Koniec Franka w Barwach szczęścia?! Regina zostanie sama z dzieckiem, bo Mateusz Banasiuk przeszedł do konkurencyjnej stacji

i

Autor: Artrama Koniec Franka w Barwach szczęścia?! Regina zostanie sama z dzieckiem, bo Mateusz Banasiuk przeszedł do konkurencyjnej stacji

Koniec Franka w Barwach szczęścia?! Regina zostanie sama z dzieckiem, bo Mateusz Banasiuk przeszedł do konkurencyjnej stacji

2022-06-24 13:46

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 wróci dawno niewidziana Regina (Kamila Kamińska), której ciąża była zagrożona, przez co ukochana Franka (Mateusz Banasiuk) musiała przeleżeć ją w szpitalu, a tuż po urodzeniu synka została w placówce na dłużej. Wiadomo już, że w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 Regina znów się pojawi, ale nie będzie z nią Franka! Co prawda, Falkowski przewijał się sporadycznie w obecnym sezonie, tak w ogóle nie widać go na planie „Barw szczęścia”, na który wróciła już jego serialowa żona! Mateusz Banasiuk mocno zaangażował się w inne projekty u konkurencyjnej stacji, na czym cierpi jego rola w uwielbianym serialu TVP! Czy Franek odejdzie z „Barw szczęścia”, a Regina rozpocznie nowe życie? Sprawdźcie, co już wiemy!

Nowy sezon „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 bez Franka? Mateusz Banasiuk nie pojawił się na planie serialu, na który wróciła Kamila Kamińska

Czy Franek odjedzie z „Barw szczęścia” w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 to jedno z pytań, które nasuwa się fanom uwielbianego serialu TVP 2! Aktorzy „Barw szczęścia” wrócili na plan, gdzie kręcą już nowe odcinki, które widzowie będą mogli oglądać już od września, ale na żadnym z ujęć nie widać Mateusza Banasiuka, czyli serialowego Franka! Z kolei wróciła już na niego Kamila Kamińska, czyli serialowa żona Falkowskiego, której wątek w ostatnim czasie był nieco wygaszony przez prywatną ciążę aktorki.

Przypomnijmy, że Regina trafiła do szpitala tuż po bajecznym ślubie z Frankiem w 2466 odcinku „Barw szczęścia”, gdzie okazało się, że jej ciąża jest zagrożona, a Falkowska musi zostać na podtrzymaniu. Franek rzadko odwiedzał małżonkę, a ich wątek powrócił, gdy na świat przyszedł ich pierwszy wspólny syn. Wówczas to Franek musiał zająć się maluchem, gdyż Regina była jeszcze tak słaba, że nie było dane jej wziąć własnego dziecka na ręce. Falkowski pojawił się jeszcze w końcówce obecnego sezonu „Barw szczęścia”, gdy odwiedził Aldonę (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek) i pochwalił się im synkiem, ale wtedy widzieliśmy go po raz ostatni i wiele wskazuje na to, że tak już może pozostać!

Patrz też: Znana aktorka dołączy do Barw szczęścia! Znacie ją doskonale z innych produkcji! Kogo zagra?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnie sceny z Frankiem w "Barwach szczęścia" >>>

Tuż po ostatnim 2648 odcinku „Barw szczęścia” przed wakacjami 2022 widzowie mogli zobaczyć zapowiedź kolejnego 2649 odcinka, od którego rozpocznie się nowy sezon już jesienią! Na urywkach widzimy, że w nowym sezonie w końcu wróci Regina, która kompletnie nie poradzi sobie z opieką nad synkiem i będzie zdana sama na siebie, gdyż nigdzie wokół niej nie będzie Franka! Samotną Reginę odwiedzi Borys i oczywiście zaproponuje swoją pomoc, gdyż synek Falkowskich rozkocha go w sobie od pierwszego wejrzenia. Z resztą Grzelak już Frankowi obiecał, że zawsze mogą na niego liczyć, dlatego w 2648 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 okaże się prawdziwym wybawieniem dla wyczerpanej Reginy, choć wiele wskazuje na to, że jego pomoc nie będzie tylko jednorazowa!

Kamila Kamińska wróciła już na plan „Barw szczęścia”, gdzie aktualnie kręcone są nowe odcinki, ale i tym razem nie widać obok niej Mateusza Banasiuka. Ostatnio, Regina nagrywała wspólne sceny z Aldoną i zdradziła fanom, że będą to fajne ujęcia! Czyżby Falkowska zaczynała nowe życie bez męża, który zdecydował się na odejście z „Barw szczęścia”?

Zobacz także: Barwy szczęścia. Zaborski i Karolina przeciągną Oliwkę na swoją stronę w nowym sezonie. Nastawią ją przeciwko Stańskim?

Franek już w obecnym sezonie coraz rzadziej pojawiał się w „Barwach szczęścia”, co było związane z jego przejściem do konkurencyjnej stacji TVN!  Aktor wziął udział w nowym show „Mask Singer”, w którym co prawda odpadł już po pierwszym odcinku, ale jego rola w TVN się nie skończyła! Banasiuk pojawił się w nowej produkcji Playera „Pajęczyna”, serialu fabularnym, gdzie wcielił się w rolę porucznika Tadeusza Mroza, a także zagrał w filmie „Furioza”, w którym tytułową rolę odegrał Mateusz Damięcki, czyli Krzysztof Radwan z „Na dobre i na złe”. Jednak Damięcki regularnie pojawiał się w uwielbianym serialu medycznym, czego nie można powiedzieć o Franku z „Barw szczęścia”, którego zdecydowanie częściej podziwialiśmy na początku obecnego sezonu, a później jego rola była wyłącznie sporadyczna. Czy zatem Franka zabraknie również w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przewie wakacyjnej 2022? Wiele na to wskazuje, ale ostateczną odpowiedź poznamy dopiero jesienią, gdy serial wróci na antenę!

Spójrz również: Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra w innym hicie TVP

Barwy szczęścia po wakacjach. Chora Regina wróci i zacznie nowe życie! Bez Franka?
Najnowsze