Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Stawicki po rozstaniu z Anetą weźmie się za Dominikę! Zniszczy jej szczęście z Sebastianem?

2022-08-03 21:59

Powrót Stawickiego (Piotr Borowski) w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach nie będzie zwiastował nic dobrego. Najwidoczniej jego egoizmu nie zniesie już dłużej Aneta (Zofia Zborowska), dla której Zbyszek w chamski sposób poniżył, a następnie pozbył się ze swojego życia Dominiki (Karolina Chapko). W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Stawicki wróci i znów mocno namiesza w życiu dawnej kochanki! Czy Zbyszek będzie na tyle okrutny, aby zniszczyć jej szczęście z ukochanym Sebastianem (Marek Krupski)?

Koniec Stawickiego i Anety w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

To już pewne, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach Stawicki wróci do kraju sam i nie będzie z nim jego żony Anety! Przypomnijmy, że Zbyszek i Aneta odeszli z serialu ponad półtora roku temu, gdy zdecydowali się na ślub, podróż na Maltę i wspólne życie z gromadką dzieci. Jednak Stawicki postawił przyszłej żonie jeden warunek – jeżeli coś nie potoczy się po jego myśli, to z nimi koniec! Czyżby małżeństwo Anety i Zbyszka okazało się fiaskiem, dlatego Stawicki zdecyduje się na samotny powrót do „Barw szczęścia” w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej 2022? Bardzo możliwe, gdyż Borowski i Zborowska odeszli z serialu już półtora roku temu, jednak produkcja zostawiła im otwartą furtkę powrotu, z której w międzyczasie zdecydował się skorzystać tylko Borowski. Zbrowska zapowiedziała, że póki nie zmieni się władza w Polsce, to jej noga nie postanie w produkcji TVP, zatem próżno ponownie szukać miejsca w serialu dla Anety Dylskiej!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2651: Aldona trafi do więzienia, a Kuczma to wykorzysta! Koszmar Grzelaków nigdy się nie skończy

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ powrót Zbyszka Stawickiego w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej >>>

Stawicki znów zakręci się obok Dominiki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Pierwszym miejscem, jakie odwiedzi Stawicki po swoim powrocie w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach będzie oczywiście „Feel Good”, czym jako pierwsza pochwaliła się Karolina Chapko na swojej relacji na Instagramie! Zbyszek znów zacznie kręcić się obok byłej prostytutki Dominiki, z której w przeszłości zrobił służącą i kochankę! Dominika marzyła o pięknym życiu u boku znanego urologa, choć rzeczywistość okazała się być o wiele bardziej brutalna. Była wykorzystywana, poniżana, a w końcu, gdy zaczęła już nudzić Stawickiego – wyrzucona na bruk! Dominika długo dochodziła do siebie po rozstaniu ze Zbyszkiem, gdzie niedoceniona byłą pomoc jej przyjaciół Renaty (Ania Mrozowska) i Damiana (Michał Lesień-Głowacki), a teraz podły drań znów pojawi się w jej życiu i ostro namiesza!

- Zobaczcie, kogo dziś spotkaliśmy! ? Pan doktor wrócił, żeby namieszać?? Jak myślicie? ? – zapytały „Barwy szczęścia” po wspólnym zdjęciem Dominiki i Stawickiego w swoich mediach społecznościowych, a fani nie mieli żadnych wątpliwości, że tak właśnie będzie!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Ostra walka Natalii i Klemensa w sądzie! Zboczony Ryman będzie grał na dwa fronty

Stawicki zepsuje szczęście Dominiki i Sebastiana w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

Dominika i Sebastian postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę w „Barwach szczęścia”, po koszmarnym wypadku Kowalskiego w hotelowym basenie, w wyniku którego został kaleką! Wówczas niedoszła żona otoczyła go opieką i choć Sebastian nie chciał jej litości, to z czasem zrozumiał, że Dominice naprawdę na nim zależy niezależnie od tego czy jest na wózku czy nie! Para w końcu mogła cieszyć się szczęściem, ale jak się okazuje w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej wcale ono nie potrwa długo, gdy na ich drodze stanie podły Stawicki, nad czym ubolewają już także fani serialu!

- Mam nadzieje ze Stawicki nie zrujnuje związku Dominiki i Sebastiana, bo bardzo długo czekałam na to żeby Sebastian i Dominika byli razem, Sebastian bardziej pasuje do Dominiki niż ten don Juan. Niech Stawicki nie zabija miłości Dominiki i Sebastiana;

- Oby tylko nie chciał zbliżyć się do Dominiki, bo ona ma już Sebastiana, a doktorek zawsze był lekkoduchem. Nie wspominam miło jego postaci ?;

- Niech Pan Stawicki zostawi wszystkich w spokoju;

- A ostatnio myślałam sobie o Stawickim, jak by to było, jakby nagle wrócił. W każdym razie mam nadzieję, że JEŚLI jednak wróci, to oby znów nie namieszał u Dominiki. Dosyć przez niego wycierpiała ?;

Spójrz również: Herman z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Tak Maciej Raniszewski zmienił się dla nowej roli

Gwiazdy Barw szczęścia wróciły na plan! Szykują się zaskakujące zwroty akcji!
Najnowsze