Barwy szczęścia po wakacjach. Metamorfoza Kacpra! Przy Hani stanie się zupełnie innym człowiekiem

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Metamorfoza Kacpra! Przy Hani stanie się zupełnie innym człowiekiem

Barwy szczęścia po wakacjach. Metamorfoza Kacpra! Przy Hani stanie się zupełnie innym człowiekiem

2022-06-22 16:12

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Kacper (Jakub Szlachetka) zmieni się nie do poznania! Syn Malwiny (Joanna Gleń) przejdzie niesamowitą metamorfozę, która dotknie nie tylko jego wyglądu, ale i zachowania! Rozstanie z Madzią (Natalia Sierzputowska) wyjdzie mu na dobre, gdyż dopiero przy Hani (Weronika Hoepfner) odżyje, a ich związek mocno mu posłuży. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 odmieniony Kacper rozpocznie nowe życie i mocno wszystkich zaskoczy, a wszystko dzięki zasłudze Hani! Poznajcie szczegóły!

Kacper zmieni się nie do poznania w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022! Związek z Hanią mocno mu posłuży

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Kacper przejdzie niezwykłą metamorfozę, której główną sprawczynią będzie Hania! Syn Malwiny po rozstaniu z Madzią zbyt długo nie rozpaczał i szybko związał się ze studentką, której udzielał korepetycji. Hania długo nie chciała pokazać się Kacprowi, gdyż bała się, jak zareaguje na jej wygląd, jednak z pomocą Madzi i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) dziewczyna wyleczyła się ze wszystkich kompleksów i przeszła niesamowitą przemianę. Wtedy Kacper zauroczył się nią jeszcze bardziej, a w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 weźmie przykład ze swojej ukochanej i również zmieni się nie do poznania i to nie tylko z wyglądu, ale i zachowania!

Patrz też: Barwy szczęścia. Zaborski i Karolina przeciągną Oliwkę na swoją stronę w nowym sezonie. Nastawią ją przeciwko Stańskim?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zmieni sie Kacper w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

„Barwy szczęścia” opublikowały na swoim Instagramie zdjęcia z nowych odcinków serialu, które widzowie będą mogli oglądać już od jesieni. Na ujęciach widzimy, że w nowym sezonie sporo zmieni się u Kacpra, który w końcu przestanie spinać włosy i rozpuści swoją bujną czuprynę. Co prawda, nie zrezygnuje z eleganckiego stylu, który w połączeniu z nową fryzurą będzie wyglądał fenomenalnie i z pewnością niejedna dziewczyna zawiesi na nim swój wzrok!

- Z barwnym pozdrowieniem z poniedziałkowego planu! ? Lubicie tę dwójkę? ?❤️ - pyta produkcja pod zdjęciem odmienionego Kacpra.

Tym bardziej, że to nie jedyna zmiana jaka zajdzie u Kacpra w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022!

- Idzie nowe! – zdradza produkcja pod kolejnym zdjęciem Hani i Kacpra, na którym widzimy ich z dwójką nowych bohaterów!

Zobacz także: Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra w innym hicie TVP

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Kacper zmieni nie tylko swój wygląd, ale i zachowanie! Syn Malwiny już nie tylko będzie ciągle siedział z nosem w książkach i angażował się w nowe projekty na uczelni z profesorami, ale również weźmie przykład z Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i postanowi trochę zaszaleć na gokartach, gdzie zabierze swoją ukochaną i dwójkę nowych znajomych! Trzeba przyznać, że to zaskakująca zmiana u Kacpra, który na co dzień ma zespół Aspergera i raczej unika kontaktów z innymi ludźmi i preferuje spokojne i poukładane życie, a także nie lubi zmian! Tak jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 wszystko się zmieni, a główną sprawczynią tego będzie właśnie Hania! Fani „Barw szczęścia” są zadowoleni z przemiany Kacpra i już nie mogą się doczekać aż zobaczą go ponownie na ekranach już w odmienionej wersji!

- Czekam na więcej wątków Kacpra i Hani, bo bardzo dawno nie było ich w serialu, jedynie niedawno pojawił się Kacper a Hania była w wątku jak był wątek o czytaniu na przystaniu;

- Super. Cieszę się bardzo;

- Idzie nowe i nowe rozdanie w Barweczkach????;

- Ciekaw jestem co wydarzy się u nich bo ostatnio coś mało ich w serialu jest.

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Nowe życie Patryka bez Agaty. Zacznie realizować się w zupełnie innym zawodzie

Koniec sezonu Barw szczęścia. Natalia przejdzie operację usunięcia piersi, żeby przeżyć!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze