Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót Anity! Przyjaciółka Kasi znów wpakuje ją w kłopoty?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót Anity! Przyjaciółka Kasi znów wpakuje ją w kłopoty?

Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót Anity! Przyjaciółka Kasi znów wpakuje ją w kłopoty?

2022-06-28 13:36

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 wróci Anita (Karolina Porcari), przyjaciółka Kasi (Katarzyna Glinka), przez którą żona Łukasza (Michał Rolnicki) sporo się wycierpiała. Najpierw próbowała zniszczyć jej Fitness Klub, a następnie zaproponowała jej wyjazd do Dubaju, gdzie Górka padła ofiarą gwałciciela i musiała zmierzyć się z zaginięciem Ksawerego (Bartosz Gruchot)! W nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 Anita znów się pojawi i kolejny raz zacznie mieszać w życiu Kasi! Co tym razem wymyśli?

Powrót Anity zniszczy życie Kasi w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022? Znów zacznie mieszać

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 szykuje się kolejny spektakularny powrót do uwielbianego serialu TVP! Tak jak informowaliśmy już wcześniej po dłużej nieobecności znów pojawią się: Regina (Kamila Kamińska), Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski) z rodzicami, a także byłą kochanką Grażyną (Kinga Suchan) i ich synem Wiktorem (Grzegorz Kestranek) oraz Mariolka (Agnieszka Mrozińska), którą będziemy mogli oglądać zdecydowanie częściej.

Jednak to nie wszystko, gdyż produkcja „Barw szczęścia” zdecydowała się na jeszcze powrót Anity i to akurat w momencie, gdy małżeństwo jej przyjaciółki Kasi Górki zawiśnie na włosku! Wszystko przez pojawienie się Igora (Tomasz Nosiński), taty kolegi Ksawerego, a także stażystki Weroniki (Maria Świłpa), która zaczęła się kręcić wokół Łukasza! Jaki cel w tym wszystkim będzie miała Anita w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022?

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach. Regina i Łukasz będą mieli romans? Przyłapali ich razem na planie! – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Anita wkroczy do życia Kasi w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

Anita wróci do „Barw szczęścia” po ponad dwuletniej przerwie! To ona namówiła Kasię na wyjazd na Sycylię, gdy na jaw wyszło, że Łukasz jest ojcem Paulinki (Lena Jastrzębska), w związku z czym nie tylko ona korzystała z jego nasienia, ale również i Iza Małek Iza (Agnieszka Warchulska). Górka nie mogła sobie z tym poradzić, dlatego wyjazd na Sycylię okazał się dla niej zbawienny! Tam na nowo odkryła siebie, ale i przeżyła chwile grozy, gdy została jedną z ofiar potwornego trzęsienia ziemi i spędziła kilka dni pod gruzami!

Niestety, nie był to jedyny wypadek, w którym swój udział miała również Anita! W końcu to ona namówiła Kasię na wyjazd do Dubaju, gdzie żona Łukasza została ofiarą gwałciciela, a także straciła syna! Na szczęście, Ksawery odnalazł się cały i zdrowy, ale trauma, jaką przeżyła Górka została z nią na zawsze!

Co więcej, w przeszłości przyjaciółka Kasi próbowała doprowadzić do upadku jej Fitness Klubu, gdy dowiedziała się, że Górka nie chce uczynić jej swoją wspólniczką. Co wymyśli tym razem w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022?

Zobacz także: Koniec Franka w Barwach szczęścia?! Regina zostanie sama z dzieckiem, bo Mateusz Banasiuk przeszedł do konkurencyjnej stacji

Karolina Porcari zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z planu „Barw szczęścia”, na których widzimy, że jej bohaterka znów pojawi się w życiu Kasi i od razu zainteresuje się jej nowymi biznesami! Anita zjawi się w hotelu Stańskich, w którym jeszcze niedawno Górka była menadżerką i zacznie kombinować coś wspólnie z malarką Izą i recepcjonistką Karoliną (Marta Dąbrowska), partnerką obecnego właściciela Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), który wykorzystał tragedię Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), aby przejąć udziały w hotelu! Ale to nie wszystko, gdyż Anita w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej 2022 zacznie się kręcić również wokół „Feel Good” i Vincenzo (Alessandro Curti), wspólnika Kasi i nowego właściciela restauracji Radka (Filip Kosior)! Jaki będzie miała w tym wszystkim interes? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Znana aktorka dołączy do Barw szczęścia! Znacie ją doskonale z innych produkcji! Kogo zagra?

Oficjalny koniec Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza
Najnowsze