Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia podda się operacji usunięcia piersi i jajników! Utraci na kobiecości, ale wygra życie! – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia podda się operacji usunięcia piersi i jajników! Utraci na kobiecości, ale wygra życie! – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia podda się operacji usunięcia piersi i jajników! Utraci na kobiecości, ale wygra życie! – ZDJĘCIA

2022-08-03 12:31

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Natalia (Maria Dejmek) podejmie trudną decyzję i zdecyduje się na operację usunięcia piersi i jajników. Zwoleńska utraci na kobiecości, ale w zamian odzyska zdrowie, gdyż całkowicie wyeliminuje szansę zachorowania na nowotwór, który nie oszczędził jej matki Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska)! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Natalia wykona mastektomię, kierując się dobrem Lei (Lena Sobota). Zwoleńska nie pozwoli, aby jej córka została sierotą, szczególnie, że jej samej również nie będzie śpieszono umierać! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Natalia zdecyduje się na mastektomię i usunięcie jajników w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Koniec obecnego sezonu „Barw szczęścia” przed wakacjami wymusił na Natalii poważną decyzję! Tuż po tym jak wykryto u Małgorzaty nowotwór piersi, matka poleciła swoim córkom, aby zrobiły sobie profilaktyczne badania. O ile u Magdy (Honorata Witańska) nie wykryto nic niepokojącego, tak Natalia już tyle samo szczęścia nie miała! Okazało się, że Zwoleńskiej występuje mutacja genu, która zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworu. Wówczas dla Natalii stało się jasne, że usunięcie zagrożonych narządów jest jedyną szansą na życie, gdyż Zwoleńskiej nawet nie śniło się przedwcześnie umierać i zostawiać Leę na pastwę losu! Córka Małgorzaty zdecydowała się poddać operacji, którą przejdzie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej.

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ operację Natalii w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej >>>

Operacja usunięcia piersi i jajników Natalii w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Maria Dejmek zdradziła na swojej relacji na Instagramie, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach jej bohaterka nie zmieni decyzji i Natalia faktycznie podda się operacji usunięcia piersi i jajników. Na nagraniu widzimy, że przejęta Natalia leży na szpitalnym łóżku i szykuje się do operacji. Co ciekawe, na filmie nie widać obok niej rodziców – nie ma ani Małgorzaty, ani Jerzego (Bronisław Wrocławski), a nawet Malwiny (Joanna Gleń), co dodatkowo może stresować pacjentkę, gdyż decyzja, jak i sama operacja z pewnością do najprostszych nie należy. Zatem jest już pewne, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Natalia przejdzie operację usunięcia piersi i jajników i świadomie decyduje się utracić swoją kobiecość, ale w zamian zyska zdrowie i nowe życie, które w pełni wykorzysta!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2651: Aldona trafi do więzienia, a Kuczma to wykorzysta! Koszmar Grzelaków nigdy się nie skończy

Nowe życie Natalii w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Tuż po operacji w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach damska część rodziny Zwoleńskich podda się nowej pasji – jeździe konnej! Natalia, Małgorzata i Lea oszaleją na punkcie koni i postanowią nauczyć się jeździć, a nowe hobby sprawi im wiele radości. Trudno się dziwić, w końcu zarówno Małgorzata, jak i Natalia, będą miały za sobą trudne chwile, a nowa pasja pozwoli im skutecznie odreagować i skupić myśli na czymś zdecydowanie bardziej przyjemnym!

Zdrowie będzie Zwoleńskiej bardzo potrzebne w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej, gdyż Natalia znów stanie naprzeciwko Klemensa (Sebastian Perdek) w sądzie, gdzie stoczą ostrą walkę o sprawę zboczeńca Rymana (Filip Wałcerz). Oprócz tego, Natalia ciągle będzie próbowała wyciągnąć z więzienia Jowitę (Magdalena Żak)!

Spójrz również: Herman z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Tak Maciej Raniszewski zmienił się dla nowej roli

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze