Na dobre i na złe. Blanka zapomni o Radwanie! Tajemniczy Mario skutecznie wybije jej Krzysztofa z głowy

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Blanka zapomni o Radwanie! Tajemniczy Mario skutecznie wybije jej Krzysztofa z głowy

Na dobre i na złe. Blanka zapomni o Radwanie! Tajemniczy Mario skutecznie wybije jej Krzysztofa z głowy

2022-07-04 11:14

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Blanka (Pola Gonciarz) w końcu odpuści sobie Radwana (Mateusz Damięcki), który nie oszuka przeznaczenia i wybierze Joannę Gawryło (Monika Kaleńska). Co prawda, Consalida ciągle będzie jeszcze do niego wzdychać i łudzić się, że coś z tego będzie, ale do czasu, aż na jej drodze stanie tajemniczy Mario (Marcin Korcz)! Nowy mężczyzna w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 podsłucha jej rozmowę z Glorią (Aleksandra Grabowska) i postanowi wybić jej z głowy Krzyśka, co dość szybko mu się uda! Blanka i Mario bardzo się do siebie zbliżą, a Radwan będzie musiał już tylko obejść się smakiem!

Nowa miłość Blanki w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022! Zapomni o Krzysztofie Radwanie raz na zawsze!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Blanka i Krzysztof wciąż nie będą razem, a ich miłosny wątek będzie miał swój smutny koniec! Mimo iż, Radwan zrozumiał, że Blanka jest miłością jego życia, to nie odważył jej się do tego przyznać, tylko ciągle uciekał i traktował ja tylko jako koleżankę. Co gorsze, w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Krzysiek nie oszuka przeznaczenia i znów zwiąże się z żoną Piotra Gawryły (Marek Bukowski)! Przed laty wplątał się w romans z Haną (Kamilla Baar-Kochańska), a teraz mocniej zbliży się do Joanny (Monika Kaleńska), z którą będzie wychowywał Kubusia (Wiktor Trojan). Joanna i Krzysiek już nie będą się ukrywać przed Blanką, co zrani ją jeszcze bardziej. Jej cierpienie zauważy Gloria, która będzie świadkiem jej miłosnej porażki, dlatego postanowi jej pomóc zapomnieć o Krzyśku, a los sprawi, że szybko jej się to uda!

Patrz też: Na dobre i na złe po wakacjach. Maks Beger będzie ukrywał swój romans ze studentką! Nie da po sobie nic poznać, ale prawda i tak wyjdzie na jaw

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ szaloną noc Blanki i Mario w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Gloria wyciągnie Blankę do klubu, gdzie jak podaje swiatseriali.interia.pl Consalidę w końcu weźmie na zwierzenia. Przyjaciółki zaczną rozmawiać przy barze, gdzie od razu zwróci na nich uwagę tajemniczy Mario!

- Tak się mijamy, jak żuraw i czapla – przyzna zasmucona Blanka.

- To może poszukaj wśród innych czapli. Chyba, że jesteś żurawiem w tej metaforze - zaśmieje się Gloria.

Wtedy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 do ich rozmowy postanowi włączyć się Mario, który uważnie przysłuchiwał się zwierzeniom Blanki! Jak się okaże wcale nie będzie robił tego bezinteresownie, gdyż Consalida wpadnie mu w oko, dlatego tak jak Gloria postanowi wybić jej go z głowy! Tyle, że jego argumenty będą bardziej intrygujące, przez co od razu zwrócą również uwagę Blanki!

- Czapla jest samotniczką. Nie dogadałaby się z żurawiem. On lubi towarzystwo – wtrąci się Mario.

- Jesteś ornitologiem? - zainteresuje się Blanka, ale Mario zaprzeczy i porwie ją do tańca!

- Porywam na chwilę – zwróci się do Glorii, po czym chwyci Consalidę za rękę.

- Nawet nie wiesz, jak mam na imię! – krzyknie, ale mężczyźnie w ogóle nie będzie to przeszkadzało zupełnie tak jak Blance, która spędzi w jego towarzystwie miłe chwile!

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach. Agata i Konica będą razem?! Pokazali gorące zdjęcia z planu!

Zdradzamy, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 znajomość Blanki i Mario nie skończy się na jednym wspólnym wieczorze w klubie, a nowy mężczyzna zagości w życiu Consalidy na dłużej! Jak pokazała Pola Gonciarz na swojej relacji na Instagramie Mario zjawi się nawet w Leśnej Górze, a także pojawi się w „Kulisach Na dobre i na złe”, w których sama Consalida zdradziła, że Mario sporo namiesza w jej życiu, przez co Radwan będzie musiał już obejść się smakiem, gdyż na jego drodze pojawi się rywal, który nie odpuści tak łatwo jak on!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach. Michał zostanie sam! Hania znów go zostawi, a Ukrainka Olena ucieknie

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze