Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa rola Mateusza Janickiego! Michał Wilczewski nie będzie już lekarzem?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa rola Mateusza Janickiego! Michał Wilczewski nie będzie już lekarzem?

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa rola Mateusza Janickiego! Michał Wilczewski nie będzie już lekarzem?

2022-07-13 13:34

Mateusz Janicki zyskał sympatię widzów jako znakomity chirurg w „Na dobre i na złe”, o którym inni lekarze wypowiadają się w samych superlatywach. Nie inaczej było w trakcie procesu Wilczewskiego, oskarżonego o zabójstwo Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski), gdy na Sali sądowej kompetencji i profesjonalizmu Michała zaciekle broniły Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Julka (Aleksandra Hamkało)! Jednak teraz wyciekło nagranie z planu, które wskazuje, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Michał już może nie być lekarzem! Wszystko przez to, że Wilczewski postanowił spróbować swoich sił w zupełnie innym zawodzie! Poznajcie szczegóły!

Michał Wilczewski nie będzie już lekarzem w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022?

Trudno sobie wyobrazić, że z grona lekarzy w Leśnej Górze mógłby zniknąć Michał! Wilczewski jest wspaniałym fachowcem, który bez trudu podejmuje się trudnych operacji, nie patrząc na względy prywatne. Nie inaczej było w przypadku Piotra Korbana, którego ratował do końca, mimo iż inspektor sprzątnął mu sprzed ołtarza ukochaną Hanię! Michał walczył o Piotra jak o każdego pacjenta, ale i tak przyszło mu za to słono zapłacić, gdyż prokurator Siekierski (Marek Kalita) był przekonany, że celowo doprowadził do śmierci rywala! Hania i Julka do końca broniły profesjonalizmu Michała podobnie jak widzowie „Na dobre i na złe”, którzy nie mogli pogodzić się z losem ich ulubionego lekarza! Na szczęście, prokurator wycofał oskarżenie, a Michał został oczyszczony z zarzutów, ale w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej 2022 i tak już może nie być lekarzem!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Michał będzie walczył o Hanię! Nie pozwoli jej drugi raz odejść

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ nową rolę Mateusza Janickiego na planie "Na dobre i na złe" >>>

Czym zajmie się Michał Wilczewski w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Michał nie będzie już lekarzem? Anna Lucińska, jedna z pielęgniarek w Leśnej Górze, pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie, że Mateusz Janicki na planie „Na dobre i na złe” sprawdza swoje siły w zupełnie innym zawodzie po drugiej stronie kamery, a więc jak operator!

- Mateusz Janicki próbuje swoich sił z drugiej strony kamery – dokumentuje Anna Lucińska.

Na nagraniu widzimy, jak Michał nagrywa moment, gdy Gloria (Aleksandra Grabowska) zajmuje się jednym z pacjentów. Wilczewski dobrze sprawdza się w nowym zajęciu i zmienia kadry jak prawdziwy profesjonalista! Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 zostanie operatorem już na stałe?

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach. Kolejny mężczyzna w życiu Blanki! Nie skończy się tylko na tajemniczym Mario

Michał zostanie przed kamerą w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022!

Uspokajamy wszystkich widzów „Na dobre i na złe”! Mimo iż Michał świetnie radzi sobie jako operator kamery to w nowym sezonie po wakacjach 2022 ciągle pozostanie po właściwej stronie kamery i dalej będzie lekarzem! Co więcej, jak widzimy na nagraniach z planu jego rola zostanie rozbudowana i poza planowanymi operacjami i przyjmowaniem pacjentów w Leśnej Górze, Wilczewski zacznie również jeździć karetką z nową lekarką Oleną (Tetiana Malkova) i udzielać pierwszej pomocy. Oprócz tego, razem z ordynatorem Borysem Jakubkiem (Marcin Zacharzewski) będą wspólnie asystowali przy pierwszej operacji Blanki (Pola Gonciarz), która jednak nie skończy się najlepiej i wpakuje Wilczewskiego w kolejne kłopoty w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Nowy bohater w Leśnej Górze po wakacjach! Anna Samusionek zdradza szczegóły

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze