Barwy szczęścia. Renata będzie grać na dwa fronty w nowym sezonie! Zbajeruje Damiana, a później weźmie się za śledczego Kodura – WIDEO

i

Autor: Artrama/Instagram Barwy szczęścia. Renata będzie grać na dwa fronty w nowym sezonie! Zbajeruje Damiana, a później weźmie się za śledczego Kodura – WIDEO

Barwy szczęścia. Renata będzie grać na dwa fronty w nowym sezonie! Zbajeruje Damiana, a później weźmie się za śledczego Kodura – WIDEO

2022-06-12 8:29

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Renata (Ania Mrozowska) pokaże swoją prawdziwą twarz! Po tym jak kompletnie nie udał jej się związek z Romanowskim (Maciej Jachowski), dla którego odrzuciła Damiana (Michał Lesień-Głowacki) zarzuci swoje sidła nie tylko na niego, ale również na inspektora Kodura (Oskar Stoczyński)! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 Renata będzie grała na dwa fronty i nie dość, że spróbuje odbić Żabci (Hanna Klepacka) Damiana, to jeszcze mocno zbliży się do Marcina, z którym będzie świętować wspólne śniadania! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GLAERII ZDJĘĆ!

Renata spróbuje odbić Żabci Damiana i uwiedzie Marcina Kodura w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Renata pokaże, do czego tak naprawdę jest zdolna. Kelnerka nie będzie mogła patrzeć na szczęście Damiana, który zacznie układać sobie życie z Żabcią, po tym jak ona go odrzuciła dla Andrzeja! Romanowski okazał się być kompletnym niewypałem i o mały włos nie wpakował jej do więzienia za handel narkotykami, którymi sam się zajmował! Dopiero wtedy Renata zrozumiała, jak wielki popełniła błąd, który w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 spróbuje się naprawić! Kelnerka postanowi dać Damianowi jeszcze jedną szansę i stanie o niego do walki z Żabcią, ale ta da jej jasno do zrozumienia, że nie ma w ich związku dla niej miejsca! Ania zaciągnie Damiana do łóżka, po czym Damian zaproponuje Renacie już tylko przyjaźń, ale ona tak łatwo nie odpuści.

Patrz też: Barwy szczęścia. Aresztowanie Aldony w nowym sezonie! Żona Borysa mocno odleci po narkotykach

Zobacz w GALRII ZDJĘĆ gorącą randkę Renaty i Marcina Kodura w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Renata i Damian spotkają się na romantycznym pikniku nad Wisłą, który skrupulatnie relacjonowała Ania Mrozowska na swojej relacji na Instagramie. Dawni zakochani będą świętować przy winie, owocach i wykwintnych serach i nigdzie wokół nie będzie Żabci! Czy w ten sposób definitywnie odbije go Ani?

Co więcej, Renata nie będzie fair również wobec Damiana i będzie grała na dwa fronty! Za jego plecami zacznie uwodzić inspektora Kodura, czym także Ania Mrozowska pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie! Na ujęciach widzimy, że kelnerka i policjant są razem na łódkach, a Renata już nie mogła się doczekać tej randki z Marcinem!

- Dzięki Oskar, że w końcu mnie do siebie zaprosiłeś – mówi serialowa Renata.

- No, kochana czuj się jak u siebie widzisz, no. W moich skromnych progach – chwali się Marcin.

- Ładnie tu. Sąsiadów nie ma, tak cicho – cieszy się kelnerka.

- Dorobiłem się na ciężkiej pracy – stwierdza Kodur.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Walka Oliwki i Lilly o Kajtka w nowym sezonie! Zbrowska będzie gotowa na wszystko

Na późniejszych nagraniach Ani Mrozowskiej na Instagramie widzimy, że randka Renaty i Marcina w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 znacznie się przedłuży, gdyż para wspólnie będzie jadła śniadanie! Co więcej, oboje będą czuli się tak dobrze w swoim towarzystwie, że zjedzą razem jeszcze i obiad!

- Dobre śniadanie Oskar zrobiłeś – chwali go Renata.

- Dzięki. Bonappetit - uśmiecha się Kodur. 

Wygląda na to, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przewie wakacyjnej 2022 Renacie uda się zdobyć serca obu mężczyzn! Którego z nich wybierze? A może będzie spotykać się i z Damianem, i z Marcinem? Tego dowiemy się już jesienią!  

Spójrz również: Barwy szczęścia. Justin nowym właścicielem hotelu Stańskich! Rafał Zaborski uczyni go swoją prawą ręką

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze