Barwy szczęścia. Zaborski i Karolina przeciągną Oliwkę na swoją stronę w nowym sezonie. Nastawią ją przeciwko Stańskim?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Zaborski i Karolina przeciągną Oliwkę na swoją stronę w nowym sezonie. Nastawią ją przeciwko Stańskim?

Barwy szczęścia. Zaborski i Karolina przeciągną Oliwkę na swoją stronę w nowym sezonie. Nastawią ją przeciwko Stańskim?

2022-06-23 21:22

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Zaborski (Wojciech Solarz) jeszcze bardziej zacznie wprowadzać swoje rządy do hotelu Stańskich, które będą miały na celu jego kompletny upadek! W ten sposób były wspólnik Bruna (Lesław Żurek) będzie chciał się na nim zemścić za wspólną brudną przeszłość przed lat, za której tylko jemu przyszło zapłacić, a Stański na tym skorzystał. W nowym sezonie „Barw szczęścia” Rafał najpierw wciągnie w swoje plany swoją partnerkę Karolinę (Marta Dąbrowska), a następnie recepcjonistka weźmie się za Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i wszystko wskazuje na to, że kosmetyczka przejdzie na ich stronę! Zacznie działać przeciwko Stańskim? Sprawdźcie, co już wiemy!

Zaborski i Karolina wciągną Oliwkę w swoje machlojki nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022! Będzie działać na szkodę Stańskich?

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Zaborski zacznie panoszyć się w hotelu Stańskich, do którego podstępem otrzymał udziały od Bożeny (Marieta Żukowska). Rafał wykorzystał ich osobistą tragedię z porwaniem Tadzia (Józio Trojanowski) i nie dość, że wsadził Bruna do psychiatryka, to jeszcze pod jego nieobecność pożyczył Bożenie 1,6 miliona złotych na okup za chłopca, ale pod warunkiem oddania mu jej udziałów w hotelu. Oczywiście, zrozpaczona Stańska zgodziła się na ten układ, gdyż najważniejsze było dla niej dziecko i w ogóle nie pomyślała o konsekwencjach, jakie niosła za sobą ta decyzja, mimo iż ostrzegali ją przed nim Klemens (Sebastian Perdek) i Amelia (Stanisława Celińska). Rafał dostał wolną rękę i zaczął wprowadzać własne rządy w hotelu Stańskich, który w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 spróbuje sprowadzić na dno z pomocą Karoliny i Oliwki!

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Nowe życie Małgorzaty! Po chorobie zdecyduje się na ostrą jazdę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ rządy Rafała w hotelu Stańskich w "Barwach szczęścia" >>>

Już w obecnym sezonie „Barw szczęścia” Rafał dał Karolinie jasno do zrozumienia, że chce zniszczyć hotel Stańskich, w ramach zemsty na Brunie! Zaborski nie mógł mu darować, że tylko on poszedł siedzieć za ich wcześniejsze przekręty i śmierć trzeciego wspólnika, a Bruno się z tego wymigał i jeszcze się na tym dorobił! Początkowo jego pomysł nie spodobał się Karolinie, ale Rafał tak ją przekabacił, że uwierzyła w jego wielkie wizje, a w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 wciągnie w to wszystko jeszcze Oliwkę, której salon to prawdziwa żyła złota w hotelu! Czy to będzie ostateczny klucz do trumny Stańskich? Czy Zbrowska da się wciągnąć w ich chore gierki?

Zobacz także: Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra w innym hicie TVP

„Barwy szczęścia” opublikowały na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy Karolinę i Oliwkę z uśmiechami na ustach. Produkcja spytała swoich fanów, jakie losy wróżą tej dwójce i większość z nich nie miała żadnych wątpliwości, że nastąpi tutaj mix, w którym ostatnią kwestią jest współpraca!

- A co tu się wydarzy? Przyjaźń? Rywalizacja? Współpraca? ??? Jak sądzicie? ? – pytają „Barwy szczęścia” pod zdjęciem.  

- Może po trochu z 3 opcji ?;

- Według mnie wszystko po kolei;

- Pewnie wszystko!?? – czytamy w komentarzach.

Czy zatem Rafał i Karolina przeciągną Oliwkę na swoją stronę w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022? Czy Zbrowska zgodzi się działać przeciwko Stańskich, którzy kiedyś dali jej szansę i pozwoli tak się rozwinąć? Czy Oliwka ulegnie nowemu szefowi? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Nowe życie Patryka bez Agaty. Zacznie realizować się w zupełnie innym zawodzie

Barwy szczęścia. Zaborski ujawni Karolinie co knuje z hotelem Stańskich. Będzie żerował na tragedii Bożeny i Bruna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze