Znana aktorka dołączy do Barw szczęścia! Znacie ją doskonale z innych produkcji! Kogo zagra?

i

Autor: Instagram Znana aktorka dołączy do Barw szczęścia! Znacie ją doskonale z innych produkcji! Kogo zagra?

Znana aktorka dołączy do Barw szczęścia! Znacie ją doskonale z innych produkcji! Kogo zagra?

2022-06-24 11:08

Obsada „Barw szczęścia” zmieni się w nowym sezonie po wakacjach 2022, gdy w uwielbianym serialu TVP zabraknie kilu postaci, ale za to powrócą inni bohaterowie, a nawet pojawią się nowe twarze! To już pewne, że ekipa „Barw szczęścia” powiększy się w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej 2022, a do serialu dołączy znana aktorka, którą doskonale znacie z innych hitowych produkcji. Jako pierwsza poinformowała o ty Adrianna Biedrzyńska na swojej relacji na Instagramie, a także uchyliła rąbka tajemnicy związanego z nową bohaterką! Sprawdźcie, kto to będzie i co już wiadomo!

Nowa bohaterka w obsadzie „Barw szczęścia”! To znana aktorka, którą kojarzycie z innych kultowych produkcji

To już pewne, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 obsada uwielbianego serialu TVP się zmieni, ale nie na każdą decyzję wpływ mieli scenarzyści. Niestety, nagła śmierć czwórki głównych bohaterów: Zenka (śp. Jan Pęczek), Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski), a także dziadków Pyrków: Teresy (śp. Joanna Lothe) i Fryderyka (śp. Paweł Nowisz) wymusiła zmiany w scenariuszu i sprawiła, że tych bohaterów nie zobaczy już w nowych odcinkach.

Oprócz tego, w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 nie zobaczy już Iwony (Izabela Zwierzyńska) i jej córki Wioletki (Aurelia Żarnowiecka) ani Józka (Patryk Pniewski) i jego córki Julci (Julia Staniszewska), którzy zdecydowali się wyjechać i póki co nie wracać do produkcji. Jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 szykują się również spektakularne powroty, a także pojawią się zupełnie nowi bohaterowie!

Patrz też: Barwy szczęścia. Zaborski i Karolina przeciągną Oliwkę na swoją stronę w nowym sezonie. Nastawią ją przeciwko Stańskim?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kto dołączy do obsady "Barw szczęścia" po wakacjach 2022 >>>

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 na pewno zobaczymy chorą Reginę (Kamila Kamińska), której wątek na czas ciąży aktorki został wygaszony, a także Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski) ukochanego Iwony, który wyleciał z nią i Wioletką do USA. Dodatkowo, częściej na ekranie zagości Mariolka (Agnieszka Mrozińska), co będzie miało związek z dziwną relacją Wangela (Marek Kałużyński) ze stażystką Weroniką (Maria Świłpa).

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 obsada uwielbianego serialu powiększy się o jeszcze jedną bohaterkę, którą zagra Elżbieta Jarosik! Aktorka szczególnie znana wszystkim fanom „Przyjaciółek”, gdzie wciela się w rolę Eli, matki Michała (Marcin Rogacewicz) i teściowej Patrycji (Joanna Liszowska), a także widzom TVP, gdyż Jarosik zagrała Teresę, matkę Ewy (Katarzyna Maciąg) w „O mnie się nie martw”. O dołączeniu nowej aktorki do obsady „Barw szczęścia” jako pierwsza poinformowała serialowa Małgorzata, czyli Adrianna Biedrzyńska na swojej relacji na Instagramie!

- Dzisiaj mam zaszczyt, że będziemy szyć, jak my mówimy, jest Ela! Widać cię? – zapowiada serialowa Małgorzata.

- Widać, będziemy wspólnie grały. Bardzo się cieszę – potwierdza aktorka.

- Ja jestem szczęśliwa, że z Elą dzisiaj będziemy szyć razem – przyznaje Zwoleńska, na co przytakuje jej koleżanka!

Zobacz także: Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra w innym hicie TVP

Zatem, to już pewne, że obsada „Barw szczęścia” powiększy się w nowym sezonie po wakacjach 2022, do której dołączy Elżbieta Jarosik! Kogo zagra nowa bohaterka? Póki co, to jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic produkcji, jednak jak zdradziła Biedrzyńska na swoim Instagramie, wiadomo już, że nowa postać będzie miała związek z Małgorzatą, z którą będzie grała wspólne sceny, a sama Zwoleńska jest zadowolona z takich obrotów spraw! Może to właśnie ona stanie na drodze Małgorzaty, gdy ta po pokonaniu raka rozpocznie nowe życie i zdecyduje się odrobinę zaszaleć, aby nie czekać ze spełnianiem marzeń? Czy postać Elżbiety Jarosik będzie pozytywna? Tego dowiemy się już w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022!

- Pięknie zaczął się dzień ???❤️❤️❤️ Z Elą Jarosik ? @elzbieta_jarosik ? @barwyszczescia.official – podpisała Adrianna Biedrzyńska pod wspólnym zdjęciem na Instagramie.

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Metamorfoza Kacpra! Przy Hani stanie się zupełnie innym człowiekiem

Barwy szczęścia, odcinek 2609: Seks chorej Małgorzaty i Jerzego w lesie?! Wymyślą świetną zabawę, by poprawić sobie humor
Najnowsze