Barwy szczęścia. Poważny kryzys w związku Żabci i Damiana! Sławka nie pozwoli jej czekać

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Poważny kryzys w związku Żabci i Damiana! Sławka nie pozwoli jej czekać

Barwy szczęścia. Poważny kryzys w związku Żabci i Damiana! Sławka nie pozwoli jej czekać

2022-07-07 10:06

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 w związku Żabci (Hanna Klepacka) i Damiana (Michał Lesień-Głowacki) pojawi się pierwszy kryzys! Ania będzie przekonana, że nie podoba się Wójcikowi, który ciągle nawet nie próbował jej pocałować już nic mówiąc o czymś więcej! W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 Żabcia poskarży się ze swoich obaw Sławce (Ewelina Serafin), która nie pozwoli jej czekać i każe jej to samej załatwić! Słowa Jezierskiej kompletnie zawstydzą Anię! Poznajcie szczegóły!

Problemy u Żabci i Damiana w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022! Sławka postanowi interweniować

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 związek Żabci i Damiana przejdzie poważny kryzys, choć nic nie będzie na to wskazywało! Mimo iż na pierwszym spotkaniu Ania zaatakowała Wójcika gazem pieprzowym, to para szybko wyjaśniła sobie niejasności i już każde kolejne toczyło się po myśli Żabci. Szczególnie, że Damian był zupełnym przeciwieństwem Ryśka (Sebastian Stankiewicz) – traktował ją z należytym szacunkiem i otoczył ja troską, zwłaszcza, kiedy rozchorowała się po ich wspólnym morsowaniu. Co więcej, nie uciekł, gdy na jego drodze pojawił się rywal – temperamentny Vincenzo (Alessandro Curti), któremu Żabcia także nie była obojętna, ale w finale sezonu wybrała właśnie Damiana! Jednak w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 zacznie mieć ku temu poważne obawy!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka da kosza Patrykowi! Justin poderwie ją na złość przyjacielowi

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ związek Żabci i Damiana w "Barwach szczęścia" >>>

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 jak podaje swiatseriali.interia.pl Żabcia poskarży się Sławce, że między nią a Damianem nie układa się najlepiej, gdyż Wójcik jest ciągle obojętny na jej wdzięki. Co prawda, nie spotykają się bardzo długo, ale fakt, że Damian nawet nie próbował jej pocałować bardzo ją zmartwi, do tego stopnia, że będzie myślała, że jest w oczach ukochanego osobą aseksualną!

- Chyba mu się nie podobam – przyzna zasmucona, na co Sławka przypomni jej, że przecież znają się od niedawna.

- A może jestem zbyt niecierpliwa? No wiesz... Faceci to przeważnie przyspieszają, a on... nic – zacznie rozmyślać Ania, ale po chwili w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 jeszcze bardziej utwierdzi się w swoich podejrzeniach.

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót Anity! Przyjaciółka Kasi znów wpakuje ją w kłopoty?

Wtedy w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Sławka poradzi Żabci, aby przestała czekać na pierwszy krok Damiana i sama przejęła inicjatywę! Jezierska wprost każe jej iść na całość, czym bardzo zawstydzi Anię, która nie będzie na to gotowa.

- Nie ma na co czekać – uzna Sławka.

- Jakoś nie potrafię – wyszepcze zawstydzona Ania.

- Nie poznaję cię. Chyba naprawdę się zakochałaś – skwituje Jezierska, po czym nastąpi chwila milczenia!

Wówczas w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 dla Sławki stanie się oczywiste, że Żabcia naprawdę zakochała się w Damianie, dlatego nie chce zrobić niczego wbrew niemu, aby go nie speszyć! W tej sytuacji doradzi jej, aby dała Wójcikowi po prostu jaśniejsze sytuacje, że chciałaby czegoś więcej, a jeżeli to nie wypali, to jednak, żeby sama postarała się go zdobyć, a na pewno nie przejdzie ku temu obojętnie!

- Faceci nie są zbyt ogarnięci w tym elemencie. Poza tym... dlaczego to facet musi zawsze przejmować inicjatywę? Oni też lubią być zdobywani. Pokaż mu, że wiesz, czego chcesz i do dzieła! – poradzi jej Sławka.

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Regina i Łukasz będą mieli romans? Przyłapali ich razem na planie! – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze