Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Małgorzaty! Po chorobie zdecyduje się na ostrą jazdę

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Małgorzaty! Po chorobie zdecyduje się na ostrą jazdę

Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Małgorzaty! Po chorobie zdecyduje się na ostrą jazdę

2022-06-22 13:57

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) przezwycięży chorobę i zmieni się nie do poznania! Dramatyczna diagnoza w jednej chwili zburzyła jej świat i całkowicie zmieniła jej myślenie. Wówczas Zwoleńska zrozumiała, że nie ma co odkładać planów na przyszłość i trzeba żyć tu i teraz, co zacznie realizować w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022! Małgorzata zacznie żyć pełną piersią i wprowadzi do swojego życia sporą dawkę szaleństwa, której chyba nikt się po nie spodziewał! Poznajcie szczegóły!

Małgorzata pokona raka w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022! Rozpocznie nowe życie

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Małgorzata przezwycięży chorobę i zwalczy raka! Przypomnijmy, że to Jerzy (Bronisław Wrocławski) wyczuł w piersi Małgorzaty guzka i nalegał, aby to sprawdzić, mimo iż ukochana nie była ku temu chętna. Jednak Marczak nie odpuścił i zjawił się z żoną na badaniach, które niestety potwierdziły najgorsze. Lekarka potwierdziła, że Małgorzata ma raka i konieczna była operacja, w trakcie której doszło do powikłań. Żona Jerzego źle reagowała na leki, ale na szczęście nie wpłynęło to na guza, którego w całości udało sie usunąć lekarzom. Tuż po operacji Małgorzata dziwnie się zachowywała, ale z czasem wszystko wróciło do normy, a w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 po chorobie nie będzie już ani śladu!

Patrz też: Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra w innym hicie TVP

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ szalone życie Małgorzaty w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Małgorzata zrozumie, że życie jest zbyt kruche i nie warto odkładać wszystkiego na potem! Choroba uświadomiła Zwoleńską, że trzeba żyć tu i teraz, dlatego w nowym sezonie zacznie nieźle szaleć! „Barwy szczęścia”, jak i sama Adrianna Biedrzyńska pochwalili się na swoich Instagramach zdjęciami, na których widzimy jak Zwoleńska szaleje na gokartach i świetnie się przy tym bawi!

- Nieustraszona! ? – komentują „Barwy szczęścia”.

- Dzisiaj szalejemy ????????? Kiedyś trzeba… ? – zdradza serialowa Małgorzata.

Nowa Małgorzata bardzo spodobała się fanom „Barw szczęścia”, którzy cieszą się z przemiany bohaterki, a przede wszystkim z tego, że przezwycięży chorobę!

- Jak cudownie. Dobrze Adrianno, że Twoja postać jest zdrowa. Tak się ucieszyłem;

- Kierowcy uważajcie Małgosia Zwoleńska wyrusza na drogi ☺?;

- Tak jest, a co jak szaleć to szaleć;

- Petarda!;

- Będzie adrenalina.

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Nowe życie Patryka bez Agaty. Zacznie realizować się w zupełnie innym zawodzie

Odrobina szaleństwa w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Małgorzacie z pewnością się przyda, gdyż na jej bohaterkę spadną kolejne problemy. Zwoleńska będzie musiała zmierzyć się z operacją Natalii (Maria Dejmek), u której wykryto mutację genu, który w przyszłości może oznaczać, że jej córka również zachoruje na raka, który może doprowadzić do jej przedwczesnej śmierci. Siostra Magdy (Honorata Witańska) zdecyduje się na mastektomię, aby wykluczyć to ryzyko, ale nie będzie to łatwa decyzja, gdyż będzie równoznaczna z tym, że Natalia już nigdy nie będzie matką. W tych trudnych chwilach nieocenione będzie wsparcie Małgorzaty w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022, która doskonale będzie zrozumiała wybór, przed którym stoi jej córka i będzie z nią niezależnie od decyzji, jaką podejmie...

Spójrz również: Emisja nowych odcinków Barw szczęścia zagrożona?! Te wyniki nie napawają optymizmem

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze