Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Niebezpieczny biznes Aldony! Założy plantację marihuany i trafi za kratki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Niebezpieczny biznes Aldony! Założy plantację marihuany i trafi za kratki

Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Niebezpieczny biznes Aldony! Założy plantację marihuany i trafi za kratki

2022-07-12 13:59

W 2650 odcinku „Barw szczęścia” drugim po wakacjach 2022 (emisja w we wtorek 30 sierpnia o 20.10 w TVP2) Aldona (Elżbieta Romanowska) za namową kolegów wejdzie w konflikt z prawem! Żona Borysa (Jakub Wieczorek) da się wpakować w niebezpieczny biznes z plantacją marihuany w tle, co szybko wyjdzie na jaw i pociągnie za sobą dramatyczne konsekwencje. Już w 2650 odcinku „Barw szczęścia” drugim po przerwie wakacyjnej 2022 Aldonę zatrzymają policjanci i żona Borysa trafi do aresztu! Grzelakowej będzie grozić aż do trzech lat więzienia! Poznajcie szczegóły!

Aldona założy plantację marihuany i skończy w więzieniu w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022!

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach 2022 studiowanie Aldony nikomu nie wyjdzie na dobre, a Borys będzie mógł powiedzieć, a nie mówiłem! W końcu to Grzelak odradzał żonie studiowanie, jednak ta pozostała nieugięta. Szybko włączyła się w krąg nowych znajomych, którzy pokazali jej uroki studiów. Najpierw upili ją na wspólnej imprezie, po której matka Aleksa (Hubert Wiatrowski) wstydziła się wrócić do domu, gdyż ledwo trzymała się na nogach, przez co musiała spać u Basi (Sławomira Łozińska), ale w 2650 odcinku „Barw szczęścia” drugim po przerwie wakacyjnej 2022 wpakują Aldonę w konflikt z prawem i w tej sytuacji już nie będzie zmiłuj!

Patrz też: Barwy szczęścia. Olbrzymia wpadka Żabci! Ośmieszy się przed Damianem i straci go na zawsze

W 2650 odcinku „Barw szczęścia” drugim po wakacjach 2022 jak podaje swiatserili.interia.pl Aldona razem z nową znajomą Romą (Agata Puterko) będą uczyły się do zbliżającego egzaminu z geografii roślin uprawnych świata, gdyż Borys wymiga się od pomocy żonie! Roma zjawi się w sklepie Grzelaków, gdzie szybko przypodoba się Borysowi, pochwalając jego tezy, że Aldona w ogóle nie powinna studiować tylko skupić się na uprawie. Z tego względu Grzelak zaprosi ją do nich na praktyki.

- Świetnie! Mam ziemię po dziadkach, może dzięki temu wpadłabym na pomysł, co z nią zrobić - ucieszy się Roma.

- Praktyka praktyką, ale na razie musimy zaliczyć teorię, bo egzamin sam się nie zda - przypomni jej Aldona, po czym wspólnie ruszą do mieszkania Romy.

W 2650 odcinku „Barw szczęścia” drugim po przerwie wakacyjnej 2022 wieść o tym, że Aldona ma własne gospodarstwo szybko rozniesie się po uczelni i dotrze także do jej kolegów, którzy postanowią to wykorzystać! Znajomi staną na drodze Aldony i Romy i zaproponują Grzelakowej niebezpieczny biznes!

- Nasza branża. Eko-uprawy... Ty znasz się na tym najlepiej – zasugeruje Norbert (Filip Gołąb).

Zobacz także: Barwy szczęścia. Poważny kryzys w związku Żabci i Damiana! Sławka nie pozwoli jej czekać

W pierwszej chwili w 2650 odcinku „Barw szczęścia” drugim po wakacjach 2022 Aldona nie będzie wiedziała o jaki biznes dokładnie chodzi, dlatego koledzy już bez owijania w bawełnę uznają, że powinna zająć się uprawą ekologicznej marihuany, gdyż ma do tego idealne warunki!

- Pomyśleliśmy, że kto jak nie ty? Przecież na tym swoim gospodarstwie masz idealne warunki. Towar byłby totalnie eko, bez nawozów, samo zdrowie. No i przecież nie na handel, tylko na nasz użytek – stwierdzą, ale Aldona nie będzie przekonana do ich biznesu, gdyż ani ona, ani Borys nigdy nie zażywali narkotyków.

Wtedy w 2650 odcinku „Barw szczęścia” drugim po przerwie wakacyjnej 2022 koledzy ze studiów Aldony postanowią ją zmiękczyć i poczęstują ją jonitem! Norbert schowa skręconego papierosa do kieszeni Grzelakowej akurat w momencie, gdy tuż obok nich będzie przechodzić patrol policji!

- Masz tu małego joincika, spalisz z mężem, będziecie mieli fajny wieczór – przyzna Norbert, który na widok policji szybko się zmyje! Oczywiście, koledzy szybko uciekną, a Aldona szybko wyrzuci papierosa w krzaki, ale funkcjonariusze to zauważą i zgarną ją na dołek!

- Za posiadanie najmniejszej nawet ilości środków odurzających grozi do trzech lat więzienia – wyjaśni jej policjant, po czym Aldona trafi za kratki, a Borys odbierze dramatyczny telefon od Romy! Czy Aldona pójdzie siedzieć? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Justin wykorzysta Oliwkę w nowym sezonie! Nie posłucha ostrzeżeń Patryka

Barwy szczęścia. Basia pierwszy raz po śmierci Zenka będzie się śmiała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze