Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Michał będzie walczył o Hanię! Nie pozwoli jej drugi raz odejść

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Michał będzie walczył o Hanię! Nie pozwoli jej drugi raz odejść

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Michał będzie walczył o Hanię! Nie pozwoli jej drugi raz odejść

2022-07-13 11:53

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Michał (Mateusz Janicki) i Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) dadzą sobie jeszcze jedną szansę! Po pobycie Wilczewskiego w więzieniu oboje zdadzą sobie sprawę, że ciągle ich do siebie ciągnie i na nowo się do siebie zbliżą! Niestety, wszystko kolejny raz zepsuje pojawienie się bohatera, w którego wcieli się Mikołaj Roznerski! Tajemniczy Miłosz od razu zawróci Sikorce w głowie, a ta widząc w nim zmarłego Piotra Korbana poleci jak na skrzydłach! Jednak tym razem w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Michał tak łatwo się nie podda i ostro zawalczy o Hanię, nie pozwalając jej odejść po raz drugi…

Michał i Hania znów razem w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 Hania i Michał znów będą razem, gdy zrozumieją, że nie mogą bez siebie żyć! Co prawda, ich ślub nie doszedł do skutku, gdyż Sikorka zostawiła Wilczewskiego tuż przed ołtarzem dla Piotra Korbana. Jednak pobyt Michała w więzieniu, gdzie został oskarżony o zabójstwo inspektora, pomógł jej zrozumieć, że tak naprawdę kocha tylko Michała, a Piotr był chwilowym zauroczeniem! Jak pokazały „Kulisy Na dobre i na złe” w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej 2022 po wyjściu Wilczewskiego z więzienia i oczyszczeniu go z zarzutów, Sikorka otoczy go szczególną troską, dzięki czemu Hania i Michał znów mocno się do siebie zbliżą, a nawet dadzą się ponieść namiętności!

Patrz tez: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Tragiczny finał pierwszej operacji Blanki. Na Michała zwali winę za śmierć pacjenta - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ walkę Michała o Hanię w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej 2022 >>>

Mikołaj Roznerski ponownie stanie na drodze Hani i Michała w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022!

Niestety, także i w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 szczęście Hani i Michała nie potrwa długo, a historia zatoczy koło! Ponownie na ich drodze stanie bohater grany przez Mikołaja Roznerskiego, który po raz drugi zawróci Sikorce w głowie! Spotkania Hani i Miłosza w lesie będzie zupełnie przypadkowe, ale zmieni życie Sikorki raz na zawsze! To w nim lekarka zobaczy zmarłego Piotra Korbana i od razu za nim poleci, a Michał znów będzie musiał obejść się smakiem! Co prawda, wtedy zakręci się obok niego nowa lekarka Olena (Tetiana Malkova), pochodząca z Ukrainy, ale ona nie zastąpi mu ukochanej Hani, dlatego tym razem w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 Wilczewski tak łatwo się nie podda i postanowi zawalczyć o Sikorkę!

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach. Kolejny mężczyzna w życiu Blanki! Nie skończy się tylko na tajemniczym Mario

Walka Michała o Hanię w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022!

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach 2022 rozpocznie się walka o Hanię! Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się na swojej relacji na Instagramie, że tuż po jej powrocie na plan po przerwie wakacyjnej Michał nie mógł się od niej odkleić! Stęskniony Wilczewski mocno ją przytulał i nie chciał wypuścić jej z ramion, co serialowa Hania podkreśliła w swoim komentarzu, a co równie mocno jej się podobało, gdyż uśmiechom nie było końca!

- Chyba się stęsknili ;) – czytamy na relacji Marty Żmudy Trzebiatowskiej.

Co więcej, na nagraniu nigdzie obok nie było tajemniczego Miłosza, w którego w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej 2022 wcieli się Mikołaj Roznerski! Czyżby to oznaczało, że Michał tym razem wygra z Miłoszem? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Nowy bohater w Leśnej Górze po wakacjach! Anna Samusionek zdradza szczegóły

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze