Na dobre i na złe. Nowy bohater w Leśnej Górze po wakacjach! Anna Samusionek zdradza szczegóły

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Nowy bohater w Leśnej Górze po wakacjach! Anna Samusionek zdradza szczegóły

Na dobre i na złe. Nowy bohater w Leśnej Górze po wakacjach! Anna Samusionek zdradza szczegóły

2022-07-07 15:20

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 w obsadzie dojdzie do wielu zmian! Już wiadomo, że w Leśnej Górze pojawi się nowa lekarka z Ukrainy Olena (Tetiana Malkova), a w szpitalu ponownie zjawi się Cezary Król (Daniel Olbrychski), dziadek Michała (Mateusz Janicki), jak również w nowej odsłonie zobaczymy Mikołaja Roznerskiego! Jednak jak zdradziła Anna Samusionek to nie jedyne zmiany, jakie nastąpią w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022! Serialowa Lucynka pochwaliła się na swoim Instagramie, że zawita jeszcze jeden nowy bohater, który będzie miał wiele wspólnego z inną nową postacią! Poznajcie szczegóły!

Zmiany w obsadzie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022! W Leśnej Górze pojawi się kolejny nowy bohater!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 szykuje się sporo zmian w obsadzie uwielbianego medycznego serialu TVP! Pewnym jest, że do Leśnej Góry dołączy nowa lekarka Olena, specjalistka pediatrii, pochodząca z Ukrainy. Ukrainka zajmie szczególnie miejsce u boku ordynatora Stefana Trettera (Piotr Garlicki), a także mocno zakręci się obok Michała Wilczewskiego! Tym bardziej, że w serialu ponownie pojawi się Mikołaj Roznerski, który wróci w zupełnie innym roli! Wiadomo, że twórcy nie wskrzeszą Piotra Korbana, który zmarł na stole operacyjnym, jednak w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Roznerski wcieli się w rolę Miłosza – sobowtóra lub brata bliźniaka Korbana, który od razu zawróci Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) w głowie!

Patrz też: Na dobre i na złe. Rewolucyjna zmiana Edzia i Brajanka! Synowie Falkowicza i Bolka zmienią się nie do poznania - WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kto dołączy do Leśnej Góry w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

Oprócz tego, w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 szykuje się inny spektakularny powrót Cezarego Króla, dziadka Michała, który ponownie trafi pod opiekę lekarzy w Leśnej Górze. Senior od początku kibicował związkowi Hani i Michała, a teraz znów wróci, aby ponownie ich do siebie zbliżyć? Bardzo możliwe, gdyż serialowa Lucyna pochwaliła się na swoim Instagramie, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 w Leśnej Górze pojawi się jeszcze jeden nowy bohater, który prywatnie jest mężem Tetiany Malkovej, czyli serialowej Oleny!

- NOWI AKTORZY W EKIPIE I NOWE WĄTKI W FABULE @nadobreinazle.official. A dla mnie okazja do zagrania ze świetnym ukraińskim aktorem Dmytri @dmitromalkov i piękną Tetianą @tannita_malkova ❤️. Dziękuję za wczorajszą współpracę i mam nadzieję, że scenarzyści napiszą nam więcej – pochwaliła się Anna Samusionek pod wspólnym zdjęciem z Tetianą Malkovą i Dmytri Malkovem.

Zobacz także: Na dobre i na złe. Blanka zapomni o Radwanie! Tajemniczy Mario skutecznie wybije jej Krzysztofa z głowy

Kogo zagra Dmytri Malkov w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022? To obecnie jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic produkcji, jednak pewnym jest to, że jego bohater zagości w Leśnej Górze na dłużej i będzie grał wspólne wątki zarówno z Lucynką, jak i Oleną! Tym bardziej, że sama produkcja również potwierdziła, że mąż serialowej Oleny dołączy do obsady w nowym sezonie!

- Do zobaczenia po wakacjach - napisała produkcja, udostępniając zdjęcie Anny Samusionek na swojej relacji na Instagramie. 

Czy matka Hani postanowi wykorzystać jego obecność, aby odciągnąć Olenę od Michała i zbliżyć go z córką? Przypomnijmy, że Lucynka także bardzo kibicowała związkowi Hani i Michała i nie pochwaliła wyboru córki, gdy odwołała swój ślub z Wilczewskim dla Korbana! Czy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 uda jej się ich połączyć? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach. Maks Beger będzie ukrywał swój romans ze studentką! Nie da po sobie nic poznać, ale prawda i tak wyjdzie na jaw

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze