Na dobre i na złe, odcinek 851: Gorący seks Hani i Michała znów ich do siebie zbliży! Dadzą sobie jeszcze jedną szansę

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 851: Gorący seks Hani i Michała znów ich do siebie zbliży! Dadzą sobie jeszcze jedną szansę

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe, odcinek 851: Gorący seks Hani i Michała znów ich do siebie zbliży! Dadzą sobie jeszcze jedną szansę

2022-08-01 14:21

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” pierwszym po wakacjach Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) zrozumieją, że nie potrafią bez siebie żyć! Już pierwszy wspólny dyżur po wyjściu Wilczewskiego z więzienia i powrocie od matki Barbary (Agnieszka Pilaszewska) z USA bardzo ich do siebie zbliży i postanowią na nim nie skończyć! W 851 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Michał i Hania przeniosą się do mieszkania Wilczewskiego, gdzie niedoszłych małżonków połączy gorący seks! Tuż po namiętnych chwilach dojdą do wniosku, że powinni spróbować jeszcze raz!

„Na dobre i na złe” odcinek 851 – środa 7.09.2022 o godz. 20.10 w TVP2

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Michał będzie cieszył się wolnością, która nie byłaby możliwa, gdyby nie pomoc Trettera (Piotr Garlicki) i Falkowicza (Michał Żebrowski)! To Stefan odkrył, że prokurator Siekierski (Marek Kalita) wcale nie sądzi Wilczewskiego za śmierć Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski) tylko mści się za osobistą śmierć dziecka, które tak jak inspektor umarło na stole operacyjnym, a wśród lekarzy obecny był właśnie Michał! Tretter i Falkowicz zgromadzili niezbite dowody na niewiarygodność prokuratora, a spektakularny występ Andrzeja w sądzie doprowadził do wycofania oskarżenia i przywrócenia Michałowi wolności! Jak podaje swiatseriali.interia.pl tuż po wyjściu z więzienia Wilczewski, aby chwilę odetchnąć, uda się do swojej matki do USA, skąd wróci już w 851 odcinku „Na dobre i na złe”, a na jego powrót z wielkim utęsknieniem będzie czekała Hania!

- Dobrze cię widzieć – ucieszy się Hania.

- Ciebie też... – usłyszy w odpowiedzi.

Patrz też: Kiedy nowy sezon Na dobre i na złe? Znamy datę emisji 851 odcinka!

Wspólny dyżur Hani i Michała w 851 odcinku „Na dobre i na złe” skończy się w łóżku!

W 851 odcinku „Na dobre i na złe” Wilczewski i Sikorka będą pracować nad skomplikowanym przypadkiem medycznym, który przypomni im piękne wspólne chwile. Oboje nie będą chcieli, aby dzień tak szybko się kończył, dlatego Michał postanowi zaprosić Hanię do siebie, na co szczęśliwa Sikorka oczywiście przystanie!

- O tej porze barek jest zamknięty... Możemy podjechać do mnie. Matylda przyniosła mi rano bajgle, jeszcze powinny być całkiem niezłe. No i przywiozłem ci coś... – zaproponuje Michał.

- Jasne. Czemu nie – zgodzi się Hania.

Chwilę później w 851 odcinku „Na dobre i na złe” Hania i Michał będą już w mieszkaniu chirurga, gdzie Wilczewski zacznie pokazywać Sikorce zdjęcia z USA, a między niedoszłymi małżonkami wytworzy się dawna bliskość! W pewnym momencie dawni kochankowie zaczną się namiętnie całować, po czym Michał chwyci Hanię na ręce i zaniesie do sypialni, gdzie para będzie uprawiać namiętny seks!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Wskrzeszony Roznerski nie zagra brata Korbana w nowym sezonie! Produkcja zaprzecza, że Miłosz to rodzina policjanta

Hania i Michał znów razem w 851 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Po kilku godzinach w 851 odcinku „Na dobre i na złe” zawstydzona Hania obudzi się w łóżku Michała i pośpiesznie zacznie zbierać swoje ubrania, aby niepostrzeżenie się wymknąć! Niestety jej się to nie uda, gdyż Wilczewski się obudzi i nie będzie mógł ukryć swojego rozbawienia całą sytuacją!

- Cześć – uśmiechnie się Wilczewski.

- Muszę iść – przyzna speszona Sikorka.

- Może chociaż zrobię nam kawy? – zaproponuje rozbawiony.

- Nie wiem, co to znaczy... ale było fajnie – stwierdzi, na co Michał przytaknie. - Po tym co się między nami wcześniej stało to i tak cud, że się przyjaźnimy. I nie chcę tego teraz popsuć – doda Hania.

- Nie popsułaś – uspokoi ją Michał.

Wtedy w 851 odcinku „Na dobre i na złe” Hania zrozumie, że Michał nie przestał jej kochać, w związku z czym ciągle widać światełko w tunelu, aby spróbowali jeszcze raz! Sikorka nieśmiało zaproponuje, aby dali sobie jeszcze jedną szasnę, na co Wilczewski zgodzi się już z pełną śmiałością!

- Bo pomyślałam... że... może powinniśmy dać sobie szansę? Tylko boję się... - zacznie niepewnie, co od razu przerwie jej Michał.

- Spróbujmy... – przyzna.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Śmieją się z uśmierconego Roznerskiego! Fani wytykają, że jest jak Hanka w kartonach z M jak miłość

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze