Kiedy nowy sezon Na dobre i na złe? Znamy datę emisji 851 odcinka!

i

Autor: Artrama Kiedy nowy sezon Na dobre i na złe? Znamy datę emisji 851 odcinka!

Na dobre i na złe

Kiedy nowy sezon Na dobre i na złe? Znamy datę emisji 851 odcinka!

2022-08-01 21:36

Kiedy TVP2 pokaże nowe odcinki „Na dobre i na złe”? Znamy datę premiery nowego sezonu uwielbianego serialu medycznego! Na 851 odcinek „Na dobre i na złe” po wakacjach przyjdzie fanom jeszcze trochę poczekać, ale wcale nie aż tak długo jak mogłoby się wydawać! A zapewniamy, że warto, gdyż nowy sezon przyniesie wiele emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, w tym wiele nowych bohaterów i kultowy powrót uśmierconego Mikołaja Roznerskiego! Kiedy TVP2 pokaże 851 odcinek „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej? Poznajcie szczegóły!

Kiedy nowe odcinki „Na dobre i na złe” po wakacjach?

Wiemy, kiedy TVP2 pokaże premierowy 851 odcinek „Na dobre i na złe” po wakacjach! Na wstępie musimy zaznaczyć, że widzowie uwielbianego serialu medycznego będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż na nowy sezon przyjdzie im jeszcze trochę poczekać, choć fani już chcieliby poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytanie – Czy Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) znów będą razem po śmierci Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski) i oczyszczeniu Wilczewskiego z zarzutów jego zabójstwa! Zdradzamy, że produkcja postanowiła zrobić ukłon w kierunku widzów i już w 851 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej odpowie im na to pytanie! Zatem, kiedy wystartuje nowy sezon uwielbianego medycznego serialu?

Patrz też: Na dobre i na złe. Wskrzeszony Roznerski nie zagra brata Korbana w nowym sezonie! Produkcja zaprzecza, że Miłosz to rodzina policjanta

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ co wydarzy sie w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach >>>

Kiedy emisja 851 odcinka „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej? Znamy odpowiedź!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl 851 odcinek „Na dobre i na złe”, pierwszy po wakacjach, TVP2 pokaże już 7 września 2022, czyli niemal identycznie jak przed rokiem, gdy nowy sezon startował 8 września! Zatem widzowie będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów już od pierwszego tygodnia września, podobnie z resztą jak w przypadku innych kultowych produkcji TVP2 - „M jak miłość” czy „Barw szczęścia”!

851 odcinek „Na dobre i na złe” pojawi się na antenie TVP2 7.09.2022 o godzinie 20.55, ale z pewnością będzie dostępny z tygodniowym wyprzedzeniem na platformie vod.tvp.pl, ale już nie za darmo!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Śmieją się z uśmierconego Roznerskiego! Fani wytykają, że jest jak Hanka w kartonach z M jak miłość

Co wydarzy się w 851 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach i całym sezonie serialu?

Już w 851 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach dowiemy się, że Hania i Michał postanowili dać sobie drugą szansę! Niedoszłych małżonków połączy gorący seks, pod wpływem którego zrozumieją, że nie potrafią bez siebie żyć i spróbują jeszcze raz! Tylko, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej na drodze ich szczęścia stanie Miłosz – postać, w którą ponownie wcieli się Mikołaj Roznerski! To w nim Hania zobaczy zmarłego Piotra Korbana, za którym od razu poleci i znów wystawi związek z Michałem na poważną próbę! Tym bardziej, że obok Michała zakręci się także nowa lekarka Olena (Tetiana Malkova), która nawet nie będzie udawać, że Wilczewski nie jest jej obojętny! Czy tym razem związek Hani i Michała przetrwa? Tego dowiemy się już niebawem!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Tragiczny finał pierwszej operacji Blanki. Na Michała zwali winę za śmierć pacjenta - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze