Barwy szczęścia po wakacjach. Regina i Łukasz będą mieli romans? Przyłapali ich razem na planie! – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Regina i Łukasz będą mieli romans? Przyłapali ich razem na planie! – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach. Regina i Łukasz będą mieli romans? Przyłapali ich razem na planie! – ZDJĘCIA

2022-06-28 11:43

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Regina (Kamila Kamińska) wplącze się w romans z Łukaszem (Michał Rolnicki)? Żona Franka (Mateusz Banasiuk) i mąż Kasi (Katarzyna Glinka) zostali przyłapani w czułych objęciach na planie, a wszystko zostało udokumentowane na Instagramie Kamili Kamińskiej! Czyżby w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 tak spektakularnie wyglądałby powrót Reginy, obok której nie będzie już Franka? Czy Falkowska odbije Sadowskiej męża? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Romans Reginy i Łukasza w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022? Kamila Kamińska pokazała zdjęcia!

To już pewne, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 wróci Regina, obok której nie będzie już Franka! Chora żona Falkowskiego, która leżała na podtrzymaniu ciąży, a później była tak słaba, że nawet po urodzeniu synka musiała zostać w szpitalu w końcu z niego wyjdzie, ale jej powrót wcale nie będzie szczęśliwy, a nawet może zostać owiany skandalem! Regina będzie musiała spełniać się jako samotna matka, gdyż u jej boku nie będzie kochającego Franka! Na Falkowską spadnie opieka nad dzieckiem, z którą kompletnie nie będzie dawała sobie rady. Z pomocą przyjdzie jej jedynie Borys (Jakub Wieczorek), który zakochał się w synu Reginy i Franka od pierwszego wejrzenia. To Borys przejmie opiekę nad ich synkiem, a tym czasie Falkowska i Aldona (Elżbieta Romanowska) będą bawić się w najlepsze. Czy to właśnie żona Borysa, która pod wpływem nowych znajomych ze studiów przejdzie całkowitą metamorfozę namówi ją do romansu z Łukaszem w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022?

Patrz też: Koniec Franka w Barwach szczęścia?! Regina zostanie sama z dzieckiem, bo Mateusz Banasiuk przeszedł do konkurencyjnej stacji

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ gorące ujęcie Reginy i Łukasza z "Barw szczęścia" >>>

Kamila Kamińska udostępniła na swojej relacji na Instagramie gorące zdjęcie, na którym widzimy ją w ramionach serialowego Łukasza! Oboje są mocno zaskoczeni, co wskazuje, że zostali przyłapani na gorącym uczynku, o czym również świadczy opis zdjęcia! Czyżby żona Franka i mąż Kasi w „Barwach szczęścia” wplątali się w romans?

- Hop przyłapani. Marta i Robert... – czytamy w opisie.

Uspokajamy wszystkich fanów „Barw szczęścia”! Regina i Łukasz nie będą mieli ze sobą romansu, gdyż zdjęcie, na którym pojawili się Kamila Kamińska i Michał Rolnicki nie pochodzi z planu uwielbianego serialu tylko spektaklu „Sielska wpadka”! Zatem ich bohaterowie zostaną przyłapani na gorącym uczynku, ale nie w „Barwach szczęścia” tylko we wspólnej sztuce, gdzie oboje również będą po ślubie z zupełnie inną osobą! Jednak nie jest powiedziane, że Łukasz nie wplącze się w romans z kimś innym w „Barwach szczęścia”!

Zobacz także: Znana aktorka dołączy do Barw szczęścia! Znacie ją doskonale z innych produkcji! Kogo zagra?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 obok Łukasza ciągle będzie kręciła się stażystka Weronika (Maria Świłpa), która już w obecnym sezonie nieraz próbowała uwieść redaktora naczelnego „Szoku”! Sadowski za każdym razem ją spławiał, ale może w końcu jej ulegnie, gdy zobaczy, że Kasia (Katarzyna Glinka) spędza coraz więcej czasu z Igorem (Tomasz Nosiński), tatą kolegi Ksawerego (Bartosz Gruchot), któremu żona Łukasza nie będzie obojętna i nawet nie będzie próbował tego ukryć! Czy w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 małżeństwo Sadowskich się rozpadnie, a Łukasz i Kasią wplączą się w romanse? Co stanie się z Reginą, u której boku nie będzie już Franka? Odpowiedzi na te pytania poznamy już jesienią!

Spójrz również: Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra nową rolę w innym hicie TVP

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze