Na dobre i na złe. Wskrzeszony Roznerski nie zagra brata Korbana w nowym sezonie! Produkcja zaprzecza, że Miłosz to rodzina policjanta

i

Autor: Instagram/Artrama Na dobre i na złe. Wskrzeszony Roznerski nie zagra brata Korbana w nowym sezonie! Produkcja zaprzecza, że Miłosz to rodzina policjanta

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Wskrzeszony Roznerski nie zagra brata Korbana w nowym sezonie! Produkcja zaprzecza, że Miłosz to rodzina policjanta

2022-07-26 16:01

To już pewne, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Mikołaj Roznerski wróci do uwielbianego medycznego serialu TVP w zupełnie innej roli! Aktor wcieli się w postać Miłosza, który wbrew podejrzeniom fanów, nie będzie bratem bliźniakiem zmarłego Piotra Korbana! Powrót Roznerskiego do „Na dobre i na złe” wzbudził wśród widzów wiele emocji, dlatego produkcja w końcu postanowiła zabrać głos! Na oficjalnym profilu serialu na Facebooku pojawił się jasny komunikat, który zaprzeczył, że Miłosz będzie członkiem rodziny zmarłego inspektora! Poznajcie szczegóły!

Kontrowersyjny powrót Mikołaja Roznerskiego do „Na dobre i na złe”!

Powrót uśmierconego Roznerskiego do „Na dobre i na złe” wzbudził gorące dyskusje wśród fanów serialu! Oczywiście, decyzja produkcji spotkała się z pozytywnym odzewem, ale zdecydowana większość była przeciwna wskrzeszaniu zmarłego bohatera. W końcu Piotr Korban zmarł na stole operacyjnym, a więc pożegnał się z rolą bezpowrotnie, jednak w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach wróci, ale już jako zupełnie inna postać! Roznerski wcieli się w Miłosza, który będzie łudząco podobny do Piotra i jak zdradziły „Kulisy Na dobre i na złe” właśnie to sprawi, że Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zobaczy w nim zmarłego Korbana! Nic dziwnego, że fani od razu pomyśleli, że Miłosz będzie bratem bliźniakiem zmarłego Piotra, choć tak naprawdę jego matka Sylwia (Marzena Oberkorn) nigdy nie wspominała o drugim synu!

Patrz też: Na dobre i na złe. Śmieją się z uśmierconego Roznerskiego! Fani wytykają, że jest jak Hanka w kartonach z M jak miłość

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ w kogo wcieli się Mikołaj Roznerski w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach >>>

Miłosz nie będzie bratem bliźniakiem Piotra Korbana w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Pogubienie i zdezorientowanie widzów „Na dobre i na złe” nie przeszło uwadze produkcji, która w końcu postanowiła zabrać głos w sprawie powrotu Mikołaja Roznerskiego do serialu! Na oficjalnym profilu „Na dobre i na złe” na Facebooku ukazały się wpisy, które jednoznacznie wykluczyły jakiekolwiek pokrewieństwo Miłosza z Piotrem Korbanem, co oznacza, że Miłosz nie będzie bratem bliźniakiem zmarłego inspektora tak jak podejrzewali widzowie!

- Sikorka była zauroczona Piotrem i dla tego zauroczenia nie wzięła ślubu z Michałem ? ? Teraz bym chciał, żeby jednak Sikorka z Michałem byli razem. Ale jak to w serialu bywa pojawi się nowa lekarka, pojawi się brat bliźniak Piotra, który nie wiadomo skąd się weźmie i znowu będą zawirowania u naszej ulubionej pary w serialu – pisze jeden z komentujących.

- brat bliźniak? – dziwi się produkcja.

- Dobrze, że zakończyli jego wątek strasznie irytujący gość to był – komentuje inny z fanów.

- Spoko w nowym sezonie będzie brat bliźniak Piotra ? – dodaje inna fanka.

- skąd ta informacja? – dopytuje produkcja.

- wystarczy przeglądać ig P. Roznerskiego – tłumaczy.

- Mikołaj nie zamieścił tam żadnej informacji o domniemanym pokrewieństwie tych dwóch postaci ? – puentuje „Na dobre i na złe”.

Zobacz także: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Nowa rola Mateusza Janickiego! Michał Wilczewski nie będzie już lekarzem?

Kim będzie Miłosz w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej?

Zatem to już pewne, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Miłosz nie będzie rodziną do zmarłego Piotra Korbana, a jedynie będzie do niego podobny! Nowy bohater będzie różnił się od inspektora fryzurą, ubiorem, ale także okularami na nosie, a mimo to zwróci uwagę Hani, która wpadnie na niego przypadkiem, gdy będzie biegała w lesie! Miłosz przemknie obok niej na rowerze, ale już wiadomo, że pojawi się również i w Leśnej Górze, co oficjalnie potwierdziła produkcja „Na dobre i na złe” na swoich mediach społecznościowych. Czy zostanie tam na dłużej? Tego dowiemy się już jesienią!

Spójrz również: Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Michał będzie walczył o Hanię! Nie pozwoli jej drugi raz odejść

Na dobre i na złe. Hania i Michał znów razem. Blanka z nowym facetem, a Radwan z żoną Gawryły
Najnowsze