Barwy szczęścia. Justin wykorzysta Oliwkę w nowym sezonie! Nie posłucha ostrzeżeń Patryka

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Justin wykorzysta Oliwkę w nowym sezonie! Nie posłucha ostrzeżeń Patryka

Barwy szczęścia. Justin wykorzysta Oliwkę w nowym sezonie! Nie posłucha ostrzeżeń Patryka

2022-07-07 11:01

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Justin (Jasper Sołtysiewicz) nie posłucha ostrzeżeń Patryka (Konrad Skolimowski) i za wszelką cenę postanowi zdobyć Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Skotnicki nie będzie marnował czasu i jak tylko dowie się, że przyjaciel dostał od Zbrowskiej kosza, przystąpi do działania! W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 Justin zjawi się w jej salonie w hotelu Stańskich i podle ją oszuka, na co niczego nieświadoma Oliwka przystanie! Skotinicki osiągnie swój cel, a nawet posunie się o krok dalej! Poznajcie szczegóły!

Justin zbajeruje Oliwkę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022! Zrobi naprzeciwko Patrykowi

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 między Justinem a Patrykiem rozpocznie się jeszcze bardziej zażarta walka o Oliwkę, która po rozstaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski) ciągle pozostanie wolna! Bliżej zdobycia serca Zbrowskiej już w końcówce poprzedniego sezonu był Jezierski, który okazał jej wsparcie w najtrudniejszych chwilach. Patryk był z Oliwką, gdy ta została ośmieszona przez Cieślaka dziecinnym muralem, a także osobiście zawiózł ją w miejsce, gdzie policja znalazła jej skradziony samochód. Wydawało się, że właśnie ta dwójka będzie razem w nowym sezonie, szczególnie, że Patryk również pozostawał wolny po swoim ostatecznym zerwaniu z Agatą (Natalia Zambrzycka), która wypięła się na jego siostrę Jowitę (Magdalena Żak) i nie chciała jej pomóc finansowo, gdy ta trafiła do więzienia, jednak nic bardziej mylnego! W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 Patryk dostanie kosza od Oliwki, dlatego swojego szczęścia postanowi poszukać Justin!

Patrz też: Barwy szczęścia. Poważny kryzys w związku Żabci i Damiana! Sławka nie pozwoli jej czekać

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Justin będzie walczył o Oliwkę w "Barwach szczęścia" >>>

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Justin odbędzie z Patrykiem poważną rozmowę, w czasie której zrozumie, że Oliwka dała przyjacielowi kosza. Jezierski będzie się bronił, że nawet nie próbował poderwać Zbrowskiej, która po rozstaniu z Cieślakiem jeszcze nie jest na to gotowa, ale Skotnicki będzie wiedział swoje! Uzna, że w ten sposób Patryk tłumaczy swoją porażkę i nie posłucha rady przyjaciela, który uzna, że także powinien dać Oliwcie więcej czasu.

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 Justin nie będzie miał zamiaru czekać i podstępem uda mu się zbliżyć do Oliwki! Skotnicki jak podaje swiatseriali.interia.pl zjawi się w jej salonie w hotelu Stańskich i wmówi Zbrowskiej, że zjawił się tam wyłącznie na manicure, co będzie oczywiście kłamstwem, ale niczego nieświadoma Oliwka je kupi…

- Miałem nadzieję, że załapię się na porządny manicure. Klientka zwróciła mi dziś uwagę, że mam zaniedbane dłonie i nie podpisała umowy. Przypadek? Nie sądzę... Bez twojej pomocy moja kariera wisi na włosku – przyzna Justin, patrząc Oliwce głęboko w oczy.

- Może jakoś uratujemy tę twoją karierę – zaśmieje się Zbrowska, gdy zauważy, że ma aktualnie wolne pół godziny.

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót Anity! Przyjaciółka Kasi znów wpakuje ją w kłopoty?

Chwilę później w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Justin nie będzie marnował czasu i zacznie podrywać Oliwkę! Skotnicki obsypie ją komplementami, a w pewnym momencie zapyta ją wprost, czy ma u niej jakieś szanse, gdyż ciągle bardzo mu się podoba! Szczególnie, że już wcześniej próbował się do niej zbliżyć, ale wtedy na jego drodze stał Kajtek, którego Oliwka nie chciała zdradzić, mimo iż ich związek wisiał już na włosku! Dlatego teraz Justin będzie miał nadzieję, że uda mu się zdobyć Oliwkę, zwłaszcza, że jego największy rywal dostał od niej kosza!

- Wiesz, że mi się podobasz – przypomni jej.

Jaką decyzję podejmie Oliwka w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022? Zdradzamy, że najprawdopodobniej i tym razem Justin będzie musiał obejść się smakiem i podzielić los Patryka, gdyż Zbrowska tak łatwo nie zapomni o Kajtku i będzie nawet gotowa walczyć o niego z Lilly (Mayu Gralińska-Sakai), która wcale nie wróci do Singapuru.

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Regina i Łukasz będą mieli romans? Przyłapali ich razem na planie! – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka ośmieszona przez Kajtka! Wszystko rozegra się na oczach Patryka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze