Na dobre i na złe. Śmieją się z uśmierconego Roznerskiego! Fani wytykają, że jest jak Hanka w kartonach z M jak miłość

i

Autor: Artrama/Instagram Na dobre i na złe. Śmieją się z uśmierconego Roznerskiego! Fani wytykają, że jest jak Hanka w kartonach z M jak miłość

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Śmieją się z uśmierconego Roznerskiego! Fani wytykają, że jest jak Hanka w kartonach z M jak miłość

2022-07-26 10:30

Powrót Mikołaja Roznerskiego do „Na dobre i na złe” wywołał wśród fanów wiele emocji. Trudno się dziwić, w końcu już w obecnym sezonie mocno zaszedł widzom za skórę, gdy rozbił związek uwielbianych matołków - Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusza Janickiego). Piotr Korban zmarł na stole operacyjnym, a w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Roznerski powróci w zupełnie innej roli jako Miłosz! Ta decyzja produkcji spotkała się ze sporym rozbawieniem wśród fanów serialu! Poznajcie szczegóły!

Powrót Mikołaja Roznerskiego w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

To już pewne, że Mikołaj Roznerski wróci do „Na dobre i na złe” w nowym sezonie po wakacjach 2022, ale w zupełnie innej roli! Przypomnijmy, że grany przez niego inspektor Piotr Korban zmarł na stole operacyjnym tuż po upadku ze schodów, z których zepchnął go Seba (Wacław Warchoł), opiekun Helenki (Maja Burzyńska), znalezionej przy opuszczonych barakach. Policjant odszedł na rękach ukochanej Hani, która zrezygnowała dla niego ze ślubu z Michałem, ale nie było im dane zbyt długo się sobą nacieszyć! Jednak już wiadomo, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Roznerski wróci jako Miłosz, który także zawróci Hani w głowie od pierwszego wejrzenia!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa rola Mateusza Janickiego! Michał Wilczewski nie będzie już lekarzem?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ powrót Mikołaja Roznerskiego do "Na dobre i na złe" >>>

Fani śmieją się z powrotu uśmierconego Roznerskiego do „Na dobre i na złe”!

Decyzja o powrocie uśmierconego Roznerskiego do „Na dobre i na złe” wzbudziła wśród fanów skrajne emocje! Oczywiście, pojawiały się pozytywne reakcje, jednak ich zdecydowana większość nie była zbyt przychylna! Widzowie nie mogą zrozumieć decyzji produkcji, a nawet zaczęli ją wyśmiewać i żądać powrotu uśmierconych bohaterów do innych seriali m.in. Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) do „M jak miłość”!

- a to on nie umarł? xD;

- Eh... jakoś mi się wydaje, że ten wątek taki na siłę robiony... Hania powinna być z Michałem teraz i w końcu powinni być szczęśliwi ☺️;

- Będzie straszyć jako ? duch???????;

- Nie no błagam ?‍♀️;

- Bez sensu. Skoro wrócił Mikolaj to niech wróci i Hanka Mostowiak. Takie masło maślane;

- Wątek wątkiem ale jakoś nie rozumiem po co były te wszystkie pożegnania i live po śmierci Korbana skoro teraz nagle aktor znowu wraca do obsady. Mam nadzieję, że od Hanki będzie się trzymał z daleka;

- Czy matka Korbana mówiła coś o braciszku lub w ogóle o jakimś członku rodziny? Bo ja sobie nie przypominam, a teraz co brat bliźniak? Czy po prostu łudząco podobny Milosz? Scenarzyści to już chyba sami się zgubili. A propos, Piotra Gawryło odnaleźli w scenariuszu, bo ten już prawie cały świat zwiedził, chyba łącznie z scenarzystami, którzy gdzieś po drodze zgubili logikę i niektóre świetne wątki, np. Molendy, Kazi.

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Tragiczny finał pierwszej operacji Blanki. Na Michała zwali winę za śmierć pacjenta - ZDJĘCIA

Kogo zagra Ronzerski w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Mikołaj Roznerski wcieli się w postać Miłosza, którego Hania przypadkiem spotka podczas porannego biegania w parku. Sikorka od razu rozpozna w nim zmarłego Piotra Korbana i poleci za nieznajomym rowerzystą jak na skrzydłach. Trudno jej się dziwić, gdyż mężczyzna będzie bardzo podobny do jej zmarłego ukochanego, a różnicę da się dostrzec jedynie w ubiorze, ułożeniu włosów i okularach! Co więcej, Miłosz także zjawi się w Leśnej Górze tak jak wcześniej Piotr Korban, który zajmował się sprawą zaginionego skarbu i tak zbliżył się do Hani! Czy między tą dwójką ponownie zaiskrzy i to w momencie, gdy Hania i Michał postanowią dać sobie jeszcze jedną szansę? Tego dowiemy się już nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Michał będzie walczył o Hanię! Nie pozwoli jej drugi raz odejść

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze