Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka da kosza Patrykowi! Justin poderwie ją na złość przyjacielowi

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka da kosza Patrykowi! Justin poderwie ją na złość przyjacielowi

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka da kosza Patrykowi! Justin poderwie ją na złość przyjacielowi

2022-07-04 14:41

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) jeszcze nie otrząśnie się po rozstaniu z Kajtkiem (Jakub Dmochowski), który za jej plecami kłamał i zdradzał ją z Lilly (Mayu Gralińska-Sakai)! Zbrowska nie będzie miała ochoty na nowe związki, dlatego odrzuci zaloty Patryka (Konrad Skolimowski) i da mu kosza, co bardzo ucieszy Justina (Jasper Sołtysiewicz)! W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 Skotnicki wyśmieje przyjaciela i sam postanowi poderwać Oliwkę, aby zrobić mu na złość i pokazać, jak to się robi! Czy Justinowi uda się zdobyć serce Zbrowskiej?

Patryk dostanie kosza od Oliwki w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022! Justin tego nie odpuści

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Oliwka jeszcze nie będzie gotowa na nowy związek. Zdrada Kajtka i jego podłe kłamstwa sprawią, że Zbrowska będzie miała dość mężczyzn, szczególnie, że tuż po jej rozstaniu z Cieślakiem obok niej zaczną kręcić się Patryk i Justin, którzy najwyraźniej będą chcieli zająć jego miejsce. Sęk w tym, że Oliwka nie będzie zainteresowana ani jednym, ani drugim, gdyż ciągle będzie kochała Kajtka i nie będzie chciała niszczyć tego, co zbudowali przez wszystkie lata! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 to Patryk jako pierwszy zbliży się do Oliwki, ale mocno się rozczaruje, gdyż Zbrowska nie będzie nim zainteresowana, o czym szybko dowie się również Skotnicki!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót Anity! Przyjaciółka Kasi znów wpakuje ją w kłopoty?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ walkę o Oliwkę w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 jak podaje swiatseriali.interia.pl Justin wprost zapyta Patryka, czy udało mu się poderwać Oliwkę, ale przyjaciel nie będzie skory do zwierzeń. Wówczas Skotnicki natychmiast uzna, że Jezierski dostał kosza od Zbrowskiej i nie będzie mógł ukryć swojej satysfakcji z tego powodu! Oczywiście, Patryk się do tego nie przyzna i zacznie się tłumaczyć, że wcale nie próbował jej poderwać, ale nie dość, że Justin mu nie uwierzy, to jeszcze tylko utwierdzi się w swoich podejrzeniach w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022.

- Czyli dostałeś kosza – wytknie mu Justin.

- W przeciwieństwie do ciebie mam wyczucie i nie zamierzam uwodzić dziewczyny, która właśnie leczy złamane serce – wyjaśni Patryk, na co przyjaciel wybuchnie śmiechem.

- Czyli jednak dała ci kosza... – przyzna ironicznie.

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Regina i Łukasz będą mieli romans? Przyłapali ich razem na planie! – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Patryk ponownie spróbuje wytłumaczyć Justinowi, że Oliwka potrzebuje teraz czasu, aby wszystko sobie poukładać, dlatego uznał, że nie będzie do niej startował. Oczywiście, Skotnicki znów mu nie uwierzy, ale postanowi to wykorzystać, aby zagrać na jego ambicji!

- Rozumiem, że ze szlachetnych pobudek odpuszczasz Oliwkę i mam drogę wolną? – uzna Skotnicki, ale Jezierski od razu wtrąci, że nigdzie nie powiedział, że odpuszcza sobie Zbrowską raz na zawsze.

Wówczas w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 dla Justina stanie się jasne, że Patryk uknuł podły spisek, dzięki któremu chce zgarnąć Oliwkę tylko dla siebie! Skotnicki postanowi do tego nie dopuścić i da mu jasno do zrozumienia, że nie zamierza rezygnować ze Zbrowskiej! Jezierski da mu zielone światło, gdyż będzie przekonany, że Oliwka odrzuci także i jego i zdradzamy, że wcale się nie pomyli!

- A może ty chcesz mnie zniechęcić, a sam odczekasz chwilę i podbijesz do niej jeszcze raz – zauważy Justin.

- Wiesz... Chcesz się sparzyć, to proszę bardzo. Tylko nie mów, że nie ostrzegałem – zakończy Patryk.

Spójrz również: Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra nową rolę w innym hicie TVP

Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka ośmieszona przez Kajtka! Wszystko rozegra się na oczach Patryka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze