawiać seks! Po upojnej nocy z Żabcią, Damian zaproponuje Renacie jedynie przyjaźń, ale jej to nie wystarczy i tak łatwo się nie podda!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Renata zrobi wszystko, aby odzyskać Damiana i długo nie pozostanie dłużna Żabci! Na Instagramie „Barw szczęścia” pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Renatę i Damiana na randce w plenerze! Para spotka się w bardzo romantycznych okolicznościach przyrody nad Wisłą, gdzie będzie czekał na nich romantyczny piknik z winem, wykwintnymi serami i owocami! Czy w taki sposób Renata będzie próbowała odzyskać Damiana w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 i utrzeć nosa Żabci? Czy randka pozwoli zapunktować także i Renacie u Damiana? Którą z nich ostatecznie wybierze Wójcik? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Tomasz Kępski wróci do Polski, ale bez Iwony! Tylko kochanka i syn z nim zostaną – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze