Na dobre i na złe. Ostatni dyżur Hani Sikorki w Leśnej Górze. Marta Żmuda Trzebiatowska wymownie pożegnała się z rolą

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Ostatni dyżur Hani Sikorki w Leśnej Górze. Marta Żmuda Trzebiatowska wymownie pożegnała się z rolą

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Ostatni dyżur Hani Sikorki w Leśnej Górze. Marta Żmuda Trzebiatowska wymownie pożegnała się z rolą

2022-07-19 11:26

Hania zakończyła ostatni dyżur w "Na dobre i na złe"! Marta Żmuda Trzebiatowska wymownie pożegnała się z rolą i nie szczędziła miłych słów ekipie serialu oraz widzom. Sikorka pojawi się jednak w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022, a nowy sezon szykuje prawdziwe niespodzianki. Piękna lekarka przeżyje szok, kiedy dogoni ją przeszłość. Nie zazna spokoju u boku Michała (Mateusz Janicki), a przynajmniej nie od razu, bo ich droga do szczęścia nie będzie taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Jak zakończy się wątek Hani w "Na dobre i na złe" przed odejściem aktorki?

Ostatni dyżur Hani Sikorki w Leśnej Górze. Marta Żmuda Trzebiatowska żegna się z "Na dobre i na złe"

Hania odbyła ostatni dyżur w Leśnej Górze i pożegnała się z ekipą "Na dobre i na złe". Postanowiła jednak złożyć widzom ważną obietnicę. Chodzi o wątek Sikorki, która pojawi się w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej 2022. Jej wątek wcale nie będzie mały, bo Hania i Michał znów spróbują odbudować miłość. Mieli nawet wziąć ślub, ale panna młoda uciekła, bo w jej życiu pojawił się Piotr Korban (Mikołaj Roznerski), który zawrócił jej w głowie. Niestety policjant zmarł, bo zaangażował się w niebezpieczną akcję ratowania dziecka, dopadł go bandyta Seba (Wacław Warchoł), po czym Piotr wylądował na stole operacyjnym i chociaż Wilczewski starał się uratować mu życie, to się nie udało. Potem Michał został oskarżony o umyślne spowodowanie śmierci pacjenta, ale na szczęście oczyszczono go z zarzutów. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Oliwka i Kajtek znowu razem! Połączy ich dziecko w nowym sezonie

Hania zniknie z "Na dobre i na złe". Znamy powód!

Przed Hanią trudne chwile w "Na dobre i na złe", bo w jej życiu pojawi się Miłosz (Mikołaj Roznerski), wyglądający dokładnie tak samo jak Korban. Pojawi się właściwie znikąd i zrobi zmęt w Leśnej Górze. Miłość matołków będzie ponownie wystawiona na próbę? Miłosz na pewno nie pojawi się w szpitalu bez powodu, więc możliwe, że zechce się zemścić za śmierć brata bliźniaka. Tego wszystkiego dowiemy się z nowych odcinków "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022, a tymczasem Marta Żmuda Trzebiatowska żegna się z fanami. 

- Doktor Sikorka na przedostatnim dyżurze przed wakacjami.Nasza kochana ekipa @nadobreinazle.official dzielnie pracuje ?? i już niebawem udaje się na urlop, ale w drugiej połowie sierpnia wracamy by tworzyć dla Was kolejne odcinki. Ja niestety już wakacji nie mam ?, w tym czasie będę pracować na innym planie, ale cieszy mnie to bardzo, bo szykujemy coś ekstra. ???To wszystko dla Was Kochani, byście mieli co oglądać jesienią i zimą - napisała aktorka pod zdjęciem z Leśnej Góry i tym samym pożegnała się z rolą. Ważne jednak, że padła obietnica, że widzowie będą mieli co oglądać na jesień. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach. Syn Franki dołączy do rodziny Zduńskich! Wyjdzie na jaw kto jest ojcem Adama - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze