Barwy szczęścia. Natalia po decyzji o usunięciu piersi będzie szczęśliwa jak nigdy. Wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Natalia po decyzji o usunięciu piersi będzie szczęśliwa jak nigdy. Wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Natalia po decyzji o usunięciu piersi będzie szczęśliwa jak nigdy. Wszystko się zmieni - ZDJĘCIA

2022-06-30 12:05

Natalia (Maria Dejmek) z "Barw szczęścia" zdecydowała się na usunięcie piersi i zniwelowania w ten sposób ryzyka nowotworu. Przestraszyła się, że może ją spotkać choroba, tak jak Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska). W nowych odcinkach "Barw szczęścia" widzowie przekonają się, jak prawniczka poradzi sobie z trudną sytuacją zdrowotną, ale wiadomo już, że odzyska radość życia i szczęście! Razem z córeczką Leą (Lena Sobota) będą zadowolone jak nigdy. Wszystko zmieni się w życiu Natalii, a to dopiero początek nowego życia. Zobacz ZDJĘCIA.

Natalia podda się operacji w "Barwach szczęścia" i wreszcie będzie szczęśliwa

Natalia z "Barw szczęścia" nie miała łatwo. Widmo choroby spadło na nią znienacka, a wszystko przez straszną diagnozę Małgorzaty. Razem z Jerzym (Bronisław Wrocławski) dowiedzieli się, że kobieta ma guza, który może ją zabić! Zaczęła się walka o zdrowie Małgorzaty, która uprzedziła córki, że muszą się badać, by jak najszybciej wykryć ewentualną chorobę. Tak się stało, a Natalia dowiedziała się, że ma gen, który może spowodować nowotwór piersi. Zaczęła zastanawiać się nad zabiegiem mastektomii i wreszcie podjęła decyzję.

Prawniczka pod koniec minionego sezonu "Barw szczęścia" oznajmiła matce, że decyduje się na operację. Póki co nie wiadomo jeszcze, czy nie zmieni zdania i faktycznie podda się zabiegowi usunięcia piersi. Najważniejsze jednak, że Natalia zacznie całkiem inne życie, będzie mniej zestresowana i szczęśliwsza.

Sprawdź też: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

Gwiazda "Barw szczęścia" opublikowała zdjęcia z serialową Leą i kucykiem, bo właśnie w stajni nagrywały kolejne odcinki "Barw szczęścia". - Ja to mam szczęście, że mam takich partnerów do grania w @barwyszczescia.official ?Słodcy są, prawda? Dla @ewelina_lenka_sobota (moja serialowa córeczka) jazda na koniku była ogromną frajdą. Gucio jak zobaczył to zdjęcie powiedział, że nie idzie do przedszkola tylko na konika? Także coś czuje, że jeszcze tu wrócę ??? #onthe set #actress #workingmom #hourse #barwyszczęścia #najchętniejoglądanyserialcodzienny - napisała aktorka.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

Co ciekawe, w ZDJĘCIACH udostępnionych na profilu "Barw szczęścia" na Instagramie można dostrzec tajemniczego mężczyznę, który zapozował z Leą. Prawdopodobnie będzie on instruktorem jazdy konnej, który zajmie się prawniczką i jej córeczką. Póki co nie wiadomo jeszcze, czy zainteresuje się Natalią, a może będzie chodziło o Małgorzatę?! Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Natalia wydaje się jednak bardzo zadowolona z życia, więc operacja powinna się udać. 

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Najnowsze