Emisja nowych odcinków Barw szczęścia zagrożona?! Te wyniki nie napawają optymizmem

i

Autor: Artrama Emisja nowych odcinków Barw szczęścia zagrożona?! Te wyniki nie napawają optymizmem

Emisja nowych odcinków Barw szczęścia zagrożona?! Te wyniki nie napawają optymizmem

2022-06-18 16:16

3 czerwca 2022 roku TVP 2 pokazało ostatni 2648 odcinek „Barw szczęścia” przed wakacjami 2022. Fani serialu nie kryli swojego niezadowolenia z tak szybkiego końca emisji ich ulubionego serialu, szczególnie, że we wcześniejszych latach „Barwy szczęścia” były emitowane przynajmniej do połowy czerwca. Jednak teraz, na jaw wyszły wyniki oglądalności serialu, które mogły przełożyć się na obecną decyzję stacji, a co za tym idzie mogą również wpłynąć na jego przyszłość. Czy będą nowe odcinki „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 na antenie TVP 2?

Czy TVP 2 pokaże nowe odcinki „Barw szczęścia” po wakacjach 2022? Znamy odpowiedź!

Obecny sezon „Barw szczęścia” skończył się już na początku czerwca. Ostatni 2648 odcinek TVP 2 wyemitowało już 3 czerwca 2022 roku, czyli zdecydowanie wcześniej niż miało to miejsce we wcześniejszych latach. Dla porównania przed rokiem emisja „Barw szczęścia” zakończyła się 11 czerwca 2022 roku, kiedy widzowie zobaczyli 2465 odcinek. Teraz, uwielbiany serial Polaków skończył się o wiele wcześniej, a wpływ na taką decyzję mogły mieć wyniki oglądalności, które opublikował portal wirtualnemedia.pl!

Obecny sezon „Barw szczęścia” oglądało średnio 1,81 miliona widzów, z kolei poprzedni niecałe dwa miliony. Oznacza to spadek aż o 170 tysięcy widzów, który mógł przełożyć się na decyzję stacji. Czy oznacza to, że nowe odcinki „Barw szczęścia” po akacjach 2022 również są zagrożone?

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Afera z Michaliną zniszczy Rymana! Reżyser poniesie najsurowszą karę za molestowanie aktorek

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak skończył się obecny sezon "Barw szczęścia" >>>

Uspokajamy wszystkich widzów „Barw szczęścia”. Spadek oglądalności nie wpłynął na decyzję stacji o wcześniejszym zakończeniu emisji obecnego sezonu ani tym bardziej na emisję nowych odcinków, które widzowie będą mogli oglądać już jesienią 2022 roku. Co prawda, „Barwy szczęścia” zostały w tyle za dwoma flagowymi serialami TVP 2 – „M jak miłość”, które śledziło średnio 3,43 miliona widzów oraz „Na dobre i na złe” – 2, 18 miliona osób, ale również i te hitowe produkcje zanotowały spadki oglądalności, jednak nie przełożyło się to na decyzję o ich emisji po wakacjach.

„Barwy szczęścia” wrócą na antenę TVP 2 po wakacjach 2022, a aktorzy już pracują na planie i kręcą dla widzów nowe odcinki. Zatem serial nie zniknie z anteny TVP 2, o czym oficjalnie poinformowały również same „Barwy szczęścia” w swoich mediach społecznościowych, jak również ich bohaterzy w specjalnym filmiku dla fanów!

- Kochani Widzowie, w imieniu całego Zespołu realizującego serial Barwy Szczęścia dziękujemy Wam za wspólnie spędzony, niezwykle emocjonujący, barwny sezon! ? Wracamy z nowymi odcinkami po wakacjach! ? – czytamy na Instagramie.

- Wracamy już po wakacjach także nie bójcie się – obiecuje Wiktoria Gąsiewska.

- Będzie się działo, więc śledźcie i bądźcie na bieżąco – zapewnia Jasper Sołtysiewicz.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Renata będzie grać na dwa fronty w nowym sezonie! Zbajeruje Damiana, a później weźmie się za śledczego Kodura – WIDEO

Co więcej, wiele wskazuje na to, że widzowie zobaczą 2649 odcinek „Barw szczęścia” jeszcze w sierpniu – 29.08.2022 roku, a bliżej tego terminu przedpremierowo będą mogli zobaczyć go także na platformie vod.tvp.pl! Zdradzamy, że tuż po przerwie wakacyjnej do serialu wróci dawno niewidziana Regina (Kamila Kamińska), a między Justinem i Patrykiem (Konrad Skolimowski) rozpocznie się ostra walka o Oliwkę. 

Na razie zagadką pozostaje tylko czy „Barwy szczęścia” będą emitowane tak jak dotychczas, czyli pięć razy w tygodniu od poniedziałku do piątku o 20.10 na antenie TVP 2, czy stacja zdecyduje się na skrócenie emisji do czwartku. To pytanie pozostaje otwarte, a odpowiedź na nie poznamy najprawdopodobniej pod koniec sierpnia.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Aresztowanie Aldony w nowym sezonie! Żona Borysa mocno odleci po narkotykach

Koniec sezonu Barw szczęścia. Natalia przejdzie operację usunięcia piersi, żeby przeżyć!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze