Barwy szczęścia. Olbrzymia wpadka Żabci! Ośmieszy się przed Damianem i straci go na zawsze

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Olbrzymia wpadka Żabci! Ośmieszy się przed Damianem i straci go na zawsze

Barwy szczęścia. Olbrzymia wpadka Żabci! Ośmieszy się przed Damianem i straci go na zawsze

2022-07-08 9:39

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Żabcia (Hanna Klepacka) zaliczy ogromną wpadkę i całkowicie ośmieszy się przed Damianem (Michał Lesień-Głowacki)! Ania za namową Sławki (Ewelina Serafin) przejmie inicjatywę w swojej relacji z Wójcikiem, co skończy się tragicznie! W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 Damian będzie stał jak wryty, patrząc na działania Żabci, a ona całkowicie spali się ze wstydu! Renata (Ania Mrozowska) będzie tylko czekać na jej potknięcie i szybko osiągnie swój cel! Poznajcie szczegóły!

Żabcia ośmieszy się przed Damianem w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022! To będzie koniec ich związku?

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 związek Żabci i Damiana będzie przechodził kryzys! Mimo iż do tej pory wszystko układało się między nimi dobrze, a Ania myślała, że trafiła na księcia z bajki, gdyż Wójcik był zupełnym przeciwieństwem Ryśka (Sebastian Stankiewicz), to rzeczywistość okaże się być jednak zupełnie inna! W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 jak podaje swiatseriali.interia.pl Żabcia będzie przekonana, że tak naprawdę nie podoba się Damianowi, gdyż ukochany w żaden sposób nie próbował się do niej zbliżyć! Zrozpaczona Ania przyzna się Sławce, że Wójcik jest obojętny na jej wdzięki i najpewniej sądzi, że jest aseksualna. Szczególnie, że nawet nie próbował jej pocałować, a przecież już trochę się znają!

Patrz też: Barwy szczęścia. Justin wykorzysta Oliwkę w nowym sezonie! Nie posłucha ostrzeżeń Patryka

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ związek Żabci i Damiana w "Barwach szczęścia" >>>

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 Sławka poradzi przyjaciółce, aby dała Damianowi jaśniejsze sygnały, że chciałaby czegoś więcej, a jeżeli to nie wypali, to żeby sama przejęła inicjatywę! Propozycja Jezierskiej bardzo zawstydzi Anię, która zacznie mieć wątpliwości, ale Sławka przekona ją, że przecież nie zawsze pierwszy krok musi robić mężczyzna.

- Faceci nie są zbyt ogarnięci w tym elemencie. Poza tym... dlaczego to facet musi zawsze przejmować inicjatywę? Oni też lubią być zdobywani. Pokaż mu, że wiesz, czego chcesz i do dzieła! – doradzi jej Sławka.

Jeszcze w 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 Żabcia postanowi pójść za radą Sławki i wyciągnie Damiana do kina! W trakcie randki zakomunikuje Wójcikowi, że już dłużej nie zamierza czekać na jego krok, po czym rzuci mu się na szyję i zacznie go namiętnie całować, ale dość szybko pożałuje swojej decyzji!

Zobacz także: Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka da kosza Patrykowi! Justin poderwie ją na złość przyjacielowi

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po wakacjach 2022 zszokowany Damian nie odwzajemni pocałunku, w związku z czym Żabcia zrozumie, że zrobiła z siebie kompletną kretynkę. Spalona ze wstydu Ania szybko odsunie się od ukochanego i zacznie go przepraszać za swoje zachowanie!

- Przepraszam, nie wiem, co ja sobie właściwie myślałam. Przepraszam – powie zażenowana Żabcia, po czym będzie chciała uciec z ich randki!

W 2649 odcinku „Barw szczęścia” pierwszym po przerwie wakacyjnej 2022 z wpadki Żabci szczególnie będzie mogła cieszyć się Renata, która w nowym sezonie znów zacznie sobie ostrzyć zęby na Damiana! Kelnerka zrobi wszystko, żeby go odzyskać i nie przestraszy się nawet rywalki, która sama dość szybko zdąży się ośmieszyć w oczach Wójcika i ułatwić Renacie drogę do serca Damiana! Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już we wrześniu!

Spójrz również: Barwy szczęścia po wakacjach. Powrót Anity! Przyjaciółka Kasi znów wpakuje ją w kłopoty?

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Najnowsze