Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra w innym hicie TVP

i

Autor: Artrama Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra w innym hicie TVP

Herman odejdzie z Barw szczęścia?! Maciej Raniszewski zagra nową rolę w innym hicie TVP

2022-06-26 10:05

To już koniec Hermana (Maciej Raniszewski) w serialu „Barwy szczęścia”? Niewidomy masażysta dopiero co rozstał się z Celiną (Orina Krajewska) i znalazł swoje szczęście u boku Malwiny (Joanna Gleń), z którą zaczął planować przyszłość, a teraz wszystko miałoby się skończyć? Maciej Raniszewski pochwalił się na swojej relacji na Instagramie, że przyjął posadę w innym hicie Telewizji Polskiej. Czy jest to równoznaczne z odejściem Hermana w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022? Sprawdźcie, co już wiemy!

Herman znika z „Barw szczęścia”? Maciej Raniszewski pojawił się na planie innego serialu TVP!

W życiu Hermana w „Barwach szczęścia” ostatnio sporo się zmieniło! Niewidomy masażysta w końcu rozstał się z Celiną, z którą nie umiał znaleźć wspólnego języka. Hermanowi nie podobało się, że Brońska myśli wyłącznie o sobie i nie liczy się z jego zdaniem. Tym bardziej, że narażała ich na poważne niebezpieczeństwo, chroniąc Jowitę (Magdalena Żak) przed groźnymi gangsterami, a następnie przyjmując posadę prywatnego detektywa. Dla Hermana to już było zbyt wiele i zdecydowanie bardziej podobało mu się towarzystwo spokojnej Malwiny, z którą zaczął się spotykać tuż po rozstaniu z Celiną. Początkowo byli jedynie przyjaciółmi, jednak z czasem Brodzińska zakochała się w niewidomym masażyście, a on odwzajemnił jej uczucia! Para wybrała się na romantyczny wyjazd i zaczęła planować wspólną przyszłość, a teraz wszystko się skończy przez odejście Hermana z „Barw szczęścia”?

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Nowe życie Patryka bez Agaty. Zacznie realizować się w zupełnie innym zawodzie

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnie wydarzenia w życiu Hermana w "Barwach szczęścia" >>>

Maciej Raniszewski pochwalił się na swojej relacji na Instagramie krótkimi nagraniami z planu „Korona Królów. Jagiellonowie”, będącego kontynuacją uwielbianej „Korony Królów”. Wiadomo już, że Herman z „Barw szczęścia” pojawi się w nowej produkcji TVP, która zawita na ekranach już jesienią 2022 na antenie TVP1 i wcieli się tam w rolę Zyndrama z Maszkowic. Czy to oznacza, że jego odejście z „Barw szczęścia” jest przesądzone? Uspokajamy wszystkich fanów! Herman nie odejdzie z uwielbianego serialu, gdyż jego rola w nowej produkcji TVP będzie jedynie trzecioplanowa, zatem po wakacjach 2022 znów będziemy mogli śledzić jego losy w „Barwach szczęścia”, gdzie również sporo się wydarzy!

Zobacz także: Emisja nowych odcinków Barw szczęścia zagrożona?! Te wyniki nie napawają optymizmem

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 Herman i Malwina będą kontynuować swoją znajomość, która wejdzie na kolejny etap! Wyznanie miłości i wspólny wyjazd jeszcze bardziej ich do siebie zbliżą, tym bardziej, że niewidomy masażysta znajdzie uznanie w oczach Emilki (Jessica Frankiewicz), a także Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzego (Bronisław Wrocławski) i pozostanie mu już tylko odnalezienie wspólnego języka z Kacprem (Jakub Szlachetka)! Choć ich początki nie były łatwe, to może w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 uda im się dogadać? Przekonamy się już jesienią!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Afera z Michaliną zniszczy Rymana! Reżyser poniesie najsurowszą karę za molestowanie aktorek

Barwy szczęścia, odcinek 2620: Dramat Małgorzaty u lekarza. Chora na nowotwór nie będzie miała wyjścia
Najnowsze

Materiał sponsorowany