Barwy szczęścia. Natalia po decyzji o usunięciu piersi będzie szczęśliwa jak nigdy. Wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Natalia po decyzji o usunięciu piersi będzie szczęśliwa jak nigdy. Wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Natalia po decyzji o usunięciu piersi będzie szczęśliwa jak nigdy. Wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

2022-06-30 12:05

Natalia (Maria Dejmek) z "Barw szczęścia" zdecydowała się na usunięcie piersi i zniwelowania w ten sposób ryzyka nowotworu. Przestraszyła się, że może ją spotkać choroba, tak jak Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska). W nowych odcinkach "Barw szczęścia" widzowie przekonają się, jak prawniczka poradzi sobie z trudną sytuacją zdrowotną, ale wiadomo już, że odzyska radość życia i szczęście! Razem z córeczką Leą (Lena Sobota) będą zadowolone jak nigdy. Wszystko zmieni się w życiu Natalii, a to dopiero początek nowego życia. Zobacz ZDJĘCIA.

Natalia podda się operacji w "Barwach szczęścia" i wreszcie będzie szczęśliwa

Natalia z "Barw szczęścia" nie miała łatwo. Widmo choroby spadło na nią znienacka, a wszystko przez straszną diagnozę Małgorzaty. Razem z Jerzym (Bronisław Wrocławski) dowiedzieli się, że kobieta ma guza, który może ją zabić! Zaczęła się walka o zdrowie Małgorzaty, która uprzedziła córki, że muszą się badać, by jak najszybciej wykryć ewentualną chorobę. Tak się stało, a Natalia dowiedziała się, że ma gen, który może spowodować nowotwór piersi. Zaczęła zastanawiać się nad zabiegiem mastektomii i wreszcie podjęła decyzję.

Prawniczka pod koniec minionego sezonu "Barw szczęścia" oznajmiła matce, że decyduje się na operację. Póki co nie wiadomo jeszcze, czy nie zmieni zdania i faktycznie podda się zabiegowi usunięcia piersi. Najważniejsze jednak, że Natalia zacznie całkiem inne życie, będzie mniej zestresowana i szczęśliwsza.

Sprawdź też: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

Gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała zdjęcia z serialową Leą i kucykiem, bo właśnie w stajni nagrywały kolejne odcinki "Barw szczęścia". - Ja to mam szczęście, że mam takich partnerów do grania w @barwyszczescia.official 🥰Słodcy są, prawda? Dla @ewelina_lenka_sobota (moja serialowa córeczka) jazda na koniku była ogromną frajdą. Gucio jak zobaczył to zdjęcie powiedział, że nie idzie do przedszkola tylko na konika😂 Także coś czuje, że jeszcze tu wrócę 🐴🐴🐴 #onthe set #actress #workingmom #hourse #barwyszczęścia #najchętniejoglądanyserialcodzienny - napisała aktorka.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

Co ciekawe, w ZDJĘCIACH udostępnionych na profilu "Barw szczęścia" na Instagramie można dostrzec tajemniczego mężczyznę, który zapozował z Leą. Prawdopodobnie będzie on instruktorem jazdy konnej, który zajmie się prawniczką i jej córeczką. Póki co nie wiadomo jeszcze, czy zainteresuje się Natalią, a może będzie chodziło o Małgorzatę?! Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Natalia wydaje się jednak bardzo zadowolona z życia, więc operacja powinna się udać. 

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze