Na dobre i na złe po wakacjach. Miłosz trafi do Leśnej Góry i się zacznie. Będzie szukał zemsty za śmierć Piotra Korbana?

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach. Miłosz trafi do Leśnej Góry i się zacznie. Będzie szukał zemsty za śmierć Piotra Korbana?

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe po wakacjach. Miłosz trafi do Leśnej Góry i się zacznie. Będzie szukał zemsty za śmierć Piotra Korbana?

2022-07-18 12:26

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022 w Leśnej Górze pojawi się Miłosz (Mikołaj Roznerski), łudząco podobny do Piotrka Korbana (Mikołaj Roznerski) mężczyzna. Zanim jednak tajemniczy Miłosz zjawi się w szpitalu, Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) wpadnie na niego podczas spaceru. Serce niemal wyskoczy jej z piersi kiedy zobaczy, że identyczna osoba co zmarły policjant chodzi sobie po lesie. Zagadka rozwiąże się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" i wyjdzie na jaw, dlaczego Miłosz pojawił się w życiu Sikorki. Czyżby nie chodziło o nią, a o Wilczewskiego (Mateusz Janicki), którego oskarżono o zabójstwo Piotra?

Miłosz w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022

Miłosz nie tylko ukaże się oczom Hani w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022, ale również zawita do jej życia na dłużej. Już teraz wiadomo, że łudząco przypominający Piotra mężczyzna, pojawi się w szpitalu, gdzie na co dzień pracują Hania i Michał. Czego będzie tam szukał? Niestety trudno być pewnym, że przyjdzie z pokojowym nastawianiem. Wszystko wskazuje na to, że Miłosz i Piotr to bracia bliźniacy, a policjant zginął na stole operacyjnym podczas ratowania życia przez Wilczewskiego.

Potem lekarz został oskarżony o spowodowanie śmierci policjanta, ale oczyszczono go z zarzutów. Motyw był jednak silny, bo przecież Korban usilnie podrywał piękną Hanię i przez to nie doszło do ślubu matołków. Na szczęście Michał wygrał sprawę w sądzie, bo wstawiło się za nim całe grono lekarzy, lecz zranione uczucia brata bliźniaka Piotra mogą sięgać głębiej. 

Sprawdź też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Miłosz szuka zemsty za śmierć brata? Po co pojawi się w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022?

Sytuacja z pojawieniem się brata bliźniaka Korbana budzi kontrowersje. Mikołaj Roznerski miał nie wracać do "Na dobre i na złe" w nowym sezonie, ale teraz pojawiło się zdjęcie, że postać Miłosza na pewno zawita do Leśnej Góry. Fani zwracają uwagę na fakt, że jest to nieco bez sensu.

- Wątek wątkiem ale jakoś nie rozumiem po co były te wszystkie pożegnania i live po śmierci Korbana skoro teraz nagle aktor znowu wraca do obsady. Mam nadzieję, że od Hanki będzie się trzymał z daleka - brzmi jeden z wymownych komentarzy pod zdjęciem z planu "Na dobre i na złe" na instagramowym profilu serialu.

Po co Miłosz miałby pojawić się w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2022? Na ten moment logiczne wydaje się wytłumaczenie, że mężczyzna będzie szukał odpowiedzi na pytanie jak i dlaczego zginął jego brat. Możliwe, że tak naprawdę będzie chciał rozmawiać z Michałem, a nie z Hanią. Chociaż to ona pierwsza zobaczy Miłosza podczas joggingu w lesie i aż oniemieje na widok sobowtóra Korbana. Sytuacja powoli będzie się wyjaśniać, ale na pewno Miłosz nie pojawi się w Leśnej Górze bez przyczyny. Czy to będzie zemsta na Michale? Tego dowiemy się już niebawem. 

Przeczytaj: M jak miłość. 40. urodziny braci Mroczków! Tak zmienili się Piotrek i Paweł od początku serialu! - WIDEO, ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2022. Powrót dziadka Michała! Chory Cezary złoży mu ważną obietnicę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze