Herman z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Tak Maciej Raniszewski zmienił się dla nowej roli

i

Autor: Instagram Herman z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Tak Maciej Raniszewski zmienił się dla nowej roli

Barwy szczęścia

Herman z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Tak Maciej Raniszewski zmienił się dla nowej roli

2022-07-28 20:25

Herman (Maciej Raniszewski) z „Barw szczęścia” przeszedł niezwykłą metamorfozę i już w niczym nie przypomina ukochanego Malwiny (Joanna Gleń)! Niewidomy masażysta w „Barwach szczęścia” przyzwyczaił nas do swoich zaczesanych i bujnych brązowych włosów, jednak teraz Herman zmienił się nie do poznania, a to wszystko dla nowej roli! Maciej Raniszewski pochwalił się swoją przemianą na swoim Instagramie, gdzie aktor tak się zmienił, że aż trudno go rozpoznać! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ i przekonajcie się dla jakiej produkcji tak zmienił się Herman z „Barw szczęścia”!

Dla jakiej roli Herman z „Barw szczęścia” przeszedł przemianę?

Herman z „Barw szczęścia” przeszedł kompletną metamorfozę i zmienił się nie do poznania! Maciej Raniszewski pochwalił się efektami na swoim Instagramie, gdzie aż trudno go rozpoznać, gdyż do tej pory w „Barwach szczęścia” przyzwyczaił nas do swoich brązowych i nieco bujniejszych włosów zaczesanych do tyłu. Jednak teraz przeszedł niezwykłą przemianę, która była podyktowana nową rolą! Tak jak informowaliśmy jako pierwsi Raniszewski dołączył do obsady „Korony Królów. Jagiellonowie”, będącego kontynuacją „Korony Królów”, gdzie wcieli się w postać Zyndrama z Maszkowic. Serial pojawi się na antenie TVP1 w zimowej ramówce i właśnie wtedy będziemy mogli zobaczyć Hermana z „Barw szczęścia” w zupełnie innej odsłonie!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Niebezpieczny biznes Aldony! Założy plantację marihuany i trafi za kratki

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ przemianę Hermana z "Barw szczęścia" >>>

Zaskakująca metamorfoza Hermana z „Barw szczęścia”!

Maciej Raniszewski chętnie chwalił się na swoim Instagramie zdjęciami z planu „Korony Królów. Jagiellonowie”, gdzie pojawi się w zupełnie innej roli niż dotychczas! Na jednej z fotografii aktor pokazał jak zmieniła się jego twarz, która w niczym nie przypomina Hermana z „Barw szczęścia”! Aktor ma teraz nieułożone, długie i siwe włosy, a z jego brody zniknął zarost, za to na twarzy pojawiła się krew! Jednak to nie powinno dziwić, gdyż aktor wciela się tam w rolę rycerza, więc najpewniej tak wygląda po walce. Nowy wizerunek Raniszewskiego jest wiec podyktowany rolą w „Koronie Królów. Jagiellonowie”, zaś w „Barwach szczęścia” będziemy go oglądać w takiej wersji, do jakiej nas przyzwyczaił!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Olbrzymia wpadka Żabci! Ośmieszy się przed Damianem i straci go na zawsze

Co wydarzy się w życiu Hermana w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach?

Oczywiście, nowa rola Raniszewskiego w „Koronie Królów. Jagiellonowie” nie oznacza, że aktor pożegna się z „Barwami szczęścia”, a wręcz przeciwnie! W nowym sezonie po wakacjach 2022 związek Hermana i Malwiny po wyznaniu miłości i romantycznym wyjeździe przejdzie na kolejny etap! Szczególnie, że niewidomego masażystę zaakceptuje już Emilka (Jessica Frankiewicz), córka Malwiny i pozostanie mu już tylko wkupienie się w łaski Kacpra (Jakub Szlachetka), syna ukochanej, gdyż Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) polubili go od samego początku! Czy to się uda? Dowiemy się już w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Justin wykorzysta Oliwkę w nowym sezonie! Nie posłucha ostrzeżeń Patryka

Oficjalny koniec Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze