Barwy szczęścia po wakacjach. Metamorfoza Kacpra! Przy Hani stanie się zupełnie innym człowiekiem

2022-06-22 16:12
Barwy szczęścia po wakacjach. Metamorfoza Kacpra! Przy Hani stanie się zupełnie innym człowiekiem
Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Metamorfoza Kacpra! Przy Hani stanie się zupełnie innym człowiekiem

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Kacper (Jakub Szlachetka) zmieni się nie do poznania! Syn Malwiny (Joanna Gleń) przejdzie niesamowitą metamorfozę, która dotknie nie tylko jego wyglądu, ale i zachowania! Rozstanie z Madzią (Natalia Sierzputowska) wyjdzie mu na dobre, gdyż dopiero przy Hani (Weronika Hoepfner) odżyje, a ich związek mocno mu posłuży. W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 odmieniony Kacper rozpocznie nowe życie i mocno wszystkich zaskoczy, a wszystko dzięki zasłudze Hani! Poznajcie szczegóły!

Kacper zmieni się nie do poznania w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022! Związek z Hanią mocno mu posłuży

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Kacper przejdzie niezwykłą metamorfozę, której główną sprawczynią będzie Hania! Syn Malwiny po rozstaniu z Madzią zbyt długo nie rozpaczał i szybko związał się ze studentką, której udzielał korepetycji. Hania długo nie chciała pokazać się Kacprowi, gdyż bała się, jak zareaguje na jej wygląd, jednak z pomocą Madzi i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) dziewczyna wyleczyła się ze wszystkich kompleksów i przeszła niesamowitą przemianę. Wtedy Kacper zauroczył się nią jeszcze bardziej, a w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 weźmie przykład ze swojej ukochanej i również zmieni się nie do poznania i to nie tylko z wyglądu, ale i zachowania!

Patrz też: Barwy szczęścia. Zaborski i Karolina przeciągną Oliwkę na swoją stronę w nowym sezonie. Nastawią ją przeciwko Stańskim?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak zmieni sie Kacper w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

„Barwy szczęścia” opublikowały na swoim Instagramie zdjęcia z nowych odcinków serialu, które widzowie będą mogli oglądać już od jesieni. Na ujęciach widzimy, że w nowym sezonie sporo zmieni się u Kacpra, który w końcu przestanie spinać włosy i rozpuści swoją bujną czuprynę. Co prawda, nie zrezygnuje z eleganckiego stylu, który w połączeniu z nową fryzurą będzie wyglądał fenomenalnie i z pewnością niejedna dziewczyna zawiesi na nim swój wzrok!

- Z barwnym pozdrowieniem z poniedziałkowego planu! 🎥 Lubicie tę dwójkę? 💙❤️ - pyta produkcja pod zdjęciem odmienionego Kacpra.

Tym bardziej, że to nie jedyna zmiana jaka zajdzie u Kacpra w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022!

- Idzie nowe! – zdradza produkcja pod kolejnym zdjęciem Hani i Kacpra, na którym widzimy ich z dwójką nowych bohaterów!

Zobacz także: Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra w innym hicie TVP

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Kacper zmieni nie tylko swój wygląd, ale i zachowanie! Syn Malwiny już nie tylko będzie ciągle siedział z nosem w książkach i angażował się w nowe projekty na uczelni z profesorami, ale również weźmie przykład z Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i postanowi trochę zaszaleć na gokartach, gdzie zabierze swoją ukochaną i dwójkę nowych znajomych! Trzeba przyznać, że to zaskakująca zmiana u Kacpra, który na co dzień ma zespół Aspergera i raczej unika kontaktów z innymi ludźmi i preferuje spokojne i poukładane życie, a także nie lubi zmian! Tak jednak w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 wszystko się zmieni, a główną sprawczynią tego będzie właśnie Hania! Fani „Barw szczęścia” są zadowoleni z przemiany Kacpra i już nie mogą się doczekać aż zobaczą go ponownie na ekranach już w odmienionej wersji!

- Czekam na więcej wątków Kacpra i Hani, bo bardzo dawno nie było ich w serialu, jedynie niedawno pojawił się Kacper a Hania była w wątku jak był wątek o czytaniu na przystaniu;

- Super. Cieszę się bardzo;

- Idzie nowe i nowe rozdanie w Barweczkach🔥🔥🙌😉;

- Ciekaw jestem co wydarzy się u nich bo ostatnio coś mało ich w serialu jest.

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Nowe życie Patryka bez Agaty. Zacznie realizować się w zupełnie innym zawodzie

Koniec sezonu Barw szczęścia. Natalia przejdzie operację usunięcia piersi, żeby przeżyć!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze